Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Te jamniki... Rudy to rzeczywiscie jamnior, z siwą bródką. a dziewczynka, nie bardzo ją widać, ta z przedłużoną sierścią :shake: Aga, to cudownie, ze zrobilaś tyle zdjec i ze pokazałaś światu te bidy....
  2. Nie ma nowych wieści o Zefirku....:shake:
  3. Jezoo, pewnie i ja coś przegapiłam...Myslałam, ze to tylko szczeniaki do wspólnej promocji, a ja mam Malinkę, Doć o niej info czy już po ptokach?:oops:
  4. Ja też proszę... to typ starszej damulki, podusia i kocyk, a nie schronisko :shake:
  5. Lekarz lekarzem, jeśli da sie wyleczyc, to gdzie? w schronisku? Musi mieć dom, zeby przezyc.
  6. Taaa, ma taki błysk w tych ślepkach :evil_lol: ......
  7. ...........zwłaszcza przed Świetami, kiedy ludziska się przmieszczają po całej Polsce :p
  8. [quote name='Sabina02']Dzieki za rade! Sprobuje tak zrobic...ale nie wiem czy to zadziala:roll: . Ale mam inny plan. Maz lubi rozne "zabawki" kupowac, np. wymyslil ostatnio skuter wodny. Oczywiscie musi miec moja zgode na te "zabawki" :evil_lol:...Postawie warunek...jesli "zabawka" to i piesek ze schroniska. Mam na to poltora roku, napewno cos wymysle :razz: ....[/quote] Taki sposób na "zabawki" sprawdził się u nas! Mąż zbiera stare aparaty fotograficzne i każdy zkup uzgadnia ze mną, a ja realizuję swoją pasję - dom tymczasowy dla psa. I co 1 aparat, to 1 pies! a kolekcja sie powieksza....:evil_lol:
  9. Do tej pory miałam nadzieję, ze mozna dogadać się z ta osobą. Że moze wczesniejsze zarzuty podyktowane były uprzedzeniami. Że moze ktoś jest niemiły i niesympatyczny, ale wewnatrz dobry. Że nie możliwe, zeby lekarz wet., moja koleżanka po fachu w końcu, była nieludzka dla zwierząt. Teraz wiemy wszystko. Przykro mi, że Gallegro musiałes przejść przez te wszystkie rozmowy z ta panią. Dziekuję Ci, że próbowałes.
  10. Zimowa Pelasia pozdrawia cioteczki!:loveu: Zadowolona z siebie, starsza pani z godnością znosi chłody i deszcze. Z własnej woli wychodzi tylko, jak świeci słońce, tak jak dzis. Ale nie za dlaleko, po co się męczyć, jak w domu jest ciepło i bezpiecznie? Wieczorem zasypia pod kołdrą, ale w nocy wstaje ze 2 razy, słyszę jak zeskakuje z łóżka, drepcze do kuchni, pije wode, pokręci się, pochodzi i wraca do łóżka. Przypomina mi taką staruszkę, która cierpi na bezsenność, tylko jej papilotów brak! :p
  11. To tylko trzymamy kciki za to, zeby jutro nie było gorzej niz dzis.....
  12. Najważniejsze, ze obarcza wszystkie łapki, tzn. ze nie ma złamań. Pewnie jest potłuczony i obolały ogólnie. Gdy będziesz go głaskać, pomacaj, czy nie robią sie krwiaki pod skorą. I przemyj te ranki wodą utlenioną. I pisz co nowego.
  13. No to szukamy domu! Taka ślicznota nie powinna długo czekać... A jak ze zdrowiem?
  14. Haniu...? No powiedz coś wiecej, nie daj sie prosić.... Ty coś wiesz, czy tylko tak marzysz sobie, jak my wszyscy?
  15. IKochane jestescie, cioteczki, ze tak walczycie!
  16. [quote name='al-ka']Bardzo mnie ta historia poruszyła i mam pomysł,który może choć trochę odmieni zły los.Jest taki program w telewizyjnej dwójce pt."Ekspres Reporterów",prowadzony przez red.Michała Olszańskiego.Jest to czlowiek o wielkim,wrażliwym sercu,kochający zwierzaki.Stosunkowo niedawno przygarnął ze schroniska kolejną psią sierotkę,która jest bardzo do tego pieska bardzo podobna. Tej starszej pani potrzebna jest pomoc stała,nie tylko dorażna.Może dzięki reportażowi w tv,jakaś lecznica zadeklaruje się z bezpłatną lub symbolicznie płatną pomocą.Może jakiś producent karmy zadeklaruje stałą,bezpłatną dostawę(cóż to dla takiego producenta worek karmy co miesiąc?).A swoją drogą i tej pani też należy pomóc,bo za takie pieniądze nie sposób wyżyć.Podaję link do programu,trzeba to opisać.Mocno wierzę,że to pomoże. http://ww2.tvp.pl/558.dzialy Może też zorganizować jakąś zbiórkę-ja chętnie wpłacę.POzdrawiam,Ala Doskonały pomysł! Sprawę która pozna wiele osób, mozna załatwić błyskawicznie, a TV ma olbrzymią siłę!
  17. Na początek kolejki! To sprawa zycia i śmierci!
  18. Może jednak Świeta w domku?....
  19. Charcia ma niezwykłą buzię, taką uśmiechnięta!
  20. Ronijko kochana, tak mi przykro... Może rzeczywiście trzeba Karmelka trochę wyciszyć?....Hydroksyzyna w syropie?...to się daje niemowlętom... Rozmawiałaś z Agnieszką?
  21. Saskia, popatrz na mapie dogo, tam zdłaszały się domki tymczasowe. Ja bym ją wzieła na ten miesiąc, ale w żadnym razie nie mogę - 5 psów w domu i 3 koty! Kochani, to tylko miesiąc!!
  22. Szybka akcja! W domku dojdzie do siebie i wyleczy szybciutko!
  23. Ta pani jest bardzo podobna do mojej Mamy, która odeszła w tym roku. Szkoda, ze to Szczecin, bo tam nie mam żadnych znajomosci u lekarzy wet. i mozliwosci załatwienia opinii za darmochę. A konieczna jest dobra diagnoza .
×
×
  • Create New...