Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30279
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Wspaniałe wieści! No to Czetka nie nasiedziała się długo u Mazowszanków. I dobrze, może mniej będzie tęsknić.
  2. Dropsio ma nieodmiennie cudowną zatroskaną minę. Nic tylko chciałoby się go pocieszać!
  3. Poprosiłam Dexterkę żeby dała natychmiast znać jak będzie miała miejsce dla większego psa.
  4. Napisałam do Mazowszanki z prośbą o zajrzenie tutaj.
  5. Oj, nie ma doświadczenia z safe-animal. Zaraz zapytam Mazowszankę na przykład.
  6. No tak. Czyli ma być pies - terapeuta i cudotwórca.. echhh
  7. Myślę, że wszystko zależy od rodziców i tego jak wprowadzą psiaka do rodziny i jacy będą w stosunku do niego i dziecka. Sam pies sporo też rozumie. Przy mądrych ludziach wszystko będzie super.
  8. Musimy mieć nadzieję, że to minie. Że wrócą jeszcze lepsze czasy.
  9. U mojej Norci też cisza. Też nie wiem już o co chodzi. Czy coś niewłaściwie napisane, czy za dużo wymagań? Czy fajni ludzie już nie poszukują zwierząt?
  10. No to dzień kłucia się szykuje. Oby dobrze to zniosły. I mamcia i Dropsiul.
×
×
  • Create New...