Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30289
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Fantastyczne rzeczy się dzieją na tym wątku :)) ♡♡♡ Brawo Kobiety! :)) ♡♡♡
  2. Głupich ludzi niestety nie sieją.. sami się mnożą na potęgę i to mam wrażenie, że ostatnio nawet jakby bardziej..
  3. Makulec miewa się bardzo dobrze. Mimo upałów apetyt ma znakomity. A dni spędza głównie w przewiewnym kojcu, długich spacerów nie ma właśnie ze względu na upały.
  4. Niestety zarzucanie zadkiem się utrzymuje. Zaczynam oswajać się z myślą, że to już tak zostanie. Wiele psiaków nie wraca już w 100% do zachowania sprzed choroby :/
  5. Dzisiaj jest wielki dzień! Dzisiaj mija rok od dnia jak Szantusia zamieszkała ze swoimi ludźmi i została Czajką. Zobaczcie jakie cudowne wspomnienia dostałam ♡
  6. Rozumiem. Ze swojej strony na razie nie mogę zapewnić, że Iza wzięłaby Edurka na pewno, ale jeśli nikt superowy mu się nie trafi, a Iza będzie gotowa na następnego psiaczka, to spróbuję :)
  7. Z tego, co widzę, to domy chętne na Edurka są. To fajnie. Gdyby nie wypaliły będę się starać podchodzić do mojej przyjaciółki, która właśnie pożegnała sunię po 18 latach. Ja jej tę sunię przywiozłam, znalazłam ją mokrą i wychudzoną pod jednym z biurowców. Miała bardzo dobre życie u Izy, była traktowana jak członek rodziny. Teraz jeszcze za wcześnie na podchody, bo rozpacz jest zbyt duża i żałoba musi przejść przez swoje koleje, ale za jakiś miesiąc - dwa popodsyłam jej zdjęcia psiaczków. Jej suńka była taka właśnie bardziej długowłosa, myślę że Edurek mógłby wpaść jej w serce. Jeśli do tej pory nie znajdzie już innego wspaniałego domu :)
×
×
  • Create New...