Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30276
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Dzięki serdeczne Jo! ❤ I już piszę jaka sytuacja. Przyjechałam młoda dziewczyna z trójką dzieci z ośrodka "Zasoby". Bardzo straumatyzowana, panicznie boi się mężczyzn. Nie wiadomo po jakich przejściach ☹ Przyjechała z psycholożką z ośrodka. Dobrze się złożyło, że mieszkanie jest osobne, że rodzina będzie tam sama, bo na razie jedyne, czego potrzebują to spokój. Dlatego dzisiaj tam nie będę jechać, oni są wykończeni, długo koczowali gdzieś na granicy, pewnie będą spać i dochodzić do siebie. Jedzenie na najbliższe dni mają. Może jutro, pojutrze powoli zorientujemy się czego dokładnie potrzeba.
  2. Serdeczne dzięki dla wszystkich! Przepraszam, że nie odpiszę każdemu z osobna, tylko tak zbiorowo dziękuję. Jesteście kochane. Keyuta, sprawdzę konto raz jeszcze - może coś pomyliłam, ale wydawało mi się, że to od Ciebie te 100 zł Dam znać niebawem co i jak.
  3. Przyszło 100 zł od Kejuty - też z całego serca dziękuję
  4. Niezawodna Nesiowata wpłaciła już 30 zł! Danusiu, z całego serca dziękuję, zawsze pomagasz, zawsze.
  5. Ogromne dzięki Jo! Skontaktuję się jutro, jak ustalę grafik działania.
  6. Kolejne serdeczne dzięki ❤ Skończyły mi się lajki na dzisiaj. Jestem niewymownie wdzięczna za taki odzew.
  7. Serdeczne dzięki ❤ Skontaktuję się na priva. Czekam na informacje ile osób i jakich będzie u niej mieszkać.
  8. Bardzo Wam serdecznie dziękuję za odzew! Będę tutaj wpisywać wydatki.
  9. Gosia mdk też wpłaci 50 zł.
  10. Dziękuję serdecznie Małgoś
  11. Spoko spoko. Jajec nie ma Przyszły nowe stałe dla Gucia: od Aldrumki od KasiS od GatoNegro Guciuś dziękuje
  12. Bardzo Ci dziękuję Asiu
  13. Serdeczne dzięki! Masz mój numer konta, prawda?
  14. Kochani, przepraszam, że tutaj zakładam wątek. Koleżanka z pracy dziś lub jutro przyjmie do siebie ukraińską rodzinę. Ma jedno osobne mieszkanko, które może udostępnić. Nie wyklucza oczywiście rodziny ze zwierzakiem lub zwierzakami, bo sama jest zwierzolubem. Na razie jednak nie wiadomo kto to będzie. Wyposażyła już mieszkanie w odpowiednie sprzęty do życia, teraz prosi o pomoc w zakupie jakichś środków czystości, higieny osobistej, nie wiemy czy będą tam dzieci i w jakim wieku, czy będą właśnie zwierzęta. Pomagam jej w zorganizowaniu też jedzenia na pierwsze dni pobytu. Jeśli ktoś chciałby się dołączyć, proszę o kontakt telefoniczny lub na priva. Chodzi mi głównie o dogomaniaków z Warszawy, bo pierwsze rzeczy chcę dostarczyć już jutro. Przepraszam jeszcze raz, że tutaj, ale wiem, że zrozumiecie. WPŁATY: Nesiowata 30 zł - 11 III Czetka 100 zł - 11 III Aldrumka 50 zł - 14 III Poker 100 zł - 14 III mdk 100 zł - 14 III mazowszanka 70 zł - 14 III Alaskan 100 zł - 14 III Keyuta 100 zł - 15 III mdk8 30 zł - 24 V Aldrumka 50 zł - 25 V Kiyoshi 30 zł - 25 V Poker 50 zł - 25 V Isiak 100 zł - 25 V Tianku 50 zł - 26 V agat21 171,02zł - 26 V mazowszanka 200 zł - 26 V Keyuta 300 zł - 26 V ========= 1631,02 zł WYDATKI 150 zł kosmetyki i bielizna 14 III 65,90 zł żwirek i karma dla kotka 115,12zł - zakupy spożywcze 18 III 1000 zł - przekazane kobietom do dyspozycji 26 V 300 zł rozdzielone między Nuukusię, Gucia i Makarego - 1 XI ======= 1331,02 STAN na 1 XI - 0 zł INNA POMOC Jo37 - dwie wielkie siaty z produktami spożywczymi i środkami czystości Keyuta - kuweta Aldrumka - ubrania Ona03 - ubrania, buty, bielizna dla dzieci
  15. Cieszę się, że sunia w porządku. I oby coraz lepiej Limonko, mam wszystkie wpłaty z imiennego już, przelewam 422 zł, potwierdź proszę jak dojdzie.
  16. Dobrze, że jest poza schronem. Dostanie spokój, jedzenie, troskę, ulgę w cierpieniu. To jest najważniejsze. Pożyje trochę jak każdy powinien.
  17. No i Mysia dalej pokazuje, że jest świetna i mądra
  18. Ufff.. Dzięki za wieści!
  19. Ciekawe o której Aska dojedzie.. Rany julek, od 4.00 na nogach.
  20. Ależ dobre wiadomości! Czyli sunia miodzio.
×
×
  • Create New...