Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30279
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Tylko gdzie go zabrać? Kiedy przyjechał do schronu?
  2. Wszystkie wysyłamy bardzo ciepłe myśli do Basi. Musi być dobrze! Czekamy na nią tutaj bardzo.
  3. Tak, właśnie doczytałam na wątku zamojskim
  4. Trzy psiaki wyjechały! CUDOWNE wieści! Aska ❤
  5. Ależ potrzebne są takie dobre wiadomości! Od razu lepiej się robi człowiekowi Jeszcze jeden biedaczysko (chociaż na zdjęciu widzę też Łapeczka :D) zmienia życie.
  6. Szczerze, to nie wyobrażam sobie jak on mógłby się teraz zachować po zmianie miejsca ..
  7. Moje parę groszy dla Owczusia też poleciało. Oby dzisiejsza akcja dobrze przebiegła.
  8. Bardzo współczuję z powodu Zulki To okropnie boli - żegnać Przyjaciela. Szczeniorki strasznie żal. Życzę jej jak najlepiej. Oby trafiła na normalnych odpowiedzialnych ludzi.
  9. Ewu jest pod tlenem od początku grudnia, kilka razy smsowałyśmy, pisała, że czuje się źle, ale walczy. Wierzę, że da radę, to niesamowita osoba.
  10. Przelałam hurtem pieniądze dla Fado w kwocie 553 zł, na którą składają się: od maarit - 70 zł - wielkie serdeczne dzięki z bazarku - 443 zł moją deklarację styczniową - 40 zł (pomyłkowo napisałam w tytule przelewu, że to grudniowa - przepraszam Elu za ten błąd )
  11. W środę napisała mi, że wciąż źle Jest wciąż pod tlenem. Oby wreszcie jej stan się poprawił.
  12. Bazarek imienny dla Owczusia. Zapraszam serdecznie, wierzę, że wiele z Was chociaż zajrzy imienny
  13. Żeby jak najmniej psiaków było tu do pokazywania
  14. Taki ruch na powietrzu na pewno też pomaga się uodpornić i świetnie wpływa na zdrowie. Dzielna dziewczyna jesteś A z moją córcią w ciąży w 5 miesiącu chodziłyśmy w tym roku po górach jeszcze. Bardzo fajnie było i dobrze się czuła.
  15. Postaram się zrobić jak najszybciej. Nie zdeklaruję się dokładnie którego dnia - zobaczymy jak czas pozwoli
  16. Jednorazowo też dołożę coś do stałej, niech no tylko pensja mi wpłynie - co mam nadzieję rychło nastąpi
  17. No proszę, kolejny pies "cudownie" zmienia się poza schronem. Tak w ogóle to przepiękny pies, tylko jeszcze wciąż smutny, jeszcze w oczach nie ma życia. Pewnie jeszcze sam nie wie co się z nim stało.
×
×
  • Create New...