Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Dobre wieści, bardzo się cieszę! :jumpie:
  2. Popłakałam się ze szczęścia, że mój maluszek (wiem, wiem, że to było dawno, ale takim pozostał w mej pamięci ;)) ma taki dobry i kochający dom. Kłaniam się do samej ziemi wszystkim, którzy pomogli Agatce i Jacusiowi w ich drodze do własnych szczęśliwych domów :modla: Mureczko, Tobie za opiekę nad naszą rodzinką i wszystkim kochanym dogomaniaczkom, które wspierały psiaczki i zaglądały do nich :hand: Dzięki dzięki dzięki!!!
  3. Jakie dobre cudowne wieści!!! Figulcu jeden - bądź pszczęśliwy psiulku! :klacz:
  4. Kiedy psiaczki przyjeżdżają do Warszawy? Od razu trzeba je zabierać do hoteliku, prawda? Czy będą w kontenerkach, czy luzem?
  5. Jestem na zaproszenie, na początku października wpłacę jakiś gorsz dla suniek na dt lub hotelik, sterylkę - rozdysponujecie dziewczyny, jak uznacie za stosowne. Trzeba sunie ratować. Czy są w okolicy jakieś płatne dt?
  6. Kota ktoś postrzelił z wiatrówki? Strach już wypuszczać zwierzaka z domu, bo a nuż jakiś psychol się trafi :pissed: Ja chyba sobie też wiatrówkę sprawię, ale nie będę z niej strzelać do kotów.... Aszka, pilnuj kotka, pilnuj
  7. No trudno z tą nową dogo, ale Tosia też się znalazła :)
  8. Dawno mnie u Lusi nie było, ale ogólnie ostatnio zarobiona jestem po kokardę i mało czasu na dogo :pissed: Myślałam, że jakieś dobre wieści przeczytam, a tu bidulka po przejściach przez sterylkę i jeszcze bez domu. A takie śliczne suczydełko z niej. Nikt z czytajaćych ogłoszenia tego nie widzi?! :lmaa:
  9. piękny pies z Sajgonka, szkoda, że takie nieszczęście go spotkało. ale może na przekór to właśnie mu pomoże znaleźć dom?
  10. No, to teraz wiem czemu moje zwierza są taaaakie spokojne :megagrin:
  11. Dobrej podrózy ewu, a Twojej Kreciuni zdrówka. Fajną masz córę, że wzięła psiaka z przystanku. Że się zainteresowała. Ale to pewnie po Tobie :)
  12. Ja widzę 5, ale może mnie wzrok myli, bo kilka razy liczyłam ;D
  13. Czy myślałyście o hoteliku u Murki? Czy trzeba deklaracje zbierać od zera dla niej, czy jakaś fundacja przy suni pomogłaby?
  14. O, to dobrze, że poza schroniskiem. A wpłaty na Wasylka na jakie konto?
  15. Jakieś wieści? Udało się wizytę zrobić?
  16. To co dalej z Wasylkiem? Bo się trochę pogubiłam. Jest w schronisku?
  17. Mysza, chyba teraz wszystkie wpłaty na Majkusia-Krzysia na "Psa na zakręcie" się wpłaca - tak ewu pisała, że teraz już oni przejęli finansową opiekę nad nim
  18. Ale cudniasty! :) :) :) Bardzo się cieszę, że Burasia znalazła domek :happy1:
  19. Jakie dobre wieści o Daszce, oczywiście jutro za wizytę będę tak mocno trzryma ć kciuki, że nawet zębów nie będę w stanie umyć :megagrin:
  20. Ja teraz w takim razie odpowiem w ten deseń: jak kocha to odnajdzie ;)
  21. Suczynka rzeczywiście prezentuje się kwitnąco :) Dobrze, że operacja tak pomyślnie przeszła. Oby badanie histopatologiczne było też ok...
  22. Kilka dnie nieobecności na dogo (praca! :( ), i jak zwykle tyle dobrego w międzyczasie u maleństw się zadziało. :) Kciuki za pomyślną podróż do Ewy Marty
  23. Imka coraz bardziej zadomomowiona i obłaskawiona, a koty rzeczywiście - łaadne, przeładne :)
×
×
  • Create New...