-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Czyżby szczekała - na tym ostatnim zdjęciu???... niemożliwe, FIGA nie szczeka wcale, he, he! -
Zaglądam i ja. Jeśli mój bdt - duży kojec, wielka ciepła buda ze słomą, 3 spacery dziennie, ciepłe jedzenie, pół ha ogrodzonego ogrodu mogą się przydać, to zabieram sunię do siebie. Mam tylko dwie swoje stare sunieczki i jedną tymczasowiczkę domową, wiec na razie służę tylko miejscem w kojcu przy domu. Rozliczenie : 10.02. - agusiazet za styczeń - 20 zł ze skarpety im. Talcott - 200 zł 16.02 z bazarku immiennego elik 362 zł 16.02 Mattilu 109,40 zł wydałam na lekarza: 214 zł na paliwo za 2 wizyty - 20 zł na jedzenie (ryż, mięso, smaczki do gryzienia, kostki) na luty nie wydam więcej, niż: 50 zł ode mnie obróżka jest na plusie: 767,62 zł (stan na 28.02) plus karma od ZEA :) 27.02 - wpłynęło 71, 20 zł z bazarku Onaa WYDATKI: Oridermyl 52 zł Bravecto 108 zł RAZEM: 160 zł i jeszcze: wyróżnienie ogłoszenia na Gumtree za 19,99 zł i na OLX za 5,99 ZOSTAJE: 767,62 zł na wyróżnienie ogłoszeń przez Havanka - 12 zł na smaczki Dentastix - 10,99 zł zostaje:744,63 zł 1.03 wplata Aldrumka z bazarku :) 33 zł Jest 777, 63 zł 8.03 - Agat 21 20 zł za marzec 8.03 - konfirm 30 zł za marzec 8.03 wydałam 19.95 na smaczki Jest: 8.03 - 807,68 wyróznienie ogłoszenia na Gumtree -16,99 zł (13.03) karma z Zooplusa, puszki i smaczki - 132 zł jest: 658,69 zł (13.03) 13.03 - wpłata Agnieszka Z. jest: 678,69 zł 22.03 wpłata z bazarku Aldrumki 73 zł JEST: 751,69 zł posłanie i karma dla szczeniąt ze wsi: - 362,20 JEST: 389,49
-
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Malizna miała szczęście :) Jej uszy także :) -
Jak to? Na fb ma moje pytanie o dom tymczasowy, pani Asia napisała, ze mała ma dt!
-
Ja też tak sobie wbiłam w głowę tego owczarka w kącie boksu, że... już-już byłam gotowa go do siebie wziąć ... Jak dobrze, że wyjdą te biedaki ze schroniska!
-
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
a przede wszystkim dla konfirm, ze wypatrzyła tę maliznę i mi ją pokazała...... -
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Jejku, moja Figunia! ...taka zadowolona, wyluzowana, szczęsliwa......... Kejciu, wiesz, ze ona oglada telewizję, reaguje na biegnace psy, i bardzo reaguje na sygnał karetki pogotowia : -
Aż miło tu zajrzeć :) Choc wiem, jaki to ogrom pracy z takim dzikuskiem :)
-
Jakbym to ja była panią Asią, jakbym zobaczyła Figunię, jak się odkuła i zadomowiła, to bym na rzęsach stanęła, by tę chudzinkę umieścić w TYM domu tymczasowym. A tu nic, żadnej prośby, zachęty, zapytania...bo bym może i się skusiła na nią... ale nic na siłę, mam w końcu "swoje" gminne psy ..
-
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
A tak jakoś wyjatkowo poszło - to znaczy Fafik najszybciej, Figunia to te średnio -statystycznie kilka tygodni :) -
I ona sie trzęsie w tym kojcu.......niech ją ktoś zabierze.....
-
Poczekaj, poczekaj...czy to nie w Karniewie czy okolicy?... Jakiś szyld reklamowy mi się majaczy "Hodowla owczarków niemieckich"... Ten owczarek ma dom tymczasowy, ale w kojcu siedzi malizna 4 kg, chudzieńka i roztrzęsiona........
-
No właśnie?..... dobrego dnia! Ja siedzę jak na szpilkach w pracy, bo Pyza sama została w domu.......
-
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Oddałam w ciemno, przyjechała jakaś baba, to jej psa dałam... ale za to pani Asia przeprowadziła konkretny wywiad z Kasią, podpisały umowę, wymieniły się telefonami, mejlami i co tam tylko, ze będą w kontakcie. No właśnie.... Człowiek żyły sobie wypruwa, daje z siebie wszystko, kocha, opiekuje się, karmi, uczy, a tu taka wdzięczność?? Rano był już smsik od Kejciu, że noc przespana ślicznie, ze małpeczka się tulila, ze na porannym spacerku było zostawione wszystko, co grzeczne pieski zostawiają. -
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Kasia przyjechała z Tatą dla towarzystwa, pani Asia z TŻ - w tym samym momencie. Zostały podpisane dokumenty, wypita herbata, spakowane zabawki i pożegnanie... I mam już zdjęcia z nowego domku, po minie Figi wcale nie widać zmartwienia?... -
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Tak, ale jeszcze czekamy na Kasię. Miała dziś zajęcia w szkole i dopiero do nas jedzie.