Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Nie jestem specem, znalazłam to: Hemoglobina HB, HGB – barwnik erytrocytów, odpowiedzialny za transport za transport cząsteczek tlenu. Norma dla psa to 12-18 g/dl. Podwyższony poziom tego parametru może wskazywać odwodnienie lub nadkrwistość, zaniżony to znów objaw niedokrwistości na wszelkim tle.
  2. Jest też wpłata od Dulskiej - serdeczne dzięki w imieniu Makusia. Patrzę jak śnieg pada za oknem i tak się cieszę, że on biedak jest w cieple i wśród dobrych ludzi Dziękuję Wam bardzo za to!
  3. Może poród był na łódce, przecież tak też bywa..
  4. Dzięki wielkie Denerwuję się chyba bardziej, niż jak sama miałam rodzić
  5. Zdecydowanie , pisałam w biegu. I oto efekty. Już poprawiłam. Kiyoshi, wybacz pomyłkę
  6. Kiyoshi, dogo może i sobie radzi, ale z Tobą jest zdecydowanie lepszym miejscem Ale bardzo dobrze, że chcesz zadbać o siebie, to bardzo ważne i mam nadzieję, że efekty szybko odczujesz. Szkoda, że przytulisko znowu przepełnione, strasznie smutne czasy nastały, zwierzęta też na tym cierpią.
  7. Moja córcia już lada moment urodzi córeczkę. Trzymaj się i zdrowia dla Was - dziś to najważniejsze
  8. Świetnie! Daj znać, jak wyniki będą A ile Ci Tysiu brakuje do terminu?
  9. Benek kanapowy pies się zrobił Fajno. Odzew będzie, na pewno. Teraz dzwonią ludzie szukający psów dla dzieci pod choinkę
  10. Może Michu pierwszy raz w życiu jechał samochodem? Wygląda bardzo nędznie - fakt
  11. Jak już odpoczniesz i odeśpisz skrobnij kilka słów o psiakach i podróży. A teraz bujaj słodko w objęciach Morfeusza
  12. Ja dopłaciłam 50 zł na konto Zea dla Diany. Mam nadzieję, że Tola tu zajrzy i potwierdzi.
×
×
  • Create New...