Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. A ja sie pytam, kiedy będa zdjecia tej ślicznotki Amber?:mad: Ciekawość mnie zżera, co tam sobie Ciotka Asia hoduje....:evil_lol:
  2. Ja też mam psy w domu...sunia Lili szuka domku stałego, jesli znajdzie, bedzie miejsce na kolejną bidę....
  3. Bardzo sie cieszę, ze elvisek ma domek! Skad go wytrzesnęłyscie?! Rewelacja! AA co do sterylek, jak panna Lilla znajdzie dom, ja nadal podtrzymuję cenę 100 zł (fachowiec w Ostrołęce) i wziecie suni po zabiegu do siebie na czas szukania domu :p Byle była mała :cool3:
  4. To Supełek ma sznase na domek? :loveu: Nataszka niedawno miała szczeniaki, nie za wczesnie na sterylkę?
  5. No, panianko, na poczatek kolejki! Jutro środa...no, poczekamy, zobaczymy....
  6. bardzo dziękuję za porade telefoniczną, Igusiu! to mamy kaszel kennelowy w domciu :razz:
  7. a gdzie są zdjecia z sobotniego wypadu do Ostrowi? :oops:
  8. Basiu, brawo! widać, ze ten biedaczek czeka na Was!
  9. Ale by było dobrze>>. Te psy są dwa....oby chociaż jednemu się poszczęściło :cool1:
  10. Goń mnie! [B][img]http://upload.miau.pl/2/18593.jpg[/img][/B] Na śniegu: [B] [img]http://upload.miau.pl/2/18594.jpg[/img] [/B] W biegu: [B][img]http://upload.miau.pl/2/18596.jpg[/img][/B] Koleżanki "jednej rasy": [B][img]http://upload.miau.pl/2/18597.jpg[/img][/B]
  11. Masz rację. A Liluś jest taka kochana, że nie pójdzie byle gdzie!!! Dziś sesja zdjęciowa na sniegu, ale czekamy, żeby sie nieco ociepliło [SIZE=1](bo na razie, jak mówią moje dzieci, gluty w nosie zamarzają )[/SIZE]
  12. Już słyszałam, ze mają przejrzeć wszystkie schroniska i przytuliska.... No ciekawe, ciekawe.....chciałabym móc zobaczyć protokol pokontrolny w z Dzierżoniowa, Wałbrzycha i podobnych....:diabloti:
  13. No panienko, ale Ty bys była śliczna po kąpieli i czesaniu :loveu:
  14. [quote name='ewatr'][quote name='Aga_Mazury'], wyjadł wszystkie smakołyki...i nie chciał wracać do schroniska...fika, podskakuje....ja nie wiem kto tu napisał, że to zastraszony, wycofany psiak.....dawać mi go tu?:mad: Ja już nie mam sił na tego wariata uote] wyglada na to , że ktoś tu ma działanie terapeutyczne na psa :evil_lol: z Padus co Ci jest - bedzie - Padus daj se spokój bo Ciotka zawału dostanie :diabloti: ;)[/quote] Albo tytuł "Ciotka, co Ci jest?"
  15. Taaaa. nie ma tego złego...pan się jeszcze zastanawia, w srodę da odpowiedź. Z jednej strony byłoby dobrze, żeby Liluś znalazła dom, póki my całkiem nie stracimy dla niej serca, a z drugiej... Wpadła wesoło do kuchni z ogonkiem-choragiewką na pleckach i zabaweczką w ząbkach. Za nią weszła Aga coś nucąc i klaszczac w ręce - pies upuścił pluszaka i dał nura pod stół.... Jeszcze długa droga przed nią :cool1: Ale jest coraz bardziej kochana, wpatrzona w człowieka, pogodna, podgryzajaca kapcie (nowe :eviltong: ) itp.
  16. Co nagle, to po diable.:shake: Teraz pan mówi, ze jeszcze nie wie, że może weźmie pieska z bliska, ze... Do środy ma dać odpowiedź :-?
  17. Szykuje sie domek dla Lilli! W Węgorzewie, rodzina z 11-letnią córka. To ona wypatrzyła sunię na Allegro, rodzice bardzo są za. Byłaby z panią w domu cały czas, w bloku. Co z umowa adopcyjną?
  18. Kochane Cioteczki, znalazł sie domek dla Lili. Z Allegro - Maćka, Twoja zasługa. Przez telefon-ok. Dwie dorosłe osoby, 11-letnia córka, Pani niepełnosprawna i nie bardzo moze chodzić, będzie z psem cały czas. W bloku, małym mieszkaniu. Pytali o wszystko, co je, co lubi, itp. Mieli psa, mają 4 różne gryzonie. Mam zaraz dzwonić i umówić się "wpół drogi", za Szczytnem - domek jest w Węgorzewie. Jaką umowę mam spisać? Na kogo? Macie doświadczenie, poradźcie (dodam dla ułatwienia, Fela to tylko poczta głosowa :mad: ).. Czekam!!
  19. A, to pewnie ona jest na zdjęciu w wątku Gwiazdy! :loveu: Bo tak lubi daszek budki, stamtad pewnie lepiej widać swiat! Śliczna dziewczynka!
  20. Radosna, wesoła, jeszcze trochę chudzieńka pannica szuka domku!
  21. Wiecie, fajnie (nawet powiedziałabym - wzruszajaco....:oops: ) wyglada taki młody człowiek ze szczeniakiem. Jakoś tu pasowałby rotek albo pittbul, a tu taka szczeniorka :multi:
  22. No taki bal, fiu, fiu! KingaW. jest godna reprezentantką Stowarzyszenia!:cool3: A w Ostrowi doopki Wam nie zmarzną? Tu mamy mrozik....:eviltong:
  23. Mam bardzo podobna sunię ze schroniska w Ostrowi Maz. na tymczasie, "tej samej rasy " i tak przerazoną... I tez się boję, ze szukanie domu to znów kilka tygodni...
  24. A coż to u mojej Lilusi tak cicho? :mad: Kochane dziewczyny, czas zacząć szukac domku panience. Jutro moze kilka zdjątek na śniegu i ...poproszę o pomoc w ogłoszeniach :oops:
×
×
  • Create New...