-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
[quote name='Seaside']Właśnie dostałam maila od Małgosi. Taka piękna sunia :placz: Poobcinałąbym ..... ręce ludziom, którzy jej krzywdę zrobili :angryy: Mam rodzinę w Poznaniu, przesyłam maila, niech pytają, a nuż... :([/quote] Dziękuję Seaside, nawet nie wiedziałam, że mam Ciebie wśród moich adresatów :lol::lol: [B]Proszę porozsyłajcie tego maila dalej! To sprawa życia i śmierci.[/B]
-
Zuzię rozpiera:evil_lol: Interesuje się wszystkim!!Obawiam się, że niedługo nad nią nie zapanuję;) Bardzo chce zeskoczyć z kanapy i rwie się do Bąbla... A przed chwilą byl taki obrazek: Lusia (kot większy od Zuzi) wskoczyła mi na kolania na swoje rytualne drapanie po brzusiu, a Zuzia siedziaa obok i obwąchiwała kotkę ze wszech stron. Ładnie sie komponują - obie są w podobnych barwach :lol:
-
Dogo chodzi jak by chcialo a nie mogło :mad: Wiem, że Monika P zwrócia się do jewki pw z prośbą o napisanie paru słów o sobie i proponowanym Zuzi domku. Czekamy więc zarówno na jewkę, jak i Agę. Zuzia własnie siedzi ze mną na kanapie i obżera mi szlufki od spodni. Bąbel natomiast demonstruje swoją siłę przed Zuzią, i nagle zamienił się w psa stróżującego :crazyeye: Szczeka na wciąż nowych wyimaginowanych wrogów za oknem ;) Lusia (kot) siedzi na fotelu obok i bacznie obserwuje. Joguś ulotnił jak kamfora ;)
-
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Tak jak napisałam wczoraj, tak też zrobiłam - Zuzia spała ze mną pod nieobecność TZ'ta:cool3: Najpierw szalała na piętrze jak szalona i towarzyszyła mi w wieczornych czynnościach. Potem urządzała sobie, już w łóżku, polowanie w norach kołdrzanych;) Chciałam spokojnie pooglądać tv, no ale nie było mi dane, bo mała kiełbaska wiła się i całowała po twarzy. A, no i zobaczyła intruza w lustrze i groźnie go przeganiała:evil_lol: Już było dobrze po północy... Już chcialam zrezygnować i odnieść małą na dół, no ale postanowiłam zobaczyć co się będzie działo po wyłączeniu tv i światła. No i zdarzył się cud! Zuzia wtuliła pychol w moją szyję, wyciągnęła się jak długa i po chwili rozleglo się chrapanie:evil_lol: Grzecznie przespała calusieńką noc a rano dostałam buziaczki. Całkiem fajnie spało się z jamniczkiem:lol: Niestety zanim się pozbierałam było siuu i kuu na podłodze... No i ostrzegam przyszłych wlaścicieli by nie rozrzucali skarpetek, bo giną:cool1:
-
Cudowne Szczeniaczki znalezione w lesie już w domkach!!!
GoniaP replied to escalade74's topic in Już w nowym domu
Kluseczki, w górę na dobranoc!!!:loveu: -
[quote name='GoniaP']:crazyeye::crazyeye::crazyeye:Nie możliwe, że mnie nie spotkałaś.... Byłam przy każdej wizycie Pikusi u weta....Kim jesteś? Z kim byłaś? Ależ Poznań jest mały;) Prawda, że Księżniczka jest cudowna?[/quote] łomatko, ale się zbłaźniłam:oops: Jestem w domu:oops: Ale nadal nie wiem jak wyglądasz... Jak z nią jestem, moje oczy widza tylko Pikulinkę:oops:
-
[quote name='anova']Spotkałam kiedyś Pkusię w poczekalni u weta. To niesamowite, jak sie zmieniła, wypiękniała. Czapki z głów, dziewczyny. Oby tylko domek się znalazł...[/quote]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:Nie możliwe, że mnie nie spotkałaś.... Byłam przy każdej wizycie Pikusi u weta....Kim jesteś? Z kim byłaś? Ależ Poznań jest mały;) Prawda, że Księżniczka jest cudowna?
-
To ja może podsumuję i spróbuję zakończyć nieprzyjemną sytuację. Dla osób zainteresowanych Zuzią, Monika założyła nowy wątek. Szczerze mówiąc Halu, nie podoba mi się Twoja postawa. I to od początku, aż do końca. Nie ulega wątpliwości, że Zuzia to własność Fundacji. To Fundacja wybierze najlepszy z możliwych dom dla psa. Dom proponowany przez Ciebie nie spełnia naszych kryteriów i koniec kropka. Ty z jednej strony przyznajesz rację, z drugiej napierasz i kopiesz dołki pod dobrymi intencjami. Nie podoba mi sie też sposób w jaki potraktowalas Monikę, w końcu mocno zasłużoną w sprawie psów w potrzebie. Nie podoba mi sie sposób w jaki 'administrujesz" wątkiem dotyczącym psa, ktory pozostaje pod nasza opieką, bo Ty nie potrafilaś mu pomóc. Sposób, w jaki próbujesz podważyć dobre imię Fundacji i nasze osobiste działania w zakresie pomocy psom z poznańskiego schroniska. Miałaś wybór.... Wiedząc o istnieniu Fundacji, mogłaś próbować się zrzeszyć, wspomóc szeregi i działać jednolicie. Ale nie zrobiaś tego. Obawiam się, że swoją postawą i nieskoordynowanym działaniem zrobisz więcej szkody, niż pożytku. No ale na to wpływu nie mamy. Próbowałam z Tobą po dobroci, próbowałam być dobrze wychowana i spolegliwa, ale niestety, nie powiodło się. Uważam, że jakakolwiek współpraca z Tobą nie ma sensu. Przykro mi.
-
Ricz-przepiękny czekoladowy Dobek-już w nowym, wspaniałym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Riczard szuka domu!!! Kto zrobiłby dla nego ogłoszenia w necie? -
Jestem zachwycona Zuzią. Tyle w niej ufności i miłości w oczkach!!! Ona wie, że ja to ja... Tzn. jak czuje się niepewnie to chowa się za mnie, lub gdy straci mnie z oczu, biega śmiesznie i mnie szuka! Dziś odwiedziła Zuzię yorczynka:loveu: Ganiały jak szalone w ogrodzie :evil_lol: I to Zuzia była odważniejsza i bardziej skora do zabawy! Szkoda, że nie miałam aparatu! Ma cudny charakter... Taka słodka przylepka rozdająca buziaki!
-
Wizyta u weta odbębniona. Mała wszystkich w sobie rozkochała:loveu: Temperatura w normie, osłuchowo w porządku, waży 2,65kg. Miała zrobiony manicure i pedicure, wyczyszczone uszka itp. Dostała preparat witaminowy i kropelki do oczu, bo łzawią jej oczka po tym brudzie schroniskowym. Krzywica lekka jest, ale przy dobrej karmie i witaminkach powinna się cofnąć. Zuzia wszystkich pozdrawia i jest gotowa do adopcji!:loveu: