Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44558
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Mogę podniesć, popatrzeć na psiaki, namawiać do zainteresowania sie nimi...Mam sunie na tymczasie juz 2 miesiace i zanosi sie na dłuzej...Jakis zastój z adopcjami czy co :shake:
  2. Na watku łódzkim powiedziały dziewczyny, ze do 26 marca jest na kwarantannie, ze ktos ja chciał wziać i nie wziął ..........
  3. One wszystkie w tym boksie sa śliczne....
  4. Trzymajcie się dziewczyny i piszcie, co u boksereczki... Niestety, bokserom często przydarzaja sie jakieś guzki, schorzenia skóry i takie tam....
  5. Witokretki...ja nawet nie śmiem prosić :oops: Wystawiamy. A gtgd miałam przypomnieć o ogłoszeniu do Gazety Wyborczej, moze to coś da. Może popytajcie znajomych i krewnych królika, kto chce sliczną małą suczkę...:cool1:
  6. Szczeniaki trafiły do schronu i ciekawa jestem, czy ktos je odwiedzi...Jeśli nawet, to co poradzi?....:-(
  7. A może dziś był ktoś u Zośki?
  8. Laluna, suczka sliczna, imię genialne! [SIZE=1]Szukamy domu![/SIZE]
  9. Bardzo jest podobna do Lilusi, która mam na tymczasie. Bardzo.
  10. Ooooo? :oops: Mam właśnie tort, zrobiłam na jutro na 11 urodziny córki :oops: to podnoszę wątek i Torę na samą góre!
  11. to Mimi ma stały domek?!:multi: O jak super! To gdzie sie takie domki znajduje, hę? :p
  12. Taaa, kolejka nie maleje... Karola, dzieki za ogłoszenia, Łódź w koncu nie jest na końcu świata :evil_lol: , Jo37 tez :eviltong: A Lilusia jest naprawdę urocza. Teraz dopiero zrobił się z niej normalny psiak, bez czołgania się, panicznej ucieczki czy nagłego przeraźliwego skowytu, gdy wpadła na kota :roll: Daje buziaczki, najbardziej z 5 psów cieszy się gdy wracam do domu, zaczyna "śpiewać" jak jamnik gdy opowiada co sie działo w domu...Ale wogóle jest cicha, nie to co ratlerek, a jak sie cieszy to ogonek mało nie odpadnie z doopki :p
  13. Cieszę się, ze dałyscie szansę suczkom, pokazujac je na forum. Takie slicznotki, aż serce sie kraje :shake:
  14. Ja ją zauważyłam...:shake: Podniosę...
  15. I na czym stanęło? Suczydła u Ciebie, Bianka, czy pani sobie radzi z maluchami?
  16. Szkoda, ze u mnie zajete... Byłby wikt i opierunek i szukanie domu stałego! Dlaczego nikt nie chce Lilusi?:placz: Ja nie nadaje sie na szukacza!
  17. Dzis bylo to spotkanie, prawda? kto był i moze opowiedzieć?
  18. Myslę, że Katcherine to bardzo trafnie ujęła. A co do cieczki, majac ciagle jakieś suki na tymczasiei swoje (teraz 5) zdarzało się ,ze po zastrzyku zbyt późno podanym zaczynała sie cieczka, trwała kilka dni i kończyła sie, taka nietypowa, bez krwawienia, ale z psami pod bramą .
  19. Musimy spróbować! Za którą mam sie zabrać? [SIZE=4]Ludziska, pomózmy Kielcom! To jakiś wyjatkowy region naszego kraju, bo chyba najbiedniejszy...Pies bezdomny nie ma szans bez pomocy reszty dogomani![/SIZE]
  20. Jezooo, udało sie ? Ma psiaczek domek choć na chwilę? :shake: Czytam te watki kieleckie, potem całą noc śnią mi sie te bidy, a juz wczorajsze zdjecia szkielecikow -szczeniaków zmogły mnie zupełnie...To sa historie bez happy endu.... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33042&page=146&highlight=Kielce[/URL]
  21. Pieski-ślicznotki w góre!
  22. Halo, ciocia Gosia prosi o odpowiedż :mad: :lol: Znajdzie sie domek dla suczynki?....
  23. Aśka, zostaniemy chyba na zawsze z tymi kundlicami, Ty z Amber, ja z Lilusią ....:evil_lol:
×
×
  • Create New...