Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30292
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Ma dziewczyna dar! To wspaniale, że go wykorzystuje. I że takie dziewczyny w ogóle są. To piękne i krzepiące na przyszłość :)
  2. Możemy się umówić pod domem p. Magdy o 19.00 i pójdziemy razem, żeby jej nie niepokoić co chwilę wizytami. Tak sobie "wycyrkluję" podróż na Bródno do Marty, żeby na 19.00 dojechać do Wilanowa.
  3. Fajne macie wolontariuszki :) Gratulacje po raz kolejny :)
  4. Lajki mi na dziś już wcięło, ale zdjęcie z panem Łukaszem miód malina :D Fajna psuńcia :) Ja też pewnie podjadę ok. 19.00, a wcześniej pojadę do Mty82 po prezenty dla suni od niej i razem z moim "sprzętem" zawiozę. Może się spotkam z Ewą :)
  5. Ale bombowe zdjęcia! :D I widać, że nie tylko Elvis się wyglupiał ;))
  6. Biedak. Tak, to prawda, że chyba niczego dobrego nie zaznał.. Ale wierzę, że szybko zmieni nawyki. Do dobrego każdy szybko się przyzwyczaja :)
  7. Wspaniałe wieści o Lunce! Bardzo się cieszę :) Natomiast wiadomość o parwo mrozi krew w żyłach, oby Portos wyszedł z tego!
  8. Lajki mi się skończyły, a to, co napisałaś zasługuje na sto lajków! Piękne słowa. Piękne zdjęcia. Chce się oglądać bez końca..
  9. Mam twardą gumową laną piłeczkę do zabawy, którą mój pies się nie bawi. Chętnie przekażę dla Łatki. Jakieś gryzaki twarde też znajdę i chyba mam obróżkę dość małą po jakimś psiaku. Tylko logistycznie jakoś to muszę ogarnąć, bo ode mnie do Wilanowa spory kawał i jechanie z paroma drobiazgami nie ma sensu, ale może jakoś zbierzemy to wszystko do tak zwanej kupy i razem dostarczymy pani Magdzie? Mogłabym ewentualnie jutro wieczorem do niej podjechać. Po drodze mogę zrobić jakaś rundkę po trasie i odebrać inne rzeczy. Zgłaszać się kto chętny dorzucić swoje rzeczy?
  10. Śliczny tuptuś. Jakie miał życie? Nigdy się nie dowiemy :/
  11. Tak, też o tym myślę, jak strasznie zarobaczone są psiaki z tego schronu :( Trzeba się nastawić, że i te które teraz wyjadą będą musiały być dobrze zbadane i odrobaczone, żeby doszły do siebie.
  12. Uffff. Dobrze, że lepiej. To by było okropne gdyby teraz coś się przytrafiło paskudnego u progu normalnego wreszcie życia.
  13. Prawda? Jak on lubi się przytulać. To zdjęcie to już drugie takie przytulone do nóg :))
  14. Czekam tylko wciąż na jakiś znak z fundacji. Strasznie mnie martwi ten psiaczek ciągnący łapy :( Isiu, Tobie na razie tez nic nie napisali?
  15. No jasne, on pewnie na żadne imię nie reaguje, zwłaszcza, że siedzi ósmy rok w schronie :(( Ale chcę, żeby dogomaniaczki wybrały mu nowe imię :)
  16. Ejże, 8 lat to nie takie małe. To chłopak w wieku szkolnym. Mógłby się z Jaśminem świetnie dogadać. Mogliby razem dokazywać. Jeśli syn fajny, to mógłby być super kumpel. No szkoda.
  17. A oto i bohater dialogu :) .... jako zwierz śnieżny ... i z panią :)))
  18. Dzisiejsze wieści od pana Huberta: "Witam. Zrobiliśmy badania Amberowi krwi po katem tarczycy i ogólne Amberowi i wszystko jest Ok. Z badań kału wyszło ze ma pasożyty ale to nic groźnego i bierze tabletki na nie więc myśle że szybko się uporamy z tym :) Poza tym wszystko dobrze. Coraz bardziej się z nami zżywa, jest radosny na spacerach i chętnie do nas podchodzi żeby go pogłaskać albo podrapać" Na moje zachwyty, że Amberek tak fajnie się miewa i nadzieję, że tym razem robale uda się wytłuc do końca, oraz pytanie, czy i państwo się zżyli już z Amberkiem, odpowiedź padła taka: "Tak, już bardzo. Bardzo się cieszymy że jest z nami :)" Ha! :))))
  19. Nie zapominaj, że Amberka też w najtrudniejszym momencie przyjęła na DT. Wierzyłam, że i teraz nie odmówi. Oczywiście pewności nie miałam, ale próbować trzeba. Najwyżej powiedziałaby, że nie da rady, nie może albo coś w tym rodzaju. I szukałybyśmy dalej. Ale na szczęście sunia bardzo jej się spodobała od pierwszego wejrzenia :)
×
×
  • Create New...