-
Posts
30292 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
-
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
-
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
-
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
WPŁATY: 20 zł - Nesiowata - 26 II 70 zł - Nadziejka - 28 II 50 zł - limonka80 - 2 III 50 zł - Sowa - 2 III 50 zł - Jo37 - 3 III 50 zł - gabim - 3 III 200 zł - Dulska - 3 III 10 zł - jankamałpa - 3 III 20 zł - Dulska - 3 III 120 zł - Onaa - 3 III 10 zł - Nesiowata - 3 III 100 zł - AnnaGr. - 4 III 100 zł - maarit - 4 III 35 zł - malti - 4 III 71,40 zł - Tyśka spadek po Łatce - 4 III 20 zł - Aldrumka - 6 III 60 zł - Alaskan - 8 III 50 zł - Sowa - 8 III 100 zł - koja - 8 III 1000 zł - Aska7 - 8 III 30 zł - guccio - 8 III 30 zł - KrystynaS - 11 III 20 zł - b-b - 12 III 585 zł - z bazarku imiennego - 15 III 100 zł - anecik - 18 III 50 zł - Agnieszka od elik - 20 III 228 zł - bazarek Ewy Marty i Ellig - 22 III 70 zł - bazarek guccia - 24 III 300 zł - od szefa Ewy Marty - 24 III 339 zł - z bazarku Gabi - 29 III 22 zł - od mari po rozliczeniach - 6 IV 20 zł - Dulska - 6 IV ---------- 3.980,40 zł WYPŁATY 400 zł - dla mari23 na pierwszą wizytę weta - 5 III 356,64 zł - karma spec. sucha i mokra - 6 III 163,65 zł - podkłady 5 paczek - 6 III 312,92 zł - 36 puszek Intestinala - 14 III 151,96 zł - 2 paczki podkładów wet. - 120 szt. + mata pod podkłady - 16 III 600 zł - dla mari na dalsze potrzeby i leczenie - 20 III 997,62 - dla Uszka na konto Aski7 - 11 IV 997,62 - dla Bonusa na konto EwyMarty - 11 IV ---------- 3.980,40 zł ========= STAN na 11 IV: 0 zł -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
DEKLARACJE miesięczne znajoma Agnieszka od elik - 50 zł - wpłacone III wiolhelm170 - 50zł limonka80 - 50 zł - wpłacone III mari 23 - 20 zł - wpłacone III Nesiowata - 10 zł - wpłacone III KrystynaS - 30 zł - wpłacone III gabim - 20 zł - wpłacone III jankamałpa - 10 zł - wpłacone III Aldrumka - 20 zł - wpłacone III b-b - 20 zł - wpłacone III Onaa - 10 zł - wpłacone III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII, I , II Dulska - 20 zł - wpłacone III koja - 30 zł - wpłacone III guccio - 10 zł - wpłacone III,IV,V ------- MAMY 350 zł DEKLARACJE JEDNORAZOWE Aśka7 - 1000 zł - wpłacone malti - 35 zł - wpłacone Jo37 - 50 zł - wpłacone Nesiowata - 20 zł - wpłacone Nadziejka - 70 zł - wpłacone Dulska - 200 zł - wpłacone gabim - 30 zł - wpłacone -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, że nie piszę długiego opisu, że tylko kilka zdań. Myślę, że zdjęcia mówią więcej niż słowa. BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA KAŻDĄ POMOC! -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
-
Moje drogie i moi drodzy, bardzo Was proszę znowu o pomoc, ale tym razem Wasza pomoc jest warunkiem, aby pies wyjechał ze schroniska. Siedzi w nim już 13 lat!!! Jest już w bardzo złym stanie. Próbuje stawać na łapach, ale marnie mu to idzie... :( Wymaga diagnozy, pewnie leczenia, a przede wszystkim innego lokum. Może wyjechać najpierw do wspaniałej mari23, która zdecydowała się go przetrzymać aż będzie miejsce u kikou, która też - mimo, ze nie ma miejsca - zdecydowała się go przyjąć, ale od maja najwcześniej. Kolejna wspaniała osoba to Aska7, która na początek - na diagnozę i leczenie ofiarowała aż 1000 zł!! A teraz potrzeba jeszcze pomocy w dlaszym utrzymaniu i leczeniu. Nie mogę wziąć na siebie trzeciego psa, który nie ma zapewnionych deklaracji, bo w przypadku tego biedaka chodzi zapewne o utrzymanie już dożywotnie. Bardzo Was proszę - nie zostawiajmy go tam.
-
Anecik przysłała dziś filmiki ze wszystkimi trzeba psiakami, które przyjechały z Zamościa. Filmiki ze spaceru z wolontariuszką. Łaciata dropiata krówka nasza na wszystkich filmikach jest tuż przy nogach dziewczyny i domaga się głasków ... ewentualnie szedł do Anecik po głaski i pycholem właził w kamerę :))) Nosisko cudne kochane :))
-
Ja też nie mam nic do odbierania :) Czekam na zdjęcia z nowego domu Łatki. Strasznie się cieszę, że suczynka zaraz trafi już do donu docelowego, a p.Magda znowu pomogła i nie zraziła się pierwszymi problemami z sunią. Jak otworzą knajpki chyba zaproszę ją na dużą kawę ze wspaniałym ciachem albo na duże ciacho ze wspaniałą kawą :D
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
agat21 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Ten nowy biedak przepiękny! Oj, żeby na amatora psiak trafił, to pięknie może się otworzyć i rozkwitnąć.- 733 replies
-
- 1
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with: