Cudnie :) Kochane dobre stworzonko, wiedziałam, że jest mądra i wie, że dziecko to nie drugi szczenior do zabawy ;)
Na pewno tęskni, ale mam nadzieję, że szybko pokocha nową rodzinę i będzie szczęśliwa :)
Maszka :))
O rany :( Dieselku, kolejne paskudztwo na cię spadło. Ale będzie jeszcze dobrze, nie martw się.
Oby się wybudził i dobrze czuł po operacji. Jaki koszt ?
Mam wieści o Myszce po pierwszej nocy. Sunia grzecznie przespała noc w pokoju u Państwa, rano, gdy synuś się obudził, to podchodziła do niego machając ogonkiem :) Raniutko o 5.40 był pierwszy spacer z Panem, było i sioo i koo.
Kochana Miłeczka ma pecha, że jeszcze nikt jej nie wypatrzył.. :(
Chyba jej finanse się pogorszyły po ostatnim miesiącu. Wyślę większą deklarację za wrzesień.
Jestem z Tobą i z tym biedakiem. Mocno mocno wierzę, że jego też uda się dobrze poskładać, że będzie jeszcze dobrze, a psiak będzie szczęśliwy, a jego oczy już nigdy przenigdy nie będą wyrażały takiego przerażenia i bólu :(