Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Postaram się zrobić jak najszybciej. Nie zdeklaruję się dokładnie którego dnia - zobaczymy jak czas pozwoli
  2. Jednorazowo też dołożę coś do stałej, niech no tylko pensja mi wpłynie - co mam nadzieję rychło nastąpi
  3. No proszę, kolejny pies "cudownie" zmienia się poza schronem. Tak w ogóle to przepiękny pies, tylko jeszcze wciąż smutny, jeszcze w oczach nie ma życia. Pewnie jeszcze sam nie wie co się z nim stało.
  4. I oto prześliczne foty maluchów Wstawiam na prośbę Jaagi. Przed chwilą dostałam zdjęcia. Szczęściarz, który jutro jedzie do domu pierwszy z prawej
  5. Cudnie wyszło - tak trzeba Jak człowiek sam siebie nie doceni..
  6. Przepięknie Brego już wygląda. Jak jeszcze nabierze ciała to będzie już rwał oczy maksymalnie Z kotami relacje wspaniałe, wzorcowe wręcz!
  7. Aska zasługuje na największe peany! Woźnica nasz kochany! Może to i lepiej, że już pieskowi z przetrąconą łapką nie będą więcej nic w schronie robić..
  8. Temu to chyba lecznica by się przydała i szybka operacja
  9. Zajrzyjta! Warto
  10. To już tyle się zadziało dobrego
  11. Może w farszu można znaleźć brylanty
  12. Ja też mdleję, ale nie mam kiedy ich robić już od wielu lat. Więc "płacę i płaczę", chociaż kupuję tylko symboliczne ilości, dla tradycji. Może na przyszłość warto zrobić bazar? Hę??
  13. Wspaniale, niech już będzie oddzielony od innych.
  14. Dobry pomysł Wszystkie życzenia w jednym miejscu! Dołączam się do życzeń. Dla wszystkich z dogo - dobrego i spokojnego czasu w gronie bliskich i życzliwych ludzi i ukochanych zwierząt. Dla wszystkich zwierzaków, które czekają na poprawę losu lub wybawienie od cierpienia - nadziei i lepszego życia lub szybkiego i bezbolesnego wybawienia. Dla dzikich - spokoju i jak najmniej ludzi wokół
  15. Zapiszcie ode mnie 20 zł. Sorry, że tak mało.
  16. Obiecałam sobie na razie tu nie wchodzić na wątek, no ale weszłam. Kurka To ile brakuje deklaracji dla nieszczęsnego Onka?
  17. Dzięki w imieniu przyszłej mamuśki Tolu, czy można z pozostałej kasy na koncie można karmę zamówić dla Dianki?
×
×
  • Create New...