Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30289
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Bardzo dobrze się pożegnała. Czuła, że w sanochodzie jest już bezpieczna. Byłam w szoku, jak Czetka przerażona i drżąca prowadzona na smyczy przez pracownika schronu, jak tylko zobaczyła samochod sama wskoczyła do bagażnika i wcisnęła się do kontenerka, byle tylko stamtąd odjechać. Jakby na szalupę ratunkową wskakiwała.
  2. Dobra krzepiąca wiadomość Asku, tutaj na tym wątku też życzę Wam dobrej spokojnej drogi.
  3. Tak się cieszę, że się udało psiaka już zabrać. Chociaż taka pociecha w tych okropnych dniach. Asku, uważaj na siebie, dobrej spokojnej podróży Wam życzę.
  4. Bank nie wypłacił?
  5. Gdyby jakieś bezdomne zwierzęta udało się jednak przewieźć do Polski (może udając właścicielskie skoro ułatwiono procedury przekraczania granicy, to rozumiem, że to dotyczy sytuacji, że ktoś wyjeżdżając zabiera swoje zwierzęta), to pani Joanna, która adoptowała ukraińską Norcię jest gotowa dać dom tymczasowy. Długo wczoraj pisałyśmy do siebie, jest również bardzo przejęta sytuacją, wpłaciła też pieniądze na konto Mariny.
  6. Rozpacz. Wieści z dzisiaj z granicy są takie, że jeszcze jest otwarta. Normalnie ludzie przejeżdżali. Pytanie - jak długo.
  7. Zakończył się bazarek imienny Drugiego, wszystkie wpłaty już mam. Przeleję Asi Alaskan kwotę 728,50 zł! Jestem pod wrażeniem wysokości kwoty i Waszego udziału w bazarku To budujące. Bardzo bardzo dziękuję raz jeszcze! Psiaczek będzie miał spory zastrzyk pieniędzy na pierwsze wydatki.
  8. A do samochodu zamiast na pakę? Może ktoś będzie jechał z Twoich stron?
  9. Na 12. Chorobcia, czemu akurat 12? Rodzice z obu stron - to 4, świadkowie - to 2, chrześni z obu stron - to 4.. I młoda para. Uff .. jest 12!
  10. Kurka, nie pamiętam już ilu chrześniaków mam. I może to nawet "lepiej nie wiedzieć" - że zacytuję klasyka
  11. Z całego serca dziękuję. To nietypowy i bardzo trudny psiak na dogomanii. Co nie znaczy, że nie będzie potrzebował wsparcia jeszcze długo. A jest "niemedialny" zupełnie. Tym bardziej dziękuję. A w podzięce zdjęcia, które są jeszcze sprzed kilku miesięcy i na które czekałam od jamora - on twierdził, że wysłał, ja nie dostałam, aż przez przypadek sprawdziłam skrzynkę, której nie używam I są.
  12. Jeszcze jest 20 zł od guccio, które polecą zaraz do Cię, bo przez pomyłkę na moim koncie wylądowały.
×
×
  • Create New...