-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
[quote name='GoniaP'] Ja w skrytości ducha (a niektórzy o tym wiedzą) wcale nie chciałam znaleźć Jej domu... Byłaby wtedy skazana na mnie i Bobola, i musiałabym jakoś to rozwiązać... Tylko zdrowy rozsądek podpowiadał, że Pikunia powinna mieć spokój (np. od Bobola), no a ja, ze względu na "profesję" wolne ręce i miejsce na ratowanie innych..[/quote] W związku z powyższym, trener Bąbla, podjął się próby resocjalizacji czarnego agresora z Księżniczką... W ubiegły wtorek, kochany mm.templum zawiózł Księżniczkę w miejsce treningów... Paweł (po mojej relacji z niedzielnego spaceru) kazał mi się zaopatrzyć w kagańce, co uczyniłam (wydawszy fortunę na skórzane). Ale jak psy wyszły z samochodów i na smyczach całkiem zgodnie przy sobie siedziały, Paweł polecił "puścić je na żywioł"................
-
Agata była u Bumernga,teraz ma dom pod Bonn :) cuda sie zdarzają
GoniaP replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
[quote name='hanka456']Agatko, tyle cioc Cie kocha i szuka domku, ze musi sie udac.[/quote] Musi... Ciotki jeszcze zobaczą uśmiech na Twojej pięknej smutnej i zrezygnowanej mordce!!! Wytrzymaj i nie daj się! -
[quote name='GoniaP']Jak na Księżniczkę nie przystało jednakże, Pikunia po pieszczotach na 12 rąk, pobiegła do kuchni, i zżarła ciastko z talerza stojącego na stole, po czym rzuciła się na kocie jedzenie, a nadto wrócila do stołu żebrać o pyszną szarlotkę :oops:[/quote] Zamiast szarlotki, pochłonęła o wiele psich ciasteczek za dużo!! Bawiła się piłeczką z Synkiem (ojej, zapomnialam jak ma na imię :oops:) poddawała się pieszczotom wszystkich domowników, łącznie z nieśmiałą, małą Zuzią :loveu: I cały czas się uśmiechała i wywalała kołami do góry, i prosiła o więcej... Widziałam szczęśliwego psa w szczęśliwym, ciepłym i kochającym domu :loveu:
-
[quote name='escalade74']Nie no Wielkie Nieba...Hakita z Gonią jeszcze gadają i płaczą (wiecie jak to Babeczki) super informacja, naprawde, Pikunia była u nas w domu...to cudowny Psiak...naprawde...No co cieszę się jak jasna cholera...[/quote] Oj, no musiałeś nas zdemaskować :mad::mad: Wiesz, że Babeczki potrafią beczeć i ze szczęścia :placz: Gdybym nie była pewna na 110%, że to wymarzony dom, Pikunia zostałaby u mnie, mimo przeciwności i problemów, jakie zapewne by nas czekały...
