-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
malagos replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aniu, dziękujemy i nawzajem, wszystkiego lepszego! To urocze stworzonko koło Pelasi to Malinka, której szukam domu od 20 listopada. trafiła do mnie z Ostrowi, wiec domyslasz sie w jakim stanie. I Bea znalazła jej dom koło Wrocławia i szukam na gwałt transportu! Malinka ma taki smutny dziób, ale czasem się umie uśmiechać....;) A bokserka to Jassika, jest znów u mnie na "wywczasach", takie układy rodzinne. Ale tez pasuje do towarzystwa, nie?:loveu: -
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
malagos replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A to moja sławetna kanapka przed telewizorem - jak tu oglądac serial??? -
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
malagos replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Moje stado: to jest dziading, opanowany do perfekcji... -
Trójłapek Bratek...śliczny,młody...kaleki??? MA DOM!!!!:))))
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Ja też dziwie sie tym niedomówienom. Napisać jedno zdanie to nie jest w końcu tyle czasu.... -
RATUJMY KREMÓWKĘ - pomoc finansowa niezbędna na leczenie !!!
malagos replied to Aquirre's topic in Już w nowym domu
Gdzie te domki? A Kremówka jest sliczna, taki złoty pies! -
Sunia w typie ON z wrośnięta kolczatką- ma dom
malagos replied to Iza i Avanti's topic in Już w nowym domu
I jak się ma sunia? Jak rana, goi się ? -
[quote name='Ania W']Faktycznie ponieważ malagos dostała informację z dugiej ręko doszło do pewnego nieporozumienia. Węgrów ma być powoli likwidowany a psy odławiane na tym terenie po likwidacji schroniska mają być przewożone do Ostrowii. To trochę zmienia ale czy tak dużo ? Czy myślicie że właściciele schroniska odmówią ? A o Ostrowi jestem w stanie naprawdę niewiele napisać nie mając od was konkretnych informacji. Na razie napisałam przede wszystkim o Węgrowie. Fela postaram się z tobą skontaktować ;-)[/quote] Powtórzyli te wiadomości w Kurierze Mazowsza i Warszawy późnym wieczorem i znów powiedzieli "PSY Z POWOLI LIKWIDOWANEGO SCHRONISKA BĘDĄ PRZEWOŻONE AŻ DO OSTROWI MAZ." - to już sama słyszałam, ale na ile im wierzyć? :shake:
-
Dziewczyny (Samograj), które odbierały ogarkę ze schronu - moze napiszą, co widziały...
-
Piękna Madam-wreszcie zaadoptowana:)i są zdjęcia :)
malagos replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
wyobrażam sobie, co ona musi czuć w schronisku....:-( -
Starszy jamnik pilnie potrzebuje domu!!/Jamniczek ma już nowy domek :)
malagos replied to Marek50's topic in Już w nowym domu
Marku, bardzo pomagają zdjęcia.....:cool1: A i tak dla pana jamnika szukamy domy na stare lata.. Czy on ma jakieś imię? -
[quote name='Owieczka'][B][SIZE=4]Słuchajcie jest problem !!![/SIZE][/B] [SIZE=3]Fela Przywiozła małą Astkę do Moniki [/SIZE] [SIZE=3]Niestety Astka to nie 10 tygodniowy szczeniak a już spora ok 6-8 miesięczna sunia!! [/SIZE] [SIZE=3]Gania koty u Moniki a jej suka się wścieka i jest jadka !!! :placz: [/SIZE] [SIZE=3][B]Sunie nie może u niej zostać ani minuty !!!![/B][/SIZE] [SIZE=3][B]POMOCY !!![/B][/SIZE][/quote] Rany Boskie! Ma ktoś jakis pomysł??
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
malagos replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Tak, chodziło o Węgrów, wypowiadał sie burmistrz. Zadzwonił przed chwila z tą wiadomoscia mój teść, który jesienią jeszcze chciał załatwić te kostkę brukowa dla schronu, stad temat Węgrowa jest mu bliski. -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
malagos replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Ja nie oglądałam TV, ale mówili podobno w Kurierze Mazowieckim przed chwilą, ze z likwidowanego schroniska WSZYSTKIE psy trafią do Ostrowi. -
"Bolek" i "Tola"- sochaczewskie boksery - są już w swoich Nowych Domach!
malagos replied to Marka's topic in Już w nowym domu
Ja tak niesmiało powtarzam pytanie Ani-Soni.... -
Malutka Neli po długim leczeniu w nowym kochającym domu :)
malagos replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
niesamowita przygoda z tym kamieniem :crazyeye: A na zdjęciach sa same sliczne panienki i chłopczyki :evil_lol: Pisz, Mycha, co z Nelką? Juz dobrze czy jeszcze ma jakieś problemy? -
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
malagos replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no to nowy roczek nam sie zaczął...:p Za kilkanaście dni rocznica popbytu Pelasi u nas. Taki pogodny, bezkonfliktowy pies rzadko sie zdarza. Tym bardziej doceniam to, że nam sie "zdarzył". Muszę Wam napisać epitety, którymi jest obdarzana psica w zależnosci od sytuacji i humoru Pelagia Jamniczyca Podługowata Piękność Pelasia Durna Świeczka Śpiewajaca Pelagia Pelagio, Ty Nikczemna Istoto! Pelasia Istotna Istota i wiele, wiele innych.... A powiedzenie, ze ktoś sie jamniczy (wyleguje w łóżku, przeciaga, np. rano) weszło do rodzinnej gwary. Moja Agusia np. mówi "idę się pojamniczyć, mam jeszcze czas" rano w niedzielę. Tak to bycie z niespotykanym jamnikiem zmienia życie rodziny. :evil_lol: -
Myśle, ze mężuś równie ladnie wygladałby z kotkiem na truskawce :evil_lol: Ale juz nie żatruję, bo znów na mnie nakrzyczysz....:cool3: Muszę powiedzieć, ze starowinki trzymaja się super, takie zadbane i kochane!