-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
malagos replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
A ja sie pytam, kiedy będa zdjecia tej ślicznotki Amber?:mad: Ciekawość mnie zżera, co tam sobie Ciotka Asia hoduje....:evil_lol: -
Ja też mam psy w domu...sunia Lili szuka domku stałego, jesli znajdzie, bedzie miejsce na kolejną bidę....
-
No, panianko, na poczatek kolejki! Jutro środa...no, poczekamy, zobaczymy....
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
malagos replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Basiu, brawo! widać, ze ten biedaczek czeka na Was! -
Ale by było dobrze>>. Te psy są dwa....oby chociaż jednemu się poszczęściło :cool1:
-
Goń mnie! [B][img]http://upload.miau.pl/2/18593.jpg[/img][/B] Na śniegu: [B] [img]http://upload.miau.pl/2/18594.jpg[/img] [/B] W biegu: [B][img]http://upload.miau.pl/2/18596.jpg[/img][/B] Koleżanki "jednej rasy": [B][img]http://upload.miau.pl/2/18597.jpg[/img][/B]
-
Masz rację. A Liluś jest taka kochana, że nie pójdzie byle gdzie!!! Dziś sesja zdjęciowa na sniegu, ale czekamy, żeby sie nieco ociepliło [SIZE=1](bo na razie, jak mówią moje dzieci, gluty w nosie zamarzają )[/SIZE]
-
Już słyszałam, ze mają przejrzeć wszystkie schroniska i przytuliska.... No ciekawe, ciekawe.....chciałabym móc zobaczyć protokol pokontrolny w z Dzierżoniowa, Wałbrzycha i podobnych....:diabloti:
-
No panienko, ale Ty bys była śliczna po kąpieli i czesaniu :loveu:
-
[quote name='ewatr'][quote name='Aga_Mazury'], wyjadł wszystkie smakołyki...i nie chciał wracać do schroniska...fika, podskakuje....ja nie wiem kto tu napisał, że to zastraszony, wycofany psiak.....dawać mi go tu?:mad: Ja już nie mam sił na tego wariata uote] wyglada na to , że ktoś tu ma działanie terapeutyczne na psa :evil_lol: z Padus co Ci jest - bedzie - Padus daj se spokój bo Ciotka zawału dostanie :diabloti: ;)[/quote] Albo tytuł "Ciotka, co Ci jest?"
-
Taaaa. nie ma tego złego...pan się jeszcze zastanawia, w srodę da odpowiedź. Z jednej strony byłoby dobrze, żeby Liluś znalazła dom, póki my całkiem nie stracimy dla niej serca, a z drugiej... Wpadła wesoło do kuchni z ogonkiem-choragiewką na pleckach i zabaweczką w ząbkach. Za nią weszła Aga coś nucąc i klaszczac w ręce - pies upuścił pluszaka i dał nura pod stół.... Jeszcze długa droga przed nią :cool1: Ale jest coraz bardziej kochana, wpatrzona w człowieka, pogodna, podgryzajaca kapcie (nowe :eviltong: ) itp.
-
Szykuje sie domek dla Lilli! W Węgorzewie, rodzina z 11-letnią córka. To ona wypatrzyła sunię na Allegro, rodzice bardzo są za. Byłaby z panią w domu cały czas, w bloku. Co z umowa adopcyjną?
-
Kochane Cioteczki, znalazł sie domek dla Lili. Z Allegro - Maćka, Twoja zasługa. Przez telefon-ok. Dwie dorosłe osoby, 11-letnia córka, Pani niepełnosprawna i nie bardzo moze chodzić, będzie z psem cały czas. W bloku, małym mieszkaniu. Pytali o wszystko, co je, co lubi, itp. Mieli psa, mają 4 różne gryzonie. Mam zaraz dzwonić i umówić się "wpół drogi", za Szczytnem - domek jest w Węgorzewie. Jaką umowę mam spisać? Na kogo? Macie doświadczenie, poradźcie (dodam dla ułatwienia, Fela to tylko poczta głosowa :mad: ).. Czekam!!
-
Młodziutka sunia pola MA DOM U PANA MACKA DZIEKI LALUNIE!!
malagos replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
A, to pewnie ona jest na zdjęciu w wątku Gwiazdy! :loveu: Bo tak lubi daszek budki, stamtad pewnie lepiej widać swiat! Śliczna dziewczynka! -
Radosna, wesoła, jeszcze trochę chudzieńka pannica szuka domku!
-
MASZA suńka wykopana ze śnieżnej nory JUŻ W DOMKU :)
malagos replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Wiecie, fajnie (nawet powiedziałabym - wzruszajaco....:oops: ) wyglada taki młody człowiek ze szczeniakiem. Jakoś tu pasowałby rotek albo pittbul, a tu taka szczeniorka :multi: -
O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!
malagos replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Mam bardzo podobna sunię ze schroniska w Ostrowi Maz. na tymczasie, "tej samej rasy " i tak przerazoną... I tez się boję, ze szukanie domu to znów kilka tygodni... -
A coż to u mojej Lilusi tak cicho? :mad: Kochane dziewczyny, czas zacząć szukac domku panience. Jutro moze kilka zdjątek na śniegu i ...poproszę o pomoc w ogłoszeniach :oops: