Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30260
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Wielkie kciuki za Fafelka! Na pewno chwyci kogoś za serce. Wrocław to fajne miasto i fajni ludzie.
  2. U Makusia znowu gorzej Apetyt nawet i ma, zaczyna lepiej jeść, ale wstawać znowu nie może . Nawet jak się podtrzymuje mu tył, to przednie łapki nie dają rady. Podejrzewam, że bardzo dokucza mu ból - może stawów, może kręgosłupa. Na środkach przeciwbólowych przez chwilę dawał radę, ale nie może brać tych środków dłużej ze względu na wątrobę. Poczytałam wczoraj o olejku konopnym dla psów. Jest naturalnym środkiem wspomagającym leczenie wielu schorzeń, między innymi narządów ruchu oraz nerek i wątroby. Zamówię Makusiowi, może chociaż trochę mu pomoże. Bardzo bym chciała, żeby jeszcze mógł trochę normalnie pożyć, ciesząc się jesienią, zimą w ciepłym domu, wiosną, latem..
  3. Blusia z Radys miała aż 2 zabiegi usuwania guzów z listwy mlecznej -w odstępie roku. W dość zaawansowanym wieku. Od ostatniej operacji minęły już 3 lata. Żyje, ma się dobrze. Z Andżelą też tak będzie. Jest w dobrej kondycji, jest szczęśliwa, ma po co żyć. Tego się trzymajmy. U mnie w tym miesiącu masakra finansowa, bo i mój pies właśnie czeka na zabieg usunięcia nowotworu ze skóry, ale pożebrzę u znajomych o kasę dla Andżeli.
  4. Zapytam o rzecz prozaiczną, ale bardzo ważną: kto utrzymuje psiaki? Skąd będą pieniądze na ich leczenie?
  5. Sabinisko? Sabinisko dostało dziś moją stałą
  6. Dawno nie zaglądałam na wątek, a tu jak zwykle tyle cudnych zdjęć i fajnych filmików! To taki kącik ogrzewania serducha Psiaki kochane, przyjazne i pięknie się uśmiechają i kopią piękne dziury w ziemi
  7. No to już wiecie jak to jest spacerować z psami i kotami Wspaniała sprawa, prawda? Swego czasu chodziłam z Azą i dwoma kotami do parku. Budziliśmy sensację, zwłaszcza, że koty o wiele lepiej trzymały się nogi niż moja wariacka suńka A Luki jakby został u Was to też by było superowo. Chociaż oczywiście fajnie, że trafia mu się wspaniały dom, to jednak nie potrafię sobie wyobrazić, że lepszy niż u Was
  8. Asiu, no jakoś nie zawsze mi to wychodzi, żeby pisać. Jest tyle psiaków na dogo i nowych nieszczęśników czekających na ratunek. Ale dzięki, sama świadomość już pomaga
  9. Pies czeka na pomoc. Elu, zabieraj go, miejsce u p. Kasi po jej powrocie z urlopu pewnie się znajdzie. Do tego czasu może pobyć w którymś z tych dwóch hoteli. Rozsyłaj konto i ruszamy, bo każdy dzień Agata w schronie to dzień straconego życia. My sobie piszemy i super, a on gnije w więzieniu.
  10. Wspaniałe Kobiety z Was!
  11. Kasa dla Makusia od Milusia dotarła Z całego serca razem z Makusiem dziękujemy Milusiowi
  12. O jeny jakie cudne wieści i zdjęcia Hurrra!
  13. Ten artykuł 6 to pewnie zabezpieczenie na wypadek gdy "właściciel" oddaje psa do hotelu, a potem nie płaci. Rozumiem, że hotel musi się też jakoś zabezpieczyć przed taką ewentualnością. W ostatnich miesiącach znajoma pytała mnie o sposoby szukania nowego domu dla psów, których "właściciele" w taki właśnie sposób porzucili je w jej zaprzyjaźnionym hotelu. Niestety ludzie bywają beznadziejni.
  14. Też czekam na wieści czy piesio doczekał swojego domu?
  15. Bardzo Wam dziękuję za zainteresowanie Makusiem i jego sytuacją. Minus za chwilę powinien być trochę mniejszy, bo czekam na stałą od Wiolhelm za wrzesień, a Ona jest główną sponsorką Makusia i Jej deklaracja jest duża. Będzie też trochę grosza z bazarku. Z drugiej strony nie wiem ile zapłaciła kikou za karmę, dziś dopytam. Makuś już pewnie będzie na nią skazany do końca życia, bo nawet jak wątroba się zregeneruje, to trzeba będzie na nią już bardzo uważać.
  16. Elu, jestem z Tobą bez względu na to, jaką decyzję podejmiesz. Ważne, żeby wreszcie pomóc psu. Ile czasu już czeka ten biedak. I powtórzę się: każdy pies wyciągany ze schronu to niespodzianka, nie da się przewidzieć wszystkiego, nie da się przewidzieć jego zachowania w hotelu na podstawie obserwacji psa w schronisku. Ale mimo to psy są wyciągane ze schroniska. Niech ten psiak też tego wreszcie doczeka.
×
×
  • Create New...