Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Dzięki za pocieszenie, też tak próbujemy sobie tłumaczyć. Po badaniach będzie więcej wiadomo A tutaj jeszcze dreptuś - tuptuś
  2. To ja pozwolę się wtrącić z tematem zupełnie pobocznym, czyli dzisiejszymi zdjęciami psinka Na spacerze po ogrodzie ciężko go uchwycić, bo zawsze w ruchu, zawsze drepczący A tutaj razem z bardzo smutnym puchatkiem, z którym przywiozła go kochana Aska7
  3. Dzięki za dobre słowa Bardzo mi zależało na wyjątkowym domu dla Uffinki. Dlatego czekałam z ogłoszeniami. Czułam, że Gosia chce ją wziąć. Tylko musiała wszystko gruntownie przemyśleć Ale wiem, że to najlepsze miejsce, w jakie Uffinka mogła trafić A Pajda będzie jej siostrą. Uffinka ma chyba chorobę sierocą i lgnie i do ludzi i do zwierząt.
  4. Psiaczek tak w ogóle całkiem żwawy i dziarski, niepokojące, że rzeczywiście dużo pije cały czas. Miejmy nadzieję, że badania dadzą odpowiedź. Zdecydowałyśmy z Anecik, że kąpiel będzie tuż po wizycie u weta. Niech wet zobaczy jak ta sierść wygląda, może to być istotne w stawianiu diagnozy. Może jakąś zeskrobinę będzie chciał zrobić.
  5. Pierwsza noc minęła dobrze psiaczkowi. Rano Anecik ledwo go dobudziła - tak mocno spał Chyba odsypia koszmary schronu. Apetyt mu dopisuje, tableteczkę na robaki zjadł pięknie. Niestety dopiero dziś dostał, bo okazało się, że wczoraj oba psiaki przy wyjeździe ze schronu zostały zaszczepione przeciwko wściekliźnie.. Nie można więc było wszystkiego naraz jednego dnia plus podróż, bo to zbyt duże obciążenie dla psiaków mogło być. Pchły piersze już też schodzą
  6. Bardzo dziękuję za życzenia Psiaczki w złym stanie, ale zrobimy wszystko żeby im pomóc. Najważniejsze, że są poza schronem już.
  7. Rozmawiałam z Basią kilka razy na temat Sabinki. Bardzo się martwiła tym, że sunia jest kompletnie dzika. Przez pierwsze podobno dni leżała skulona w kącie i nawet nie chciała pić ani jeść. Potem zaczęła jeść, ale jak nie widziała człowieka. Sukcesem było jak zjadła coś mając człowieka w polu widzenia. Basia bardzo czekała na miejsce u tej znajomej co tak wspaniale pomaga socjalizować psy.
  8. Tak, do mojej koleżanki. Zamieszkała z Pajdą, która miała tutaj też swój wątek - z mamusią i maleńkim braciszkiem uratowane ze stodoły.
  9. Pierwszy pakiet badań psiaczek będzie miał już w poniedziałek, u lokalnego weta. Potem wyjazd do okulisty.
  10. Serdeczne dzięki! I dla Skarpety i dla Mari, która zgłosiła psiula. Bardzo bardzo dziękujemy oboje.
  11. Oba maluszki muszą zostać odrobaczone i odpchlone, żeby mogły z innymi psiakami zamieszkać w domu. Wiadomo co się przywozi ze schronu w Zamościu. Cały zwierzyniec. Nie mogą sprzedać swojego życia wewnętrznego pozostałym..
  12. Jeszcze nie wie. Mam nadzieję, że szybko się uspokoi i upewni, że jest zdecydowanie lepiej niż było
  13. Wczoraj były wielkie emocje, Pajda aż drżała na widok koteczki, ciągle do niej podchodziła. Uffinka super rezolutna, wcale się nie bała, dzielnie eksplorowała dom. Pajdę kiedy była zbyt natarczywa, pacnęła dwa razy po łebku. Dziś już muszą być razem. Jak koteczka jest zamknięta w jakimś pokoju, Pajda piszczy pod drzwiami, jak Pajda gdzieś w innym pomieszczeniu śpi z panem zamknięta, koteczka waruje pod drzwiami Chyba będą kumpelami
  14. Pajda od wczoraj ma lekkie powody do zazdrości, bo zamieszkała z nią Uffinka - niewidoma koteczka, którą przywiozłam od znajomych Tyśki spod Tomaszowa
  15. Maluszek pozwiedzał już trochę okolicę - sam wyszedł z domku, gdzie mają kwarantannę i sam wrócił Podobno trochę jojczył.
  16. Poczekajmy jak minie pierwsza noc. Myślę, że już sam fakt, że psiaki będą miały sucho i ciepło dużo zdziała. Myślmy pozytywnie. Da się im pomóc, na pewno. Już pierwszy najtrudniejszy krok mamy za sobą. Opuściły ohydne miejsce.
×
×
  • Create New...