Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. No, czyli wszystko na swoim miejscu :)
  2. Nie wiem, śmiać się czy płakać... pani napisała właśnie SMS, że jednak nie przyjedzie do nas, bo mąż się nie zgadza na psa........ Wcześniej pisała kilka SMS, dzwoniła dwa razy, brzmiało nieźle :(
  3. Jestem w kontakcie z miłą panią z Mławy. Chce przyjechać w środę po południu poznać Czarkę.
  4. DONko, wstrzymajcie się proszę z tą karmą. Pies ma szansę na dom. w tygodniu sprawa się rozstrzygnie. Jeśli będzie potrzebne dalsze leczenie tej łapy, człowiek pójdzie z Silverem do naszej zaprzyjaźnionej lecznicy w Ostrołęce, i pomyślimy o fakturze. Dobrze? Tak będzie lepiej.
  5. To ja! jestem opiekunem Silvera :) Dziękuję bardzo!! Najbardziej przydałaby się karma mokra, jakieś puszki - uzupełniam tym gotowane jedzonko, a pies potrafi zjeść, oj, potrafi:) Sucha na razie mam. To może dolina Noteci albo Rinti Pur?....
  6. Dziękuję :) konkurencja nie śpi i po piętach depcze ;)
  7. I jak suczyna w domku, jak się sprawuje?
  8. Ala123, śliczne te "Twoje" koty... mam miejsce dla dwóch, i już do mnie mają trafić dwie koteczki...szkoda, ze nie widziałam tych kotków, zwłaszcza Hermana, wcześniej.. A tak a propos, Herman to nazwisko chłopaka mojej córki, he, he.... Dziewczyny z Zamoscia szykują transport psiaków do domów tymczasowych, mozę któryś ma jechać do Warszawy?.......
  9. to cudne dłonie naszej konfirm31 :) Ogłosiłam Silvera na MojaOstrołęka, był już pierwszy telefon 20 min później. To młody, nawet bardzo, człowiek, pytał kiedy może przyjechać po psa. Opowiedziałam o umowie z wójtem, o łapce, że trzeba jeszcze ją podleczyć i poprosiłam o telefon za kilka dni.
  10. Dziękuję :) Tomek jest rzeczywiste społecznikiem, sołtysem, lekarzem wet. i po prostu dobrym człowiekiem :)
  11. Mam serdeczną prośbę, tak po znajomości...: Prosimy o głos na Tomka, jako Osobowość Roku 2017, konkurs Tygodnika Ostrołęckiego. SMS o treści TOL.4 pod nr 72355
  12. :( Mam serdeczną prośbę, tak po znajomości...: Prosimy o głos na Tomka, jako Osobowość Roku 2017, konkurs Tygodnika Ostrołęckiego. SMS o treści TOL.4 pod nr 72355
  13. Dziękuję po stokroć! Mam serdeczną prośbę, tak po znajomości...: Prosimy o głos na Tomka, jako Osobowość Roku 2017, konkurs Tygodnika Ostrołęckiego. SMS o treści TOL.4 pod nr 72355
  14. Mam serdeczną prośbę, tak po znajomości...: Prosimy o głos na Tomka, jako Osobowość Roku 2017, konkurs Tygodnika Ostrołęckiego. SMS o treści TOL.4 pod nr 72355
  15. Mam serdeczną prośbę, tak po znajomości...: Prosimy o głos na Tomka, jako Osobowość Roku 2017, konkurs Tygodnika Ostrołęckiego. SMS o treści TOL.4 pod nr 72355
  16. Mam serdeczną prośbę, tak po znajomości...: Prosimy o głos na Tomka, jako Osobowość Roku 2017, konkurs Tygodnika Ostrołęckiego. SMS o treści TOL.4 pod nr 72355
  17. O mamo, ale biedak z tego koteczka......... Już pokazłam koty mojemu TŻ Tomkowi, niech zobaczy, kto do nas przyjedzie :) To ja jestem w gotowości, i mój dom też:) Mam prośbe, po znajomości... Prosimy o głos na Tomka, jako Osobowość Roku 2017, konkurs Tygodnika Ostrołęckiego. SMS o treści TOL.4 pod nr 72355
  18. Ale super!! :) Dzięki Tobie, konfirmie kochany :)
  19. Jestem!! Tyle się u nas wczoraj działo, ze nawet nie weszłam na dogo, sorki. Kolejnego psa z ulicy zgarnęliśmy z Tomkiem, całe szczęście, że druga część kojca gminnego jest wolna, odkąd zabraliśmy owczarka silvera do nas. W tej pierwszej siedzi od 2 tygodni śliczny Tinek....... Ale już się melduję :) Odezwałam się do Baltimoore, napisałam sms, bo pewnie za wcześnie na telefon?....... Ja mieszkam 90 km za Warszawą, patrząc na mapę od Zamościa, to miejscowość Krasnosielc za Makowem Maz. Bardzo chętnie wezmę czarną koteczkę, i jeszcze któregoś kota, który ma najmniejsze szansa na dom. Warunki u mnie - do sprawdzenia, zapraszam, chyba ze któraś z pań, np. Aldrumka, które u mnie były, dadzą jakąś rekomendację?... Umówimy się jakoś, ok?
×
×
  • Create New...