-
Posts
30271 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Jestem jestem. Dzień był bardzo intensywny :) Psiak cudowny, przekochany, przywitał mnie u bramy u Jamora, a ja w pierwszej chwili nawet nie wiedziałam, że to on, myślałam, że to jakiś rezydent sobie biega po posesji. Zadomowił się tam wspaniale, mam wrażenie, że on bardzo pragnie mieć swoje miejsce na ziemi. W samochodzie był bardzo bardzo grzeczny, nawet zasnął na trochę. W nowym miejscu trochę zdenerwowany, tym bardziej, że został obszczekany przez stado kolegów, ale mam nadzieję, że dojdzie szybko do siebie i dobrze się tam poczuje. Jest bardzo łagodny, i do ludzi i do innych zwierząt. Naprawdę piękny przytulasty młody pies - Jamor ocenił go na mniej niż rocznego psiaka. Ząbki ma śnieżnobiałe. Powinien szybko znaleźć rodzinę, która go pokocha, bo jest cudowny :) Ciekawe, czy uda mi się wstawić zdjęcia..
-
boziu, jakie smutne wieści :( szczeniaczek przepadł, drugi ciężko chory, nie wiadomo co będzie z pozostałymi psiakami czy mamusia gdzieś w normalne miejsce ma jechać? o głupiej wetce nie ma nawet co wspominać - "odpowiednia" osoba na odpowiednim miejscu, rzeczpospolita urzędasów ma się dobrze, ewkar dobrze, że tam pojechałaś - mocno trzymam kciuki, żeby coś ruszyło
-
~Melunia, maleńka sunia po przejsciach ma DOMEK:)
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Śliczne maleństwo, dobrze, że daliście jej dt, jesteście kochani. -
SOS dla brutalnie okaleczonej i porzuconej psinki
agat21 replied to mimbr's topic in Już w nowym domu
Madie, bardzo Ci współczuję. Rozumiem też rozterki finansowe, oby mimbr zgodziła się Cię oddciążyć. W razie czego dajcie znać o zmianie konta do wpłat. -
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
No to masz jeszcze więcej wrażeń - i psy i kot :) Dogadują się jakoś? -
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
KOT??!! -
Dzięki kochane za przybycie na wątek. To prawda, że psina jest bez grosza. Jest na razie u Jamora, gdzie doba kosztuje 20 zł, bo trzeba było natychmiast znaleźć dla niego miejsce i w miarę blisko. Teraz pojawiła się szansa na przeniesienie w tańsze miejsce, tylko trzeba psiaka przewieźć. Marysia najeździła się wczoraj, pewnie kolejne jazdy wezmę na siebie, paliwo wezmę jak zwykle na swój koszt, ale byłabym wdzięczna za pomoc w zapłaceniu Jamora. Chcę jakoś te 4- 5 godzin jazdy upchnąć gdzieś w weekend, więc do zapłaty za pobyt u Jamora będzie 80 lub 100 złotych. Nie ustalałyśmy jeszcze kto będzie skarbnikiem psiny (a skoro Czaruś się spodobał, to może niech Czarusiem zostanie ;) Aura dziś przez cały dzień jest zajęta, jutro chyba ma jakiś zabieg, więc na razie podam moje konto. Zaraz Wam podeślę na pw.
-
Dobrze, że łapulka lepiej. Brak wiadomości od lekarza to chyba dobrze.. to pewnie wszystko w miarę ok. Wspaniale, że takie zainteresowanie szczeniorkiem. Oby był w przytulisku i trafił do dobrego domu. Jak dobrze, że ewkar pojechała do przytuliska, a kolejna kobietka tyle energii poświęciłam na ogłaszanie. Mam nadzieję, że telefony sensowne ewkar? A o pozostałe psinki nikt nie pyta? A co z mamusią szczeniaków? Po wyjeździe dzieci do domów też szuka swojego?
-
Melduję się i ja u czarusia naszego smutnego i zestresowanego na razie. Ależ miał dzień! Najważniejsze, że już bezpieczny i nie głodny. Marysiu, wielkie uściski! Jesteś bohaterką psiaka :) wpłaty na Czarusia na moje konto: 16 VI - Nesiowata + 30 zł :) 20 VI - mdk8 + 15 zł :) 20 VI - p.Monika + 50 zł :) 23 VI - konfirm +50 zł :) 8 VII - z bazarku imiennego + 156 zł :) wpłaty razem + 301 zł wydatki 19 VI - hotel u Jamora - 80 zł 12 VII - hotel u Sylwii, kastracja i szczepienie -340 zł wydatki razem - 420 zł stan na 12 VII - 119 zł
-
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Tak, medal dla Marysi :) Pies bezpieczny, choc podobno zestresowany zamknięciem w kojcu. Ale kolacyję raczył opędzić ;) -
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia sunieczki prześliczne :) Puchatka jedna :) Wygląda spokojnie i dostojnie ;) Pies lub piesa jest, Marysiu, będziesz mogła pojechać? W razie, jeśli to pies, to nie ma wyjścia - hotelik. Macie jakieś cynki, że wolne miejsce gdzieś pod Warszawą się znajdzie? Najlepiej by było na południu Warszawy, żeby Marysia mogła po trasie psiaka od razu podrzucić. Ja znam tylko Jamora k/Warki, ale dość drogi :( a tu kasy nie ma, dopiero trzeba by zebrać. Mam sajgon w robocie, dziś nie miałam nawet czasu w ciągu dnia zajrzeć tutaj.. -
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
No to sytuacja zrobiła się patowa.. czas leci, zaraz propozycja Marysi straci rację bytu :( -
~ Smutna, śliczna sunia Hesia ze wsi MA DOM W GDAŃSKU :)
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
No rzeczywiście spokoju to u Was raczej nie uświadczy.. jak nie urok, to sarenka. Biedne maleństwo. Oby wyżyła i mogła wrócić na wolność. Sunia śliczna, tylko widać, że po przejściach :( -
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Marysiu, to i tak kosmos, co oferujesz! Jesteś kochana :) Aura pewnie się odezwie w sprawie kontaktu do pani ze sklepu