-
FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Donvitow']Cześć. Bunia ze zmartwionego psa w boksie w chwili otwarcia się kraty przerodziła się w pełen energii kłębek drący płytki chodnikowe byle jak najdalej. Mimo że jest szczuplutka !! to pociągnęła pracownika schronu. W biurze zaglądała we wszyskie konty u weta tak samo. Zmiana zachowania nieprawdopodobna. Gdy tylko Monika wysiadła z samochodu przeniosła się na sobie należne przednie siedzenie. Pod domem darła z parkingu do domu. Nie wiedziała do którego. Raz w prawo raz w lewo ale do wejścia. Jak Caroolcia weszła na swój ganeczek prawie Jej nie mogłem utrzymać a obróżka ucisnęła jej szyjkę/ musi mieć szelki/i bidulka pozbyła się resztek schroniska z żołądka. Karolina poszła po Burbika. Pierwsze spotkanie z Burbonem przed domem-warkoty niezbyt przyjazne. Więc spacerek na długich smyczach przez osiedle do lasu. Burbon młodziak chciał się bawić. Bunia warkoty. Ona chłonęłą świat.Nosa nie odrywała od ziemi. W lesie psy zajęły się swoimi sprawami. Przebiegały obok siebie nie wchdząć sobie w paradę. Gdy przyszło pokonać rów meloracyjny Burbek po dnie jak czołg a Bunia/ jaka z niej babunia/ górą trzymetrowy skok gazeli. Aż jękneliśmy.[/quote] Donvitow, pisz dalej!!!:loveu: -
Cała Rodzina w komplecie czekała na nas, gdy zadzwoniłyśmy do drzwi. Rodzina to Mama, Tata, Synek i Córeczka, ale, ale, nie zapomnijmy o dwóch kotkach:lol: Księżniczka wkroczyła na posesję pewnym krokiem, wprost w ramiona Pani Doroty... Oj podobało się to Jej. Do domu wpadła rownie dziarsko i przywitala się z Panem i dziećmi! A wszystkie oczy zwrócone były ku Księżniczce Pikulinie :loveu: Tylko kicie prysnęły szybko na górę :evil_lol: cdn.
-
Już spieszę Wam wszystko opisać :lol: Wczoraj zadzwoniła do mnie Pani, która przeczytała o dramacie naszej Księżniczki w GW. Była to bardzo ciepła i szczera rozmowa, a Pani od razu zrobiła na mnie dobre wrażenie. Musiała się jednak skonsultować z mężem i resztą Rodziny, nie robilam więc sobie większych nadziei... Jednak telefon zadzwonił ponownie wieczorem, i umówiliśmy się na odwiedziny z Pikunią. cdn.
-
Kochani, Telesfor opuścił dziś schronisko!!!!:loveu::loveu::loveu: Został adoptowany przez doświadczona osobę, która chce narazie pozostać anonimowa. Piesio jest wyniszczony i słaby. Nie pozwolił sobie zdjąć tej okropnej kolczatki, ale w samochodzie zachowywał się spokojnie. Strach pomyśleć co on w życiu przeszedł:-( ale od teraz żadna krzywda już mu się nie stanie. Miejmy nadzieję, że stanie na nogi i zazna jeszcze w życiu szczęśliwych psich chwil! I za to trzymajmy teraz kciuki. Oczywiście będziemy Was informować o jego stanie zdrowia i samopoczucia na bieżąco.
-
Cudowne Szczeniaczki znalezione w lesie już w domkach!!!
GoniaP replied to escalade74's topic in Już w nowym domu
Kochani, będę miała sieć. Tylko kto ją ode mnie odbierze??? Jakie są ustalenia na jutro? Hakitko, czy ktoś z Tobą pojedzie? -
FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Melduję posłusznie, że przed chwilą byłam świadkiem adopcji Buni :loveu::multi::loveu: Caroolcia, Donwitow oraz Monika P odeskortowali Bunię do weta! Fotki będą również!! Bunia już bezpieczna i zadowolona!!! -
Mała, starsza suczka Sonia - jest już suczką domową:)
GoniaP replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
Oj, to trzymamy kciuki!!! -
Agata była u Bumernga,teraz ma dom pod Bonn :) cuda sie zdarzają
GoniaP replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Oj, żeby nie stało się nieszczęście... Agatka bardzo pilnie potrzebuje opuścić schron. Starajcie się dziewczyny! Zróbcie może jakieś plakaty i zacznijcie rozwieszać.... -
Już nie umierajacy z głodu jamnik SUWAŁKI - JANEK zostaje w DT.
GoniaP replied to AMIŚKA's topic in Już w nowym domu
Czy to dziś jest ten wielki dzień dla Janka??? -
FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='caroolcia'] Buniu jeszcze parę godzinek i brygada interwencyjna po ciebie wpada![/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Do zobaczenia Buniu :lol: -
Amber................ do góry!!!!!!!!!!!!!!!!!