-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
[quote name='Rymonka'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Cudaczku Kochany widzę, że u Ciebie bez żadnej zmiany!!!!![/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Podnoszę i na pierwszą stronę marsz!!!!![/SIZE][/FONT]:iloveyou: [FONT=Comic Sans MS]Ps. GoniuP. napisz jak mozesz jak długo Elvis może być u Scharlott'y??[/FONT][/quote] Rymonko, maksymalnie do połowy kwietnia... Cudaczku, mało się starasz z tym domkiem... Rymonka, prześlij mi adres e-mail na pw, wyślę Tobie plakaty Cudaka do rozwieszenia.
-
[quote name='bigos']Pikusia ma 4 obserwatorów na allegro Odzywał się ktoś wogóle?[/quote] Tak, zadzwoniła do mnie dzis jedna Pani z Poznania. Dom super, 3 dzieci od 5 do 15 lat, ogród, ale Pikusia musiałaby mieszkać w budzie (ocieplanej) przy domu, a jej stare kości nie nadają się do takiego życia... Ona musi miec ciepełko i czuć bliskość człowieka. Inaczej zmarnieje...
-
Agata była u Bumernga,teraz ma dom pod Bonn :) cuda sie zdarzają
GoniaP replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
To ja w takim razie nic nie rozumiem. A opis? A zdjęcia? Są bardzo wymowne... -
Agata była u Bumernga,teraz ma dom pod Bonn :) cuda sie zdarzają
GoniaP replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
[quote name='bunia']Jeżeli tam nie wypali,to przywoźcie biedaczkę. NA krótko, jeszcze się zmieści:roll:[/quote] Kochana jesteś...:Rose: -
FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='caroolcia']Powiedzcie mi dziewczyny jeszcze jak ogólny stan zdrowia suni? czy ona ma książeczkę, czy była zaszczepiona w schronisku i stąd wiecie, że szczepienie nie wymagane na razie? jak odnosi sie do innyc piesków - widziałyscie ją w towarzystwie innych psiaków? Pytam i pytam, ale chce się jak najlepiej przygotowac ;)[/quote] Szczepienia w schronisku wykonuje sie rutynowo. Sunia jest w schronie od stycznia, czyli szczepienia są świeże. Ma książeczkę zdrowia. Co do zachowania suczki, to nie wiem. Trezba poczekać na Monikę. To jej pupilka. Nie sądzę jednak, by była agresywna. To taka Babulinka. -
Agata była u Bumernga,teraz ma dom pod Bonn :) cuda sie zdarzają
GoniaP replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Miejsce w Zgierzu czeka na sunię. Moria i ewatonieja spotkają się w schronie i wspólnie zadecyduja co dalej. -
FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='caroolcia']Autko mam to nie problem - jeżeli znasz jakiegoś weta w pobliżu - to super. Byłabym wdzięczna gdybyś dała radę - nie mam pojęcia jak w takich schronie się odnaleść. tak od ręki wydadzą suńke?[/quote] Mam nadzieję. O której spotykamy się zatem przed schronem w piatek? -
Agata była u Bumernga,teraz ma dom pod Bonn :) cuda sie zdarzają
GoniaP replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Rozmawialam z Morią, która już jedzie do schronu. Tam zrobi wywiad. Jeśli dziewczyna, która oferowała pomoc, dotrze na czas (nie pamiętam nicku) to jest szansa, że SAgata wyjdzie dziś i pojedzie do szpitala. Czy ktoś z Łodzi mógłby zadzwonić do kliniki w Zgierzu i zapytać, czy przyjmą tam Agatę na leczenie? Można powołać się na Fundację Niechciane i Zapomniane. -
FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='caroolcia']Pracuję do 14 w piątek, więc bym chyba dała radę, czy ten weterynarz jest na miejscu? Z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy odbiorze boksika? jakoś trzeba się umówić?[/quote] Wet jest niedaleko, ale trzeba byłoby przewieźć sunie autem. Masz samochód? Myślę, że boksio nie powinien kosztować więcej niż 30 zł, ale nigdy nie wiadomo... Możemy sie umówić przed schronem i pomogę Ci. -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
GoniaP replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
[quote name='małaKatowice']CZY MOZNA WYSTAWIĆ 2 AUKCJE CEGIEŁKOWE JEDNOCZEŚNIE ?( dla tych samych psiaczków przez dwie różne osoby ) ? Co prawda nie mam w tym wprawy ale kiedyś musi byc ten pierwszy raz - myślę ,że to odpowiedni moment by zacząć :)[/quote] Lepiej tego nie robić, żeby uniknąć podejrzeń o oszustwo. -
Agata była u Bumernga,teraz ma dom pod Bonn :) cuda sie zdarzają
GoniaP replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
