-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Czyli spokojnie szukajmy właściciela czy nowego domu.
-
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
malagos replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
Cholercia......:shake: :shake: A zastawienie takiej klatki-łapki jak na koty? Dziewczyny do klatki złapały sunię, która mieszkała w kukurydzy pod Wrocławiem..... -
Dinko znalazł swoje miejsce na ziemi (Nareszcie!!! :) :) :)
malagos replied to Amanita's topic in Już w nowym domu
I jak tam u Dinolca? Czekamy na efekty sesji foto! -
punia wyrzucona ma juz domek wspanialy i nowe imie Molly
malagos replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
Asiorku, to namawiaj, namawiaj! Ja wezmę na pobyt tymczasowy inną biedę! Kiedy mi dasz odpowiedź, czy mam sie szykować na przyjecie Puni, czy wziać innego psa? Jutro? -
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
malagos replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
Wy wszyscy jesteście super! Czekamy na kolejny odcinek tego pasonującego serialu (czyli jak mówiła moja Agusia, gdy była mała "druga zwrotka") :cool3: -
punia wyrzucona ma juz domek wspanialy i nowe imie Molly
malagos replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, ze Punia dogada się z moim zwierzyńcem.Suczki, jak do tej pory przyjmowały "gosci" gościnnie, z zaciekawieniem.A koty, no cóż, one są ponad to co psie :cool3: Czy sunia jest wysterylizowana? -
punia wyrzucona ma juz domek wspanialy i nowe imie Molly
malagos replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
Ja też, dopisalam, ze przyjazd choćby do Warszawy, stamtad juz nie tak daleko do mnie.... To ja się bardzo, bardzo cieszę i już czekam... po cichutku wprawdzie sie cieszę, by nie zapeszyć....:cool3: -
punia wyrzucona ma juz domek wspanialy i nowe imie Molly
malagos replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
To jak, wziąć Punie? Mam warunki, ze by u mnie trochę pobyła. Tymczasowo. Ale ja mieszkam 100 km od Warszawy w stronę Mazur. Ma ktos jakiegos pomysla?:cool3: -
punia wyrzucona ma juz domek wspanialy i nowe imie Molly
malagos replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
Kochane dziewczyny, tak mi ta Punia zapadła w serce... Ale powiedzcie szczerze, czy dla niej dobry byłby dom tymczasowy? Bo tyle mogę jej ofiarowac....mam 3 małe suczki w domu, duza w kojcu, 2 koty....i -co najważniejsze- pozwolenie rodziny na wziecie psiaka w potrzebie. Tak przezyłam śmierc tej suczynki z Jeleniej Góry, tak się przygotowałam na jej przybycie, ze teraz jakoś pusto....Już 2 tyg. jak ostatnie "tymczasowa dama", Drobinka znalazła stały domek... Mam czas, mimo że pracuję, nie mam juz małych dzieci, lekarz wet. na miejscu, duży dom, ogród.... Co radzicie? Bo jeszcze w pilnej potrzebie wypatrzylam 2 sunie, nie liczac tych z Kielc i starachowic.......:shake: -
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
malagos replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
Elurin....:cool3: Ja sie już po cichutku cieszę.... Kibicuję Wam od dawna i wierzę, ze teraz sie uda akcja! -
KRAKÓW ZAKATOWANY PRAWIE NA ŚMIERĆ BOLEK udało się go sprowadzić.
malagos replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, działajcie! Amicus to świetni ludzie, coś z tego więc bedzie, wierzę w to głęboko :cool1: -
Tu trzeba sobie cos wyjaśnić. Skad wiecie, ze pies uspiony? od Magdy? Jeśli od niej, dlaczego mi nie napisala czy zadzwoniła?! Dlaczego wyciagniecie psa ze schroniska tak sie wlokło, dlaczego nie zaraz ale jutro-pojutrze? Już "załatwimy transport" , "jutro ją na pewno wyciagne" - dlaczego były takie obiecanki-cacanki?! Dlaczego tylko mi zależało na tym psie?!
-
punia wyrzucona ma juz domek wspanialy i nowe imie Molly
malagos replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
Ma ruda, to kolejny przypadek uśpienia psa w tym schronie, o którego ktoś zaczyna pytać. A swoja drogą gdyby ktos ja wyciagnal zaraz jak sie zgłosiłam, ze ja wezme, nie czekając 10 dni, odkładania, przeciagania, moze jutro, moze pojutrze -pies by żył :shake: -
punia wyrzucona ma juz domek wspanialy i nowe imie Molly
malagos replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
Sunia którą miałam wziać, ZOSTAŁA UŚPIONA! :placz: tyle czasu była w schronisku, a gdy sie znalazł zainteresowany, czyli ja, została uśpiona!!:angryy: -
NIESAMOWITE! NIEMOŻLIWE! :placz: :placz: Tyle czasu sobie zyła, nikomu nie przeszkadzała, szans na adopcje nie miała, ale była.... Trochę ruchu koło niej sie zrobiło, chciałam ja wziać do siebie, oswoić... kierownik wiedział, ze jest chętny na sunie , wiedział na pewno. Magda do niego pisała, dzwoniła, ale nie odpowiadał na jej sms-y, a telefonów niw odbierał :angryy: To dlaczego właśnie TERAZ ją uśpili?! A skad tw wiadomość? Moze to nie prawda, moze to inna sunia? :placz:
-
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
malagos replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
ja też niesmiało wam kibicuję... Udanej akcji! -
punia wyrzucona ma juz domek wspanialy i nowe imie Molly
malagos replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
Tymczasowy, ale ja tak sobie gdybam... obiecałam tej łysej pon-owatej suczce z Jeleniej Góry... domek tymczasowy......... ale cos powoli trwa zabieranie psa ze schroniska, potem transport.. ciągle czekam na wieści i nic. Mam nadzieję, ze w niedzielę wszystko sie wyjaśni, bo Tanitka moglaby przywieźć pon-kę do Warszawy, o ile ktoś ją wyciagnie ze schronu... -
punia wyrzucona ma juz domek wspanialy i nowe imie Molly
malagos replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
Bardzo, bardzo mi jej żal. Wygląda trochę jak pudelek, a ja zawsze chciałam pudla...:shake: Jak nie wypali z jakichś wzgledów przyjazd suni z Jeleniej Góry, której obiecałam dom tymczasowy, chciałabym wziać Punię....:cool1: -
:loveu: Ja bym wziela obie :cool3: Żartuje....ale trzymam kciuki, ze by pani wziela choc jedna biedusie :shake: Ja tak lubie takie małe, szczekajace zabaweczki....