Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30290
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Bardzo dobry pomysł :) Jeśli po rozdziale na psiaczki jakiś grosik się ostanie, to na weta dla Makarego bym bardzo poprosiła. Boję się myśleć co tam u niego może wyjść. Na razie wiadomo, że niewidomy staruszek :/
  2. Ale masz maleństwo śliczne! :)) A mówiłam uważaj o czym marzysz.. ;)) Wierzę, że stosunki w domu się ułożą i zwierze dojdą do porozumienia. Ona tak została zaopiekowana, jak może nigdy wcześniej w życiu (co tam "może" - na pewno!) i broni teraz tego raju.
  3. Wspaniały psiaczek :)) Ale Wy jesteście po prostu NIESAMOWITE! :DDD
  4. Przepraszam bardzo, był jeszcze przelew w wysokości 165 zł z bazarku wielkanocnego Aski7, który dotarł 8 kwietnia. Właśnie też podzieliłam go na pół i wysłałam do spadkobierców Fenisia.
  5. Niniejszym potwierdzam, że przelałam schedę po Fenisiu po połowie dla Uszka i Bonusa, co w zaokrągleniu dało 997,62 zł dla każdego ze spadkobierców. Dla Uszka wysłałam Asku na to konto, z którego wysłałaś przelew dla Fenisia. Dla Bonusa na konto Ewy Marty. Proszę potwierdźcie tu, jak przelewy dotrą.
  6. Jestem u pieseczka. Na bazarku imiennym też już byłam :) Oby nie był bardzo schorowany i mógł cieszyć się jeszcze długo życiem :)
×
×
  • Create New...