Jump to content
Dogomania

elficzkowa

Members
  • Posts

    11688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    48

Everything posted by elficzkowa

  1. U Was już są ? Przecież jeszcze tyle śniegu :(
  2. Oj, Szagusiu, zdrowiej szybko. Wyślę w marcu dodatkowe pieniądze, może będzie trzeba zrobić jakieś badania.
  3. Wpłata na konto Amika (15.02.2021): Anica - deklaracja na luty : 10 zł
  4. Wpłaty na konto Amika: Isiak stała za luty : 20 zł (03.02.2021) mari23 stała : 20 zł (04.02.2021)
  5. Aniu, bardzo, bardzo mi przykro z powodu Amiczka. Biedny Moris - stracił przyjaciela, choć może nie umiał Amiczkowi okazać, że jest dla Morisa taki ważny.
  6. Obiecałam dołożyć 50 zł do transportu Amika więc zaraz zrobię przelew. Tylko nie wiem na jakie konto zrobić wpłatę.
  7. Wpłata na konto Amika (26.01.2021): anica - stała za styczeń 2021 : 10 zł
  8. Wpłaty na konto Amika : Guccio - stała XII - 10 zł ( 15.01.2021) Agnieszka, znajoma elik - deklaracja styczeń - 20 zł (18.01.2021) Filipki - stała styczeń - 20 zł ( 18.01.2021)
  9. Wpłaty na konto Amika: Katarzyna Anna S. - stała za 3 miesiące : 60 zł (7.01.202q) Istar19 - stała za I : 5 zł ( 8.01.2021) b-b - stała : 10 zł ( 8.01.2021)
  10. elik, może Tysia coś się dowie czy to na pewno właściciel ją odebrał. Myślę, że się nie pomyliłam widząc ją. Ten guz jest naprawdę duży.
  11. Jestem bardzo ciekawa co z sunią się dzieje.
  12. Tak, biegła ... niestety. Pomyślałam sobie, że to zapewne ,,właściciel''.
  13. Wpłaty od christo-fair mam zapisane u siebie wszystkie ale tutaj którąś pominęłam. Jeśli się nie mylę to będzie VI. Sprawdziłam w banku cały rok i są wszystkie. Moja wina. Zapisz proszę w rozliczeniu.
  14. Może właściciel ją odebrał.
  15. Nie wiem czy ta sunia jest jeszcze w przytulisku. Wczoraj jadąc samochodem obok przytuliska widziałam mężczyznę jadącego rowerem i trzymającego na smyczy psa. To była ta sunia, guz był dobrze widoczny. Raczej się nie pomyliłam bo widziałam jej zdjęcia wcześniej na stronie adopcji.
  16. Wpłaty na konto Amika (05.01.2021): Uxmal - stała: 10 zł Isiak - stała za I : 20 zł
  17. Wpłaty na konto Amika (04.01.2021): Kaas1 - darowizna dla Orionka : 25 zł christo-fair - stała na I 2021 : 20 zł mari23 - deklaracja stała : 20 zł EwaMarta - dla Oriona : 10 zł elficzkowa - stała: 10 zł
  18. Moli@, co zamówić tym razem dla Szagusia oraz dla stadka za opiekę ? A może Szagusiowi potrzebne są inne rzeczy np. smycz czy legowisko, szampon ?
  19. Wpłata na konto Amika (21.12.2020): Teresaa118 - deklaracja I - III : 150 zł
  20. Dzisiejsza wpłata na konto Amika: Agnieszka, znajoma elik - deklaracja XII: 20 zł
×
×
  • Create New...