Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30260
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Poszła kasa dla stowarzyszenia, z dopiskiem, że to darowizna dla Michałka
  2. Co będzie ze smarkaczem w scysje wchodził. Szkoda energii. Mądre kocisko.
  3. I wszystko od początku się zaczyna A ja w tym miesiącu wyzzuta z kasy jak nigdy. Operacja psa i leczenie kanałowe pod mikroskopem zębula. Nawet nie wiem na jakiej kwocie się wszystko skończy. A suńce pewnie jakaś dobra karma by się przydała, żeby ciałka nabrała. Echh..
  4. Może to lepsze niż samotne zostawanie długo w domu. Ale codzienne podróże samochodem też pewnie byłyby bardzo uciążliwe dla psiula. Poza tym nikt by go nie pilnował na posesji. Nie wiadomo co to za miejsce. Tak w ogóle to dziwny dość pomysł - masz rację.
  5. Cieszą postępy Luny. Kolejny pies straumatyzowany schronem dochodzi do siebie w normalnych warunkach.
  6. Co należy wpisywać w tytule przelewu do Stowarzyszenia? Czy po prostu darowizna na cele statutowe wystarczy? Chcę naciągnąć znajomego od kotów, który daje 100 zł dla Andżeli na jakąś kwotę również dla Stowarzyszenia. Tym bardziej, że oni chyba i kotom pomagają? On ma taki nieduży dług wdzięczności wobec mnie i czasem jakiś grosz podaruje dla zwierzaków
  7. Mam od znajomego kociarza 100 zł na operację suni, jutro rano wpłacę na konto Zea, bo dziś niestety jestem bez komputera, dochodzę do siebie po dentyście-sadyście..
  8. Czasem takie naturalne rzeczy bardzo dobrze działają, mam nadzieję, że Makusiowi też pomoże. Już zamówiłam dla niego. Z niczym mocniejszym nie można ryzykować.
  9. Też bardzo serdecznie dziękuję Nowe informacje o Grafciu będą jak Kasia wróci z urlopu. Teraz Grafcio hula w towarzystwie mamy Kasi. Którą - jak wieść niesie - też bardzo lubi. Z wzajemnością, bo Grafcia nie da się nie lubić
×
×
  • Create New...