Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30297
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Cudnie :) Kochane dobre stworzonko, wiedziałam, że jest mądra i wie, że dziecko to nie drugi szczenior do zabawy ;) Na pewno tęskni, ale mam nadzieję, że szybko pokocha nową rodzinę i będzie szczęśliwa :) Maszka :))
  2. Murko, zdrowia, mam nadzieję, że nic poważnego się nie stało.
  3. O rany :( Dieselku, kolejne paskudztwo na cię spadło. Ale będzie jeszcze dobrze, nie martw się. Oby się wybudził i dobrze czuł po operacji. Jaki koszt ?
  4. Jak dobrze, że łapka uratowana :)) Wierzyłam w to mocno :) Teraz oby się dobrze goiło i psinek wracał do normalności i mógł chodzić.
  5. Oj, dobry żart. Widać, jak wszystkim bardzo zależy na zwierzętach.
  6. Oby wreszcie wrzesień okazał się faktycznie szczęśliwy dla przecudnej sunieczki
  7. Państwo, którzy niedawno adoptowali Reksia od Malagos, szukają przylepnej, kanapowej psiny dla swoich rodziców. Może warto podsunąć im Pralinkę??
  8. To jest nieustanna granda, jak "rozwiązywane" są problemy bezdomnych zwierząt w Polsce.
  9. Mam wieści o Myszce po pierwszej nocy. Sunia grzecznie przespała noc w pokoju u Państwa, rano, gdy synuś się obudził, to podchodziła do niego machając ogonkiem :) Raniutko o 5.40 był pierwszy spacer z Panem, było i sioo i koo.
  10. Oby szybko się odnalazła u Murki i cudnie zdrowiała :)
  11. Alu, wpłaciłam kasę dla Czesi i dla psiaczka, podziel według potrzeb.
  12. Kochana Miłeczka ma pecha, że jeszcze nikt jej nie wypatrzył.. :( Chyba jej finanse się pogorszyły po ostatnim miesiącu. Wyślę większą deklarację za wrzesień.
  13. Myszka w drodze do nowego domu!! Więcej napisze Mazowszanka, jak już ochłonie ;)) Powodzenia maleńka :)
  14. Co u Czesi? Jak się czuje?
  15. O rany, a czy to już pewne, że oczko trzeba usunąć? :( W jego wieku taki zabieg... o matko, boję się :(
  16. Guciulek kpi sobie w najlepsze ze swojej choroby, i to jest - jak widać - bardzo słuszna koncepcja :))
  17. Oby tylko Grześ nie kopał tych dołków pod kimś... ;))
  18. Poszło 50 zł na zbiórkę
  19. To prawda :) Śliczna uśmiechnięta suńka :))
  20. Jestem z Tobą i z tym biedakiem. Mocno mocno wierzę, że jego też uda się dobrze poskładać, że będzie jeszcze dobrze, a psiak będzie szczęśliwy, a jego oczy już nigdy przenigdy nie będą wyrażały takiego przerażenia i bólu :(
  21. Moja stała za wrzesień poleci niedługo, głaski dla obu pięknych dojrzałych chłopaków :)
×
×
  • Create New...