-
Posts
11688 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
48
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elficzkowa
-
U Was już są ? Przecież jeszcze tyle śniegu :(
-
elik, może Tysia coś się dowie czy to na pewno właściciel ją odebrał. Myślę, że się nie pomyliłam widząc ją. Ten guz jest naprawdę duży.
-
Jestem bardzo ciekawa co z sunią się dzieje.
-
Tak, biegła ... niestety. Pomyślałam sobie, że to zapewne ,,właściciel''.
-
Może właściciel ją odebrał.
-
Nie wiem czy ta sunia jest jeszcze w przytulisku. Wczoraj jadąc samochodem obok przytuliska widziałam mężczyznę jadącego rowerem i trzymającego na smyczy psa. To była ta sunia, guz był dobrze widoczny. Raczej się nie pomyliłam bo widziałam jej zdjęcia wcześniej na stronie adopcji.