-
Posts
30292 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
agat21 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Ma dziewczyna dar! To wspaniale, że go wykorzystuje. I że takie dziewczyny w ogóle są. To piękne i krzepiące na przyszłość :)- 733 replies
-
- 1
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
agat21 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Fajne macie wolontariuszki :) Gratulacje po raz kolejny :)- 733 replies
-
- 1
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
agat21 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Ale bombowe zdjęcia! :D I widać, że nie tylko Elvis się wyglupiał ;))- 733 replies
-
- 1
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
agat21 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Wspaniałe wieści o Lunce! Bardzo się cieszę :) Natomiast wiadomość o parwo mrozi krew w żyłach, oby Portos wyszedł z tego!- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
agat21 replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
Lajki mi się skończyły, a to, co napisałaś zasługuje na sto lajków! Piękne słowa. Piękne zdjęcia. Chce się oglądać bez końca.. -
Mam twardą gumową laną piłeczkę do zabawy, którą mój pies się nie bawi. Chętnie przekażę dla Łatki. Jakieś gryzaki twarde też znajdę i chyba mam obróżkę dość małą po jakimś psiaku. Tylko logistycznie jakoś to muszę ogarnąć, bo ode mnie do Wilanowa spory kawał i jechanie z paroma drobiazgami nie ma sensu, ale może jakoś zbierzemy to wszystko do tak zwanej kupy i razem dostarczymy pani Magdzie? Mogłabym ewentualnie jutro wieczorem do niej podjechać. Po drodze mogę zrobić jakaś rundkę po trasie i odebrać inne rzeczy. Zgłaszać się kto chętny dorzucić swoje rzeczy?
-
Borys odszedł. Kiedyś znowu się spotkamy Skarbie
agat21 replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
Śliczny tuptuś. Jakie miał życie? Nigdy się nie dowiemy :/ -
- 1681 replies
-
- 10
-
-
-
Dzisiejsze wieści od pana Huberta: "Witam. Zrobiliśmy badania Amberowi krwi po katem tarczycy i ogólne Amberowi i wszystko jest Ok. Z badań kału wyszło ze ma pasożyty ale to nic groźnego i bierze tabletki na nie więc myśle że szybko się uporamy z tym :) Poza tym wszystko dobrze. Coraz bardziej się z nami zżywa, jest radosny na spacerach i chętnie do nas podchodzi żeby go pogłaskać albo podrapać" Na moje zachwyty, że Amberek tak fajnie się miewa i nadzieję, że tym razem robale uda się wytłuc do końca, oraz pytanie, czy i państwo się zżyli już z Amberkiem, odpowiedź padła taka: "Tak, już bardzo. Bardzo się cieszymy że jest z nami :)" Ha! :))))
-
Nie zapominaj, że Amberka też w najtrudniejszym momencie przyjęła na DT. Wierzyłam, że i teraz nie odmówi. Oczywiście pewności nie miałam, ale próbować trzeba. Najwyżej powiedziałaby, że nie da rady, nie może albo coś w tym rodzaju. I szukałybyśmy dalej. Ale na szczęście sunia bardzo jej się spodobała od pierwszego wejrzenia :)