Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30290
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Amberek już przerejestrowany na pana Huberta :) Sara2011 - bardzo bardzo Ci dziękuję A poza tym Amberek ma się znakomicie, nie drapie się już wcale, skończył brać leki na robale, za chwilę będzie kolejne badanie czy już wreszcie na dobre się ich pozbył. Na spacerach "ma dużo energii" - jak okreslił to pan Hubert :) Bardzo się cieszę :)
  2. Bardzo Was zapraszam na bazarek imienny dla biedaka. Bardzo proszę o zaglądanie i zapraszanie innych :) Niech ma już swoje piękne imię, inne niż Biedak imienny dla Biedaka
  3. Dobrze, że chociaż jednej istotce świat zmienisz. Rozumiem Cię, że nie jesteś w stanie "kopać się koniem" :( Okropne, że takie miejsca wciąż istnieją i to w majestacie prawa :(
  4. Jaśminek coraz piękniejszy :) Po biedaku z wystającymi kośćmi nie ma śladu :) Dzisiaj zatem wielkie kciuki za pomyślną operację.
  5. Myślę, że w sumie tak. Miałam poczekać aż będzie po SPA, ale chyba i teraz te zdjęcia, które ma wystarczą. Całkiem fajnie wygląda. I ujmująco na niektórych nawet :)
  6. Wielkie dzięki za wsparcie :)) To już będzie na marzec, bo za luty przelałam. Na pewno to wspaniały psiaczek, wierzę, że zaraz ktoś się w nim zakocha jak my :)
  7. Są wyniki badania krwi Lekka niedoczynność tarczycy jest, ale nie wiem, czy się kwalifikuje do leczenie. Bo w sumie tak na granicy te wyniki. A tak w ogóle to moim zdaniem - superowe :)
  8. Mam rozliczenie od Anecik: 143 - aniprazol, pchły i kleszcze, 255 - wizyta i transport, 100 - płyn i lek do uszu, 107 -pobyt. Razem 605 zł Tyle przelewam na konto hotelu.
  9. Wpłynęła pierwsza wpłata od niezawodnej Nesiowatej, dziękuję bardzo!!! Mimo, że jeszcze nie rozsyłałam próśb o wpłaty, bo jeszcze psiak w schronie. Czy mam tę wpłatę policzyć jako dwie deklaracje miesięczne?
×
×
  • Create New...