-
Posts
30292 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Bardzo grzeczny Ponguś był w gabinecie. Do wszystkich oczywiście chciał się przytulać! Nawet pobierania krwi nie zauważył specjalnie, byle przytulony. No rozczulający pies na maksa :) Waży 22 kg - odchudzanie koniczne, uszy zabagnione, ma zapalenie na tle drożdżakowym, zostały zakroplone, dodatkowe maści wkrótce zostaną zaaplikowane. Wyniki badania krwi będą w sobotę. Narośle to takie gruczolaki, niegroźne. Nie zdecyduję się na ich wycinanie, jest co najmniej 6. Oczko jedno z zaćmą, ale coś jeszcze na nie widzi. No to tyle na teraz.
-
Na pewno wszystko, co będzie potrzebne Pongo będzie miał zrobione. Również wizyta w jakimś psim SPA, bo ze wszystkich psiaczków, jakie przyjechały teraz, on ma futerko w najgorszym stanie. :( Jak zmyje się cały ten schroniskowy brud i smród, to i on poczuje się pewnie lepiej. Nie mówiąc o tym, jak jeszcze bardziej wypięknieje :)
-
Chester jest prześliczny. :) Z jednej strony bardzo delikatny i wrażliwy i dlatego pewnie najtrudniej mu było w schronie, z drugiej strony pewnie ta delikatność uchroniła go od wielu konfrontacji i złych przygód w boksie. Pewnie szybko znajdzie dom, a jego nowi ludzie nie będą w stanie go rozpoznać na zdjęciach ze schronu i nie będą chcieli wierzyć, że on w ogóle tam był!
-
Bardzo się cieszę, że powoli życie w dt zaczyna się układać :) Łatuchna jest tak fajna, że dzięki temu pewnie łatwiej jest znosić jej jęczenie i psoty, ale myślę, że jest też na tyle bystra, że bardzo szybko orientuje się jakie są zasady w domu. Pewnie kombinuje jakby tu je obejść, ale konsekwencja u p.Magdy jest odpowiednio silna, żeby jej to skutecznie wyperswadować. :) Będzie dobrze :)
-
Uzgodniłam z Anecik, że przy okazji standardowych badań krwi warto zrobić taki pakiet starszego psiaka, czyli zbadać parametry wątrobowe, tarczycowe itp. Może on taki grubiutki jest, bo ma niedoczynność tarczycy? Mam nadzieję, że "sponsorki" Pongusia nie mają nic przeciwko? I jeszcze przypomniało mi się, że Anecik mówiła dziś, że on jest wielkim amatorem jedzenia. Apetyt ma iście wilczy!
-
Lewe oczko ma ślady zaćmy :( Myślę, że nie widzi zbyt dobrze na nie.. Zobaczymy co jutro wet powie. Niestety swoje najlepsze lata przesiedział biedak w schronie :/ Teraz trzeba znaleźć mu dom i ludzi, którzy nie bacząc na jego wiek, dadzą mu takie życie, które chociaż trochę zrekompensuje mu ten czas stracony.