[quote name='mulinka']przed chwilą rozmawiałam z Morią, zaraz jedzie do schroniska,wszystkiego się dowie, zobaczy w jakim stanie jest Agata, jeśli będzie trzeba poprosi, żeby przenieśli ją do szpitalika schroniskowego, żeby nie była w boksie. Moriaaa mówiła, że jest szpitalik Szulc w Zgierzu, ale obawia się, że nie przyjmie psa prosto ze schroniska, bo już tam jest u niego jeden od pół roku.[/quote] Mulinka, prześlij mi proszę nr. do Morii. Jeśli mi ktoś poda imię i nazwisko buni, to do niej zadzwonię i poproszę o pomoc. Jeśli w klinice, w której pracuje jest szpital, to przecież można Agatkę zawieźc do nich. -
Agata była u Bumernga,teraz ma dom pod Bonn :) cuda sie zdarzają
GoniaP replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
[quote name='ciapuś']oto telefon do lecznicy "Sfora" gdzie pracuje bunia (042)683 10 07 ul Przybyszewskiego 12[/quote] Nie znam buni... Kto to? Czy ta lecznica ma szpital? Czy jest dobra? -
Agata była u Bumernga,teraz ma dom pod Bonn :) cuda sie zdarzają
GoniaP replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatonieja']zaraz tam jade najwyzej pocałuję klamkę[/quote] Weź taksówkę! Zwrócimy Ci kasę. -
Agata była u Bumernga,teraz ma dom pod Bonn :) cuda sie zdarzają
GoniaP replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Nie rozumiem w czym problem... W transporcie ze schronu do kliniki? Bo kasę ludzie chcą dać... Czy sunia ma umrzeć, bo nikt nie ma czasu, lub ochoty, lub samochodu??? Ludzie, działajcie szybko, bo jutro będziemy tu zamieszczać świeczki i biadolić, że nie zdąrzyliśmy!!! -
Agata była u Bumernga,teraz ma dom pod Bonn :) cuda sie zdarzają
GoniaP replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatonieja']tylko na jej pomoc można tam liczyć[/quote] Co to znaczy? Nie można suni po prostu zabrać i już? -
Agata była u Bumernga,teraz ma dom pod Bonn :) cuda sie zdarzają
GoniaP replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
[quote name='mulinka']nie wiem, u buni często przez długi czas są psy najbardziej potrzebujące wiem, że w Sowie jest szpitalik ewatonieja jest wolontariuszką, ma na imię Natalia a to kontakt do niej z pierwszego postu: tel 503759557, gg 5878253, mejl [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] Ja wiem, że Ty to nie Natalia. Ale jesteś z Łodzi, równie dobrze to Ty możesz podjechać do schroniska, zabrać sunię i zawieźć ją do kliniki ze szpitalem... -
Agata była u Bumernga,teraz ma dom pod Bonn :) cuda sie zdarzają
GoniaP replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
[quote name='mulinka']podobno najlepszy jest dr Jachman z Cieszyńskiej wiem, że dziewczyny jeżdżą do buni (Sfora ul.Przybyszewskiego)[/quote] mulinka, a czy ty byłabyś w stanie pojechać do schronu i ją zabrać dziś? -
FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='caroolcia']Myślę, że najfajniej byłoby w pięteczek albo w sobotę z rańca - żebyśmy miały w weekend czas na bliższe zapoznanie się na wzajem i z burbonem (moim psiakiem) i żeby modeczka oswoiła się z domkiem i nie zostawała sama. czy trzeba z nia od razu jechać do veta (szczepienie /odrobaczenie/pchełki?)[/quote] W piątek schronisko jest czynne od 10 do 15. Warto byłoby boksię od razu przebadać. Wet przyjmuje do 19. (szczepienie nie będzie potrzebne) -
Agata była u Bumernga,teraz ma dom pod Bonn :) cuda sie zdarzają
GoniaP replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Jak Ewa znajdzie julgę i sie sprężą, to może uda się już dziś??? Jeszcze jest czas. Jaka jest najlepsza klinika w Łodzi? Ktoś wie? -
Agata była u Bumernga,teraz ma dom pod Bonn :) cuda sie zdarzają
GoniaP replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Czy Ewa jest z Łodzi? Do której czynne jest to cholerne schronisko??? -
Agata była u Bumernga,teraz ma dom pod Bonn :) cuda sie zdarzają
GoniaP replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
[quote name='basiaap']Popieram. I obiecuję, że w razie czego będę sie martwić o finanse razem z Gonią. Kasę zawsze jakos się załatwi.[/quote] Anula, w Twoim towarzystwie czuję się znacznie lepiej :) Sunia w górę!!! Kto ją wyciągnie i zawiezie do dobrej kliniki??? -
Agata była u Bumernga,teraz ma dom pod Bonn :) cuda sie zdarzają
GoniaP replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Jestem. Czy możecie zabrać ją do kliniki? Potem będziemy się martwić o finanse. Ona umiera, to widać. Moje gg 5381055 -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
GoniaP replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: -
Ricz-przepiękny czekoladowy Dobek-już w nowym, wspaniałym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Wszyscy pomożemy!! Ucałuj Ricza ode mnie Olenko!!!