Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30285
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Słowo "zamordowanie" nie jest tu przesadą, tym bardziej grubą. Podziwiam wrażliwość.. podobno nie-śmiesznych ludzi.
  2. Oj zagapiłam się z sierpniową deklaracją dla Nuteczki. Jutro pójdzie.
  3. Bardzo się cieszę! :)) Fuksiku, masz prawdziwe szczęście chłopie :D
  4. Łaaaaaaałł!!! Hurra! Szroniczku, jak fajnie :)))
  5. Szkoda, że brak łapy tak przeszkadza.. Psiak przecież to nie człowiek, on nawet sobie z tego nie zdaje sprawy, że jest inny. On jest tak samo normalny jak czterołapne!
  6. Dawno mnie u suniek nie było, bo i rzadko na dogo wchodziłam. Nieciekawa ta sytuacja finansowa. Postaram się na dniach grosik choćby mały przesłać.
  7. Przykro, że ludzie są tak bezmyślni i nieodpowiedzialni.. Dobrze, że Irysek tam nie trafi.
  8. Mogę wziąć na siebie trasę od Was do Warszawy. Jakby się udało go podwieźć choćby kawałek w stronę autostrady, to byłoby cudownie, a jak nie z to też dam radę. Pytanie: kiedy?
  9. Na pewno ktoś pokocha. Jest piękna, kochana, doświadczona. Na szczęście są ludzie dla których ten ostatni plus jest naprawdę plusem :)
  10. Głaski dla sunieczek :) Ale fajnie, że tyle grosza im kapnie po Alasce, przyda się bidom. Szkoda, że operacja musi być, ale jak mus to mus. Oby Hana zniosła go jak najlepiej. Tyśko, bardzo bardzo mi przykro z powodu Twojej kotki. Przytulam mocno.
  11. A Majkę podobno już chciałaś Malagosku "pakować" w piękną kokardę i dawać mojemu TZtowi, po tym, jak mu wskoczyła na kolana ;))
  12. I ja również dziękuję!! Wspaniali ludzie, wspaniała atmosfera :) Takie spotkania to prawdziwe ładowanie akumulatorów do dalszego działania :)
  13. Jędruś Pędziwiatr :)) Kochany pychol!
  14. Tak bardzo się cieszę, że maluszek ma się lepiej :) Poczuł dobrych ludzi wokół siebie i nabrał chęci do życia :) Pani Ania jest cudowną osobą - żeby więcej takich wetów było na świecie! Też jestem za bazarkiem imiennym :) Grosik poleciał :)
  15. Długo byłam wyjechana i nie zaglądałam do Foresta. Co tam u chłopaka? Uspokoił się trochę? Dobrze żyje z innymi psiakami? Supergoga, wysłałam wczoraj kasę dla Foresta na konto fundacji.
  16. Boziu, dlaczego takie stworzonka cierpią z powodu ludzkiej tępoty?! "Gratulacje" dla faceta zwanego weterynarzem. Kto mu dał dyplom? Walcz maluszku, przeżyj proszę.. Poproszę o przypomnienie numeru konta Kiyoshi. Wpłacę dla maleństwa ile mogę.
  17. Pièknie i radośnie psiaczek się prezentuje :)))
×
×
  • Create New...