-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....
malagos replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Oby tylko drogi nie zawiało, zapowiadają nadal mało ciekawą pogodę...Kciuki na pokład! -
-
-
Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....
malagos replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Wariacje jakieś z tymi umowami ze schroniskiem! Mieć schronisko w zasięgu reki, a wozić psy do tańszego... Fakt, że NDM zaśpiewał taka kwotę za odłowienie psa, że naszemu wójtowi ręce opadły, bo też szukaliśmy dobrego schroniska kilka lat temu... To pies leżał przy torach, tak? Jakie to zrządzenie losu, ze popatrzyłaś w okno!... Tak jak kiedyś z Pelasią, jak moja siostra spojrzała przed okno w kuchni i przez moment zobaczyła idącego jamnika, który zaraz z reszta znikną w zaśnieżonej drodze na pola... Minuta, która zadecydowała o życiu... -
AMBER - bursztynowa piękność zostaje u Jo37!Szczęściara!
malagos replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
Jak zdrowie Amberki? Nadal poluje na wiewiórki w parku, he, he? -
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
malagos replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
13 stycznia minęła kolejna rocznica znalezienia Pelasi. Trzy dni później zmarła moja Mama... Jakoś tak los połączył te dwa wydarzenia. Jamnikowaty Kajtuś, też znaleziony w śniegu pod koniec grudnia, kilka dni temu pojechał wypasionym autem do swego domu do Wilanowa, do 10-letniej koleżanki jamniczki. Nie dane nam mieć jamniczka, ale jak się znajdują dobre domy, to oddajemy psiaki, biorąc kolejne biedy na bdt. -
Jest!! Dziś dostałam od Poker kilka obróżek i smaczki dla piesków! Bardzo dziękuję! Ogromnie się przydadzą :) Suczynkę odwiedzamy codziennie z miską ciepłego gotowanego jedzenia i ciepłą wodą w butelce. Miała dziś dużo chrupek, ale na jedzenie rzuciła się jakby nie jadła od tygodnia. To do tego co przyniosłam, wsypałam jej dobrą garść tego Brita, co miała w drugiej misce. Takie trzy porcje dziennie to byłoby ok, jedna to mało...
-
~ZAMIESZKAŁ W WILANOWIE :)Kto chce jamnika? Kajtuś z naszej wsi
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
taki zdjątko przyszło od Kajtusia... No, nie wygląda na bardzo przeżywającego rozłąkę z nami. Całe szczęście! -
Obróżkę będę jej zakładać na wyjścia z boksu, może uda się trochę z nią pospacerować. Bieda tylko z czasem, nie zawsze mogę pojechać do kojca, a ciemno robi się, jak wracam z pracy...Gdyby udało sie znaleźć dla niej dom tymczasowy, żeby była blisko człowieka, sprawdzić jej charakter...
-
~ZAMIESZKAŁ W WILANOWIE :)Kto chce jamnika? Kajtuś z naszej wsi
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Robiem, co możem, Goś... Jakiś termin spotkania "Bankowego", ustalmy coś - ja muszę być w Warszawie w poniedziałek 5 lutego, mogę przyjechać dwa dni wcześniej. To moze odpowiada Wam sobota albo niedziela 3 lub 4 lutego? -
Oj, to dobrze, Kobietki Kochane, obróżki się przydadzą. Mam dwa prawie nowe ubranka dla małego psa, jamnika np. - może wystawić na bazarek?... kilka groszy na dobre puszki się przyda?...
-
Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....
malagos replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
A ja wierzę, że nie będzie potrzebna operacja. Miednica sama się zrośnie, kręgosłup też...oj, tak sobie marzę.... -
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
malagos replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Jakby trochę lepiej. Je, to najważniejsze, i kupale w kuwecie dobre. Gryzie jedną stroną, przekrzywiając łepek, boli go jeszcze ta strona od chorego ucha. -
Jak dobrze, że jesteście z nami.... Ja już też miałam na dt Tosię, kilka lat temu, po niej była Tusia - obie mają dobre domy. I jakoś to imię samo się nasunęło, bo ta jest trochę podobna do poprzedniczki. POKERKU - smyczkę mam, taką stareńką ale długą, do nauki chodzenia. Na pw podaję adres, i już Ci bardzo serdecznie dziękuję!
-
To może taką z większa ilością dziurek do zapięcia, by można było o oczko, dwa poluźnić.
-
~ZAMIESZKAŁ W WILANOWIE :)Kto chce jamnika? Kajtuś z naszej wsi
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Dzwoniła pani Elżbieta - w drodze Kajtuś jak się zwinął na fotelu wyjeżdżając od nas, tak się obudził w Warszawie. W domu się zachowuje, jakby tu mieszkała od zawsze. Wskoczył na łóżko, zajął miejscówkę, a nawet fuknął na sunię rezydentkę. Mam nadzieję, że do tej suczki będzie miał taki szacunek, jak do moich suczynek-starowinek. -
Nie mam dla niej obróżki, ta zielona ze zdjęcia poszła dziś z Kajtusiem do domu...miała 35 cm i chyba taka byłaby dobra dla suni.
-
Dostała wczoraj pierwszą dawkę od robali, ale myślę, że chuda bo nie jadła do woli :( Kto chętny dać jej dom tymczasowy? Do Warszawy dowieziemy...