Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Racja, że dobrze, że ktokolwiek się zainteresował losem psiaka z cmentarza (podobno są nawet 2 podobne - wyrzucone w wigilię!! - co za fajny pobożny naród mamy! ), i że tyle się już zadziało. Wspaniała dziewczyna z miau pojechała. Mam nadzieję, że psiaki się znajdą, że uda się im pomóc. Tak strasznie mroźna noc była dzisiaj, a to krótkowłose maleństwa :( Może dobra passa Ergo będzie kontynuowana.. Wierzę mocno, że tak.
  2. Jednak internet to świetne narzędzie. A czy Nasielsk to schronisko sensowne? Wydadzą psy w razie czego, czy schronisko zarabiające na jak największej liczbie zwierząt?
  3. Mnie też ta zima wcale nie cieszy, jak pomyślę, ile stworzeń zamarza :(
  4. Taka jest smutna rzeczywistość - większość psów żyjących w Polsce posiadających właścicieli to psy stróżujące :( I nie są traktowane jako towarzysze i przyjaciele.
  5. Z niecierpliwością też czekam na wiadomości o wynikach badania krwi
  6. Kochana mordeczka :) wreszcie szczęśliwy, nawet bryka! To jest naprawdę wspaniały pies :)
  7. To zdjęcia z wczoraj? I on tam jest cały czas??!
  8. Rewelacyjne wieści :) Dzięki i też wielkie pozdrowienia :) Nowy Rok przyniesie Bezikowi na pewno dom.
  9. Bardzo ładne rzeczy :) Jak się trochę ogarnę z robotą, też pomyślę nad fantami na bazarek, ale to już chyba następny :)
  10. No tak, masz zupełną rację a tym zgłaszaniem, i Aga też ma rację, ale po prostu trafia mnie szlag, że ludzie do tego powołani i urzędnicy utrzymywani z naszych podatków nie robią tego, za co im się płaci. Na pewno organizacja ma większe spectrum działania i jest bardziej sprawcza, ale mnóstwo ludzi wrażliwych na krzywdę zwierząt nie należy do żadnych organizacji (tak jak większość z nas tutaj), a organizacje - tak, jak wielokrotnie tu pisałyśmy - w wielu przypadkach też się nie sprawdzają. Myślę co zrobić, żeby skutecznie pomóc pozostałym psom, które tu opisałaś.
  11. Po całym dniu pracy mogę wreszcie spokojnie poczytać co nowego u Ergusia, i co tu piszecie :) Erguś tak, jak mi się wydawało po jego reakcji na samochód,jest super mądrym psem :) Tak szybko się uczy! Serce tym bardziej boli, jak się pomyśli co on, i jemu podobne psiaki, przeżywają gnijąc na łańcuchach u tępych kmiotów.. Te pozostałe psiaki, o których piszesz ewakr, też trzeba ratować. Owczarek w klatce? matko jedyna :( i ten piesio z dzielnicy Tarnobrzega... Dlaczego uważasz ewakr, że tylko zgłoszenie organizacji, a nie osoby prywatnej skłoni Straż Miejską do jakiegoś działania? Przecież zawiadomienie o przestępstwie może złożyć każdy. Może wystosować pismo ze wszystkimi informacjami, które mamy i zażądać interwencji? Oficjalnego pisma nie mogą zignorować. Coś koniecznie trzeba przedsięwziąć i to szybko.
  12. jesteś kochana :) ewkar, a gdzie można zobaczyć posłanka przez Ciebie robione?
  13. Joanko, dzięki Twoim zdjęciom widzę, że jeże mają zęby :D Oj, żeby maluszkowi się poprawiło.. a może to leki na robale są za słabe na te paskudztwa, które on akurat ma?
  14. Jacy ludzie po świętach się wrażliwi zrobili :\ Zauważyli bezdomnego psa!
  15. Doczeka się Muszka domku. Życzę tego z całego serca na Nowy Rok :)
  16. Tylko uszyska Erga chyba jeszcze większe :)
  17. Jak tylko zobaczyłam Twój bannerek, to pokazałam TZowi, który się dopytywał jak pies wygląda, a nie było jeszcze zdjęć Erga na wątku :)
  18. Biedny Rudzik.. myślałam, że jednak uda się go uratować :( Ale na pewno nie można było pozwolić, żeby cierpiał. Szkoda tylko, że kolejne stworzenie umiera przez człowieka
  19. Życzę Kangusiowi, żeby jak najmniej strzałów było w okolicy. To zresztą życzenie dla wszystkich zwierząt ...
  20. Jejciu!! Maleństwo kochane :) Robi się coraz bardziej dystyngowana ;) Dzięki Tolu za śliczne zdjęcia - to prawdziwy miód w serce :)
  21. Pięknie sobie kooperują z kotą :D Wspaniała banda! Szkoda tylko, że konsekwencje szaleństw ponosi kto inny ;)
  22. Ale śliczne zdjęcia Murko :) Masz to oko do fotografowania, chociaż trzeba też przyznać, że model wyjątkowo wdzięczny ;) Wygląda na to, że zaczyna się coraz lepiej czuć w nowym miejscu, prawda? A suchą karmę wciąga wciąż jak odkurzacz, czy biedaczyna zaczyna też ją gryźć? Szarpie się wciąż bardzo na smyczy? Kurczę, chyba za nim tęsknię, chociaż to taka krótka znajomość :) Ale intensywna za to.;) Co do sprawy sądowej, to warto się dobrze zastanowić nad wszystkimi ewentualnymi skutkami - tymi dobrymi i złymi. Ale rzeczywiście wspaniale będzie, jeśli na początek pogadasz Aga z prawnikiem.
  23. Tobie Tolu też moc najserdeczniejszych życzeń - zdrowia i siły, a także szczęścia w nowym roku. I oby jak najmniej zwierzęcych cierpień wokół.
×
×
  • Create New...