-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
malagos replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Te jamniki... Rudy to rzeczywiscie jamnior, z siwą bródką. a dziewczynka, nie bardzo ją widać, ta z przedłużoną sierścią :shake: Aga, to cudownie, ze zrobilaś tyle zdjec i ze pokazałaś światu te bidy.... -
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
malagos replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Nie ma nowych wieści o Zefirku....:shake: -
Kraków - Greta, szczeniak który znalazł już swój dom :-)
malagos replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Taaa, ma taki błysk w tych ślepkach :evil_lol: ...... -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
malagos replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
...........zwłaszcza przed Świetami, kiedy ludziska się przmieszczają po całej Polsce :p -
KRECIK już nie szuka, ZOSTAJE Z GAMONIAMI NA ZAWSZE!!:D:D
malagos replied to Folen's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02']Dzieki za rade! Sprobuje tak zrobic...ale nie wiem czy to zadziala:roll: . Ale mam inny plan. Maz lubi rozne "zabawki" kupowac, np. wymyslil ostatnio skuter wodny. Oczywiscie musi miec moja zgode na te "zabawki" :evil_lol:...Postawie warunek...jesli "zabawka" to i piesek ze schroniska. Mam na to poltora roku, napewno cos wymysle :razz: ....[/quote] Taki sposób na "zabawki" sprawdził się u nas! Mąż zbiera stare aparaty fotograficzne i każdy zkup uzgadnia ze mną, a ja realizuję swoją pasję - dom tymczasowy dla psa. I co 1 aparat, to 1 pies! a kolekcja sie powieksza....:evil_lol: -
Do tej pory miałam nadzieję, ze mozna dogadać się z ta osobą. Że moze wczesniejsze zarzuty podyktowane były uprzedzeniami. Że moze ktoś jest niemiły i niesympatyczny, ale wewnatrz dobry. Że nie możliwe, zeby lekarz wet., moja koleżanka po fachu w końcu, była nieludzka dla zwierząt. Teraz wiemy wszystko. Przykro mi, że Gallegro musiałes przejść przez te wszystkie rozmowy z ta panią. Dziekuję Ci, że próbowałes.
-
Majka ślepa jamniczka już w kochajacym domku:)
malagos replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Co u Majeczki? -
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
malagos replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zimowa Pelasia pozdrawia cioteczki!:loveu: Zadowolona z siebie, starsza pani z godnością znosi chłody i deszcze. Z własnej woli wychodzi tylko, jak świeci słońce, tak jak dzis. Ale nie za dlaleko, po co się męczyć, jak w domu jest ciepło i bezpiecznie? Wieczorem zasypia pod kołdrą, ale w nocy wstaje ze 2 razy, słyszę jak zeskakuje z łóżka, drepcze do kuchni, pije wode, pokręci się, pochodzi i wraca do łóżka. Przypomina mi taką staruszkę, która cierpi na bezsenność, tylko jej papilotów brak! :p -
Potrącony pies po wypadku odnalazł swoich opiekunów(Chrzanów).
malagos replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Najważniejsze, ze obarcza wszystkie łapki, tzn. ze nie ma złamań. Pewnie jest potłuczony i obolały ogólnie. Gdy będziesz go głaskać, pomacaj, czy nie robią sie krwiaki pod skorą. I przemyj te ranki wodą utlenioną. I pisz co nowego. -
No to szukamy domu! Taka ślicznota nie powinna długo czekać... A jak ze zdrowiem?
-
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
malagos replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='al-ka']Bardzo mnie ta historia poruszyła i mam pomysł,który może choć trochę odmieni zły los.Jest taki program w telewizyjnej dwójce pt."Ekspres Reporterów",prowadzony przez red.Michała Olszańskiego.Jest to czlowiek o wielkim,wrażliwym sercu,kochający zwierzaki.Stosunkowo niedawno przygarnął ze schroniska kolejną psią sierotkę,która jest bardzo do tego pieska bardzo podobna. Tej starszej pani potrzebna jest pomoc stała,nie tylko dorażna.Może dzięki reportażowi w tv,jakaś lecznica zadeklaruje się z bezpłatną lub symbolicznie płatną pomocą.Może jakiś producent karmy zadeklaruje stałą,bezpłatną dostawę(cóż to dla takiego producenta worek karmy co miesiąc?).A swoją drogą i tej pani też należy pomóc,bo za takie pieniądze nie sposób wyżyć.Podaję link do programu,trzeba to opisać.Mocno wierzę,że to pomoże. http://ww2.tvp.pl/558.dzialy Może też zorganizować jakąś zbiórkę-ja chętnie wpłacę.POzdrawiam,Ala Doskonały pomysł! Sprawę która pozna wiele osób, mozna załatwić błyskawicznie, a TV ma olbrzymią siłę! -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
malagos replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Może jednak Świeta w domku?.... -
Śliczna CHARCIA - pocieszna sunia - domek szybko potrzebny !!!
malagos replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Charcia ma niezwykłą buzię, taką uśmiechnięta! -
RATUJMY KREMÓWKĘ - pomoc finansowa niezbędna na leczenie !!!
malagos replied to Aquirre's topic in Już w nowym domu
to i ja sobie podrzucę -
Szybka akcja! W domku dojdzie do siebie i wyleczy szybciutko!
-
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
malagos replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ta pani jest bardzo podobna do mojej Mamy, która odeszła w tym roku. Szkoda, ze to Szczecin, bo tam nie mam żadnych znajomosci u lekarzy wet. i mozliwosci załatwienia opinii za darmochę. A konieczna jest dobra diagnoza .