Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30268
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1.     to wystarczy dla przeciętnej "psiarzycy", aby stać się ideałem :D
  2. Ile trzeba mieć odwagi, żeby nazwać się Anonim ;) Pozdrawiamy kogoś z wielką "inteligencją" i "odwagą", a już na pewno "wrażliwością" na krzywdę zwierząt
  3. rzeczywiście ciałko biedne, pokancerowane.. ale dobrze, że apetyt wraca :)
  4. oj, przeżyłaś ewu :( Ale dobrze, że od razu zabrałaś Brunka - strach się bać, co by dalej wymyślili.. co by im nie pasowało, i co jeszcze by chcieli. Wyczuli najwyraźniej źródełko do ciągnięcia.... Z tą niby "biedą" u ludzi to jestem już ostrożna. Jest pewien gatunek ludzi, którzy całe życie biorą tylko od innych i myślą, że tak właśnie ma być, bo im się należy!! Też kiedyś bardzo "skromnej" kobiecie chciałam pomóc w utrzymaniu jej psa i kilku kotów. Za zakupioną i przywiezioną jej do domu karmę nie było żadnego "dziękuję", tylko sarkanie, że jej zwierzęta to nie jedzą takiego świństwa, bo ona im smaży (!) wątróbkę lub skrzydełka. A takiego czegoś to one nie zjedzą. Była to pierwsza i ostatnia i wizyta u tej pani, zwłaszcza jak zaczęłam odbierać sygnały świadczące o tym, czego pani oczekuje w przyszłości ode mnie. Przy okazji nasłuchałam się złorzeczeń na jej siostrę, straszną zołzę, która - jak w osłupieniu usłyszałam - od wielu lat utrzymuje tę panią, bo pani nie pracuje. Ten gatunek niestety ma się dobrze i szybko rozmnaża. Trzymaj się Brunku, u anecik jest dobrze :)
  5.     Jak długo nie będzie odpowiedniego prawa i jego żelaznego respektowania, jak długo będzie się słyszeć od większości społeczeństwa, że przecież bóg stworzył zwierzęta na użytek (!) człowieka, zwierzęta nigdy nie będą szanowane przez człowieka - żadne.
  6. Obie suńki śliczne. Malutkie w porównaniu z Ergo ;)
  7. Jak pisałam wstawiłaś zdjęcia - śliczna i rzeczywiście maleństwo :)
  8. Inko, niesamowita jesteś z tą czułością tkliwością dla małej kruszynki. Ja myślę, że ona doskonale czuje Twoje dobre nastawienie i dobroć i na pewno nie straci do Ciebie zaufania, jak nawet jej gdzieś tam zajrzysz, czy nawet troszkę ją zaboli. Ona jest bardzo bardzo dzielna. Z tego opisu wynika, że to mała psineczka, ale wielka duchem. Ściskam Was mocno :)Będzie dobrze:)
  9. Cieszę się bardzo, że Tiffani ma prawdziwy dom. Oby znalazła tam jak najwięcej miłości i troski.
  10. Bidulka, wciąż coś nie tak :(
  11. Strasznie żal... Dobrze, że nie odszedł samotny
  12. Dużo wiadomości, ale najważniejsze, że w większości dobrych :) Oby szwy udało się zdjąć bezproblemowo i sunieczka by wreszcie wyszła z lecznicy.
  13. To cudownie, że tak kochają suńkę i że Ci przesłali film. To tak pomaga, prawda?
  14. Ponad 13 lat byłyśmy razem. Nie sprzątam na razie nawet jej kuwety. Nie mam siły. Niech stoi, nawet zasiusiana, jeszcze daje nadzieję
  15. U jeżyka różnica wspaniała! :) A u mnie smutno. Moja Kitka poszła sobie.. Była zawsze kotem wychodzącym, przygarnęłam ją z piwnicy i opcja siedzenia non-stop w domu nie wchodziła w rachubę.. Wychodziła ostatnio tylko na troszkę, na grubsze sprawy, bo siusiu robiła do swojej kuwetki. Wychodziła i po 10-15 minutach była z powrotem. A tydzien temu w sobotę wyszła i już nie wróciła. Poszukiwania przy współudziale dozorczyni i sąsiadów nie dały rezultatów. Myślę, że mogła zdecydować, że ma dość zastrzyków, złego samopoczucia i ... znalazła miejsce, gdzie nikt jej nie przeszkadza. Ona taka zawsze była - niezależna indywidualistka, zawsze musiała postawić na swoim, innych miała w swej królewskiej pogardzie. Moja zołza kochana i cudowna. Nie wiem już co myśleć. Gonitwa emocji, strachu, żalu, że pozwoliłam jej wyjść, może powinnam jej już zupełnie nie wypuszczać? Nie wiem. W okolicy ją wszyscy znali, bardzo żałują, jak opowiadam co się stało, nie sądzę, żeby ktoś chciał ją łapać czy krzywdę zrobić.. :( :( :(
  16. Tyle dobrych wieści - pogrzeję się trochę tu :)
  17. No to pogody ducha i tej atmosferycznej i adopcji!!
  18. Rzadko bywam na dogo, opłakuję moją Kitusię od ponad tygodnia.. ucieszę serce innymi kotami, które miały szczęście:)
  19. Mazowszanko, Inko - jesteście aniołami. Ja już tu myślałam, jak przekonywać moją córę, jakich argumentów używać, żeby się do mnie przeprowadziła na jakiś dłuższy czas, coby doglądać suni, i żeby ktoś więcej w ogóle z nią był w domu, a tu taka dobra niespodzianka :)
  20. Ergo to pies dla wyjątkowego człowieka - duży i kochany pychol musi trafić na swojego amatora, a to niestety trwa.. Ale jestem dobrej myśli :)
  21. Biedny Bruniś. Na czym ten zabieg będzie polegać?
  22. Widocznie pani techniczce suńka zalazła w serducho :) To musi być naprawdę rewelacyjna osoba - sto ukłonów dla niej..
×
×
  • Create New...