[quote name='esperanza']pati-c myślisz, że jej potrzebne jest RTG tej łapki?
Może dobrze by było, gdyby wet to zobaczył?
W mojej zaprzyjaźnionej lecznicy jest szansa na prześwietlenie taniej, jakby co.
Suk w ciąży jest 5, bo 2 biegają po placu, a 3 są na wybiegu małych suczek. Malagos, a może wziełabys od nas jakąs bidę na tymczas?
Mamy taką maciupką beżową suńkę, jej zdjęcie wstawiłam na wątek główny. Gdyby miala plaski pyszczek i zakręcony ogonek byłaby mopsem ;-)[/quote]
Szkoda, że nie przyjrzałam się wcześniej tej damulce. Czekam na czarną kudłatą dziewczynkę z Dierzoniowa. Tylko to pół świata ode mnie i nie wiem, kiedy sie jej doczekam. To gdzie, powiadasz, sa jej zdjecia? Tej mopso-podobnej? :cool3: