Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Aniu, dziękujemy i nawzajem, wszystkiego lepszego! To urocze stworzonko koło Pelasi to Malinka, której szukam domu od 20 listopada. trafiła do mnie z Ostrowi, wiec domyslasz sie w jakim stanie. I Bea znalazła jej dom koło Wrocławia i szukam na gwałt transportu! Malinka ma taki smutny dziób, ale czasem się umie uśmiechać....;) A bokserka to Jassika, jest znów u mnie na "wywczasach", takie układy rodzinne. Ale tez pasuje do towarzystwa, nie?:loveu:
  2. To jeszcze na dobranoc pochwale sie swoimi dziewczynkami :eviltong: Zgaduj zgadula, która to biedna, chuda, wystraszona Malinka?:cool3: [B][img]http://upload.miau.pl/2/14122.jpg[/img][/B]
  3. A to moja sławetna kanapka przed telewizorem - jak tu oglądac serial???
  4. Moje stado: to jest dziading, opanowany do perfekcji...
  5. Kochane cioteczki, a jak sie mają te małe suczki? MiniMopka i ta szczekajaca malota? Są jeszcze? Bea1 znalazła dom dla Malinki! Pomóżcie w transporcie do Wrocławia!!!
  6. Ja też dziwie sie tym niedomówienom. Napisać jedno zdanie to nie jest w końcu tyle czasu....
  7. Gdzie te domki? A Kremówka jest sliczna, taki złoty pies!
  8. I jak się ma sunia? Jak rana, goi się ?
  9. Ciekawe jest to, ze mamusia i wszystkie dzieci sa tak podobne do siebie :-o Często u kundelków jest mieszanka kolorów, łatek, plamek - a tu jak u rasowych, moze to jakieś teriery zadeskowe czy cus :roll:
  10. Kinguś, a Malinka by mogła być? :multi:
  11. [quote name='Ania W']Faktycznie ponieważ malagos dostała informację z dugiej ręko doszło do pewnego nieporozumienia. Węgrów ma być powoli likwidowany a psy odławiane na tym terenie po likwidacji schroniska mają być przewożone do Ostrowii. To trochę zmienia ale czy tak dużo ? Czy myślicie że właściciele schroniska odmówią ? A o Ostrowi jestem w stanie naprawdę niewiele napisać nie mając od was konkretnych informacji. Na razie napisałam przede wszystkim o Węgrowie. Fela postaram się z tobą skontaktować ;-)[/quote] Powtórzyli te wiadomości w Kurierze Mazowsza i Warszawy późnym wieczorem i znów powiedzieli "PSY Z POWOLI LIKWIDOWANEGO SCHRONISKA BĘDĄ PRZEWOŻONE AŻ DO OSTROWI MAZ." - to już sama słyszałam, ale na ile im wierzyć? :shake:
  12. Dziewczyny (Samograj), które odbierały ogarkę ze schronu - moze napiszą, co widziały...
  13. Teraz też w wieczornym wydaniu Kuriera Warszawy i Mazowsza powiedzieli o Węgrowie. że jest 80 psów i PO POWOLNEJ LIKWIDACJI "schroniska będą przewiezione aż do Ostrowi Mazowieckiej". Czy w takim razie Węgrów wcale nie mysli o załozeniu schroniska?! Jakiś nowy teren, nowe terminy itp?!
  14. wyobrażam sobie, co ona musi czuć w schronisku....:-(
  15. Marku, bardzo pomagają zdjęcia.....:cool1: A i tak dla pana jamnika szukamy domy na stare lata.. Czy on ma jakieś imię?
  16. [quote name='Owieczka'][B][SIZE=4]Słuchajcie jest problem !!![/SIZE][/B] [SIZE=3]Fela Przywiozła małą Astkę do Moniki [/SIZE] [SIZE=3]Niestety Astka to nie 10 tygodniowy szczeniak a już spora ok 6-8 miesięczna sunia!! [/SIZE] [SIZE=3]Gania koty u Moniki a jej suka się wścieka i jest jadka !!! :placz: [/SIZE] [SIZE=3][B]Sunie nie może u niej zostać ani minuty !!!![/B][/SIZE] [SIZE=3][B]POMOCY !!![/B][/SIZE][/quote] Rany Boskie! Ma ktoś jakis pomysł??
  17. Levisek to rewelacja! A takie opowieści mozna czytać i czytać.....:lol:
  18. Tak, chodziło o Węgrów, wypowiadał sie burmistrz. Zadzwonił przed chwila z tą wiadomoscia mój teść, który jesienią jeszcze chciał załatwić te kostkę brukowa dla schronu, stad temat Węgrowa jest mu bliski.
  19. Przed chwila w Kurierze Mazowsza w TV mówili, że wszystkie psy z likwidowanego schroniska w Węgrowie trafią do Ostrowi :shake:
  20. Ja nie oglądałam TV, ale mówili podobno w Kurierze Mazowieckim przed chwilą, ze z likwidowanego schroniska WSZYSTKIE psy trafią do Ostrowi.
  21. Ja tak niesmiało powtarzam pytanie Ani-Soni....
  22. niesamowita przygoda z tym kamieniem :crazyeye: A na zdjęciach sa same sliczne panienki i chłopczyki :evil_lol: Pisz, Mycha, co z Nelką? Juz dobrze czy jeszcze ma jakieś problemy?
  23. no to nowy roczek nam sie zaczął...:p Za kilkanaście dni rocznica popbytu Pelasi u nas. Taki pogodny, bezkonfliktowy pies rzadko sie zdarza. Tym bardziej doceniam to, że nam sie "zdarzył". Muszę Wam napisać epitety, którymi jest obdarzana psica w zależnosci od sytuacji i humoru Pelagia Jamniczyca Podługowata Piękność Pelasia Durna Świeczka Śpiewajaca Pelagia Pelagio, Ty Nikczemna Istoto! Pelasia Istotna Istota i wiele, wiele innych.... A powiedzenie, ze ktoś sie jamniczy (wyleguje w łóżku, przeciaga, np. rano) weszło do rodzinnej gwary. Moja Agusia np. mówi "idę się pojamniczyć, mam jeszcze czas" rano w niedzielę. Tak to bycie z niespotykanym jamnikiem zmienia życie rodziny. :evil_lol:
  24. Myśle, ze mężuś równie ladnie wygladałby z kotkiem na truskawce :evil_lol: Ale juz nie żatruję, bo znów na mnie nakrzyczysz....:cool3: Muszę powiedzieć, ze starowinki trzymaja się super, takie zadbane i kochane!
  25. [quote name='Fela']Olimpio, oczywiście, że będą ją karmić po ludzku, czyli po psiemu, czyli normalnie. Ale sama słyszałam o lekarzach weterynarii, którzy swoje psy karmili białym serem i bananami - tylko. :-o[/quote] Czylo chcieli zrobić z psiaka Adama Małysza :evil_lol:
×
×
  • Create New...