-
Posts
30285 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Słowo "zamordowanie" nie jest tu przesadą, tym bardziej grubą. Podziwiam wrażliwość.. podobno nie-śmiesznych ludzi.
-
Tyskie staruszki czekają na cud... Czy doczekają?
agat21 replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę! :)) Fuksiku, masz prawdziwe szczęście chłopie :D -
Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).
agat21 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Łaaaaaaałł!!! Hurra! Szroniczku, jak fajnie :))) -
MA DOM Bambo po amputacji już wydobrzał, przytył, tryska zdrowiem,
agat21 replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że brak łapy tak przeszkadza.. Psiak przecież to nie człowiek, on nawet sobie z tego nie zdaje sprawy, że jest inny. On jest tak samo normalny jak czterołapne! -
Na pewno ktoś pokocha. Jest piękna, kochana, doświadczona. Na szczęście są ludzie dla których ten ostatni plus jest naprawdę plusem :)
-
~Śliczna Majeczka, ZOSTAJE W NASZEJ RODZINIE :)
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
A Majkę podobno już chciałaś Malagosku "pakować" w piękną kokardę i dawać mojemu TZtowi, po tym, jak mu wskoczyła na kolana ;)) -
~Śliczna Majeczka, ZOSTAJE W NASZEJ RODZINIE :)
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
I ja również dziękuję!! Wspaniali ludzie, wspaniała atmosfera :) Takie spotkania to prawdziwe ładowanie akumulatorów do dalszego działania :) -
Jędruś Pędziwiatr :)) Kochany pychol!
-
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
agat21 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Długo byłam wyjechana i nie zaglądałam do Foresta. Co tam u chłopaka? Uspokoił się trochę? Dobrze żyje z innymi psiakami? Supergoga, wysłałam wczoraj kasę dla Foresta na konto fundacji. -
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
agat21 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Hurra! Wspaniałe wieści :) -
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Pièknie i radośnie psiaczek się prezentuje :)))