Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30255
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Dopiero teraz obejrzałam filmik fajnie psiaki się zaczepiają :) I widać, że Ori wygląda lepiej :)
  2. Ujjjj, chciałam obejrzeć film, a tu wyskakuje mi informacja "Ten film jest prywatny" :nonono2: Coś da się w temacie jego udostępnienia zrobić? ;)
  3. Czy jest biały czy beżowy - jedno jest pewne: oczyska ma przepiękne :loveu:
  4. Wygląda na to, że Ori to "cicha woda" jest ;) Poczuł wiatr w żaglach, to i prawdziwe oblicze, a raczej pysio, objawiać zaczyna.. Trzymaj się kcd, Twoja cierpliwość i czułość dla Oriego jest niesamowita :)
  5. U brązowej sunieczki może to reakcja na szczepienie? Może za słaba była na szczepionkę i organizm tak zareagował?
  6. Piękne zdjęcia Lando! Jak to jednak każdy pies pięknieje otoczony troską i miłością :)
  7. No to pewnie znowu jakiś kotek "złapie" Mortes za nogawkę, bo historia nie znosi próżni ;) A tak serio - wszystkiego najlepszego dla Feldonka i jego nowego domu :loveu:
  8. Gorące pozdrowienia dla Lando_Pancia :loveu:
  9. Kolejne krzepiące wieści!! Baki - Spajki dużo szczęścia w nowym domku! Kolejne psiątko ma kochających ludzi :jumpie:
  10. Przepiękna mordka :loveu:
  11. Aiszuniu dobranoc, może jutro przyniesie Ci domek..?
  12. Oczekiwałabym tutaj raczej deklaracji w stylu "nic, co psie nie jest nam obce" :laugh2_2:
  13. Kciuki mocno zaciśnięte, żeby był! śliczny ..
  14. no to taka mała prowokacyjka była ;) ma się rozumieć, że wyjątkowy! :D
  15. No tak, bo on taki zupełnie zwyczajny... trzeba takiego amatora dobrych psich serc jak my. Bo takie psiaki mają wyjątkowe serducha :)
  16. Jezusicku, co tu za tematy się porusza! :siara: :megagrin:
  17. To pewnie go widziałam u Murki.. Biedaczyna, że tak długo nie może znaleźć domu. Nie ma zainteresowania z ogłoszeń?
  18. Jestem u Kajtuna Inko :) To on u Murki jest? :) Od kiedy, bo teraz całego wątku nie przeczytam.. Czyżby był już jak zawoziłam tam Agatkę z Krówkiem Jacusiem w czerwcu zeszłego roku? Jeszcze raz powtórzę: prze-piękny :loveu: Po prostu kopia mojego Figara ;)
  19. Prześliczny! podobny do mojego szlachetnego kundla burkowatego do bólu :jumpie:
  20. Dobranoc kochany Beziku, przyjacielu człowieka najlepszy..
  21. Ale to o weterynarzach chyba słyszałaś, bo to nieustająco z jakiegoś powodu było do Ciebie :gent:
  22. Kciukie wielkie i nieustające, a można spytać po kogo tą razą??
  23. Protestuję! I to zdecydowanie! Piękna i miła kobieta nas przywitała, tylko wonie unosiły się niepiękne - ale to już zasługa naszych kochanych psideł :jumpie: Samochód mi się wietrzył 2 dni, a odstawiając go do myjni i czyszczenia wnętrza zasugerowałam delikatne, że będzie to raczej wyzwanie :mdrmed:
  24. Pierwsze skrzypce grała Kora, pradziwe słowne gromy czasem słała opowiadając o swych bogatych doświadzceniach, a uciszana mówiła "specjalnie głośno mówię" :megagrin:
×
×
  • Create New...