-
Posts
30279 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Marta pisała do mnie czy znam jakąś lecznicę, gdzie coś by doradzono. Znajoma kociara poleciła mi klinikę Petelickich w Żyrardowie. Nie wiem czy Marta tam będzie dzwonić i pytać czy jest szansa dla koteczka z uszkodzoną wątrobą i toksoplazmozą. Straszne to. Kocina tak długo się już męczy. Przez 2 miesiące nie było prawidłowej diagnozy
-
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
agat21 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Z mniejszego bazarku książkowego przesłałam dziś dla Fado 117 zł. -
Jaaga założyłam wątek psiakom na prośbę Ewu. Nie orientuję się we wszystkich ustaleniach i decyzjach. Pieniądze nie wpływają przeciez na na moje konto. Rozliczenie poprawię, tylko co mam wpisać w rozliczeniu, a co wyrzucić? Nie zajmę się szukaniem domów psiakom, bo mam nawet problemy, żeby odbierać telefony odnośnie moich zwierzaków jak jestem w pracy, a pracuję do wieczora. Może ktoś inny tu pomoże.
-
No niestety od pisania na wątku nie stanie się cud.. Tutaj nie ma nikogo, kto zajmie się tym psem. Nikogo, kto dzwoni do podrzucanych propozycji hoteli i pyta o miejsce. Nikt nie chce brać na siebie odpowiedzialności za psa, który może już dożywotnio siedzieć w hotelu. Taka jest prawda. Fundusze pewnie by się i znalazły. I to nawet pewnie spore. Ale co z tego? Nikt nie chce się zaangażować w psa. Ja nie wezmę na siebie piątego zwierzaka. Ale większość nie chce nawet wziąć jednego. Może więc tytuł wątku z enigmatycznego "jak mu nie pomożemy" zmienić na "bardzo pilnie poszukiwana osoba, która zajmie się ratowaniem psa". Bez takiej osoby można sobie tu pisać, a pies zejdzie sobie cichutko któregoś mroźnego dnia w schronie. Sorry, ale szlag mnie już trafia.