Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]nie znasz Miecia????? żałuj a taka dobra impreza była:razz::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR] [/quote] ułeeeee wszystko co najlepsze mnie omija:roll::roll::roll::roll: hej :multi::multi:
  2. [quote name='Medorowa']I masz rację:evil_lol::evil_lol:;) Witaj:multi:[/quote] aaa jak tak bardzo chcesz to moge wlepic jeszcze jakas fotke:siara: czeeeee:multi: [quote name='Alicja']:loveu:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu::loveu:morze .....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]cześć Eff:multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] prawie jak nasze:loveu::evil_lol: hej hejj:loveu: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Dobereczek:loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] berek:multi: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]hejka effffffffff[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]widziałam TORBĘ:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]extra!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]a i hameryke widziałam........:cool3::cool3::cool3:[/COLOR][/B] [/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu: witajjjj
  3. trzymaj sie kochanie jeszcze chwilka ..... jeszcze troszke i Kanus nie bedzie cierpiec... nie potrafie cie pocieszyc..nawet nie bede próbowac nie chce mowic ze bedzie dobrze bo na poczatku nie bedzie ale pamietaj jestesmy z toba
  4. ooo a tu jak zwykle piekne portreciki:loveu:
  5. czesc apelko:multi: a nie masz kogos kto mogl by sie zaopiekowac psiakiem na czas waszych wakacji:roll:??
  6. oooo widze ze do ciebie sie z pampersami przychodzi...wiec nie bede gorsza:razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/218/be78861aafb59f44.jpg[/IMG][/URL] witaj:multi: foty widziec:loveu:
  7. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][/FONT] :roll:[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:roll: nie mam czasu pstrykać seryjnie fotki....weekend miałam zawalony troszkę a ze szkołą jeszcze troszkę problemów więc fotki będą jak już wszystko się uspokoi :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][/FONT][/quote] jak by tyle nie wagarowala to by czas miała o!
  8. hej hej Klocuśkowa:loveu::multi:
  9. witam wszystkich cieszkam sie bardzo ze foty sie podobaja narazie ich ni ebedzie wiecej bo mi sie nie chce ich wstawiac:p
  10. ooooochoooo... nic tylko Madzialena sie zakochała:evil_lol::evil_lol::evil_lol: mow laska gdzie bedziesz sie stazowac:razz:
  11. hej hejjj Jagódko:loveu::multi::multi::multi:
  12. ochhh Gizmusiu:shake: co ty tak Pania martwisz swoja:shake: zdrowka kochanie :* trzymajcie sie
  13. [quote name='BeaC'] [COLOR=DarkRed][B]ale ja nie ciem [/B][/COLOR] [/quote] MieCiem?? ale ja nie znam zadnego Miecia:roll::roll::roll::roll:
  14. nooo to Basiu kciukasy jeszcze mocniej zaciskamy:p:p:p:p
  15. eeee łańcuszkowa... bys jakies foty dała:diabloti::diabloti::diabloti:
  16. ooo jak wiosennie sie u ciebie w galeryjce robi:loveu: witanko:multi:
  17. [url]http://images23.fotosik.pl/195/e4b97688f53fcfe8.jpg[/url] oooo a jaka to rasaa???:razz::razz::razz::razz::diabloti::evil_lol:
  18. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/194/17cd12343e9b7705.jpg[/IMG][/URL] kolejny narybek:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/193/7a874e59993b3d39.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/215/446ed1e0b7c7e82c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/193/b9d939cc23056cf1.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='agbar']czesc...ja tez nie spie:grins:[/quote] :evil_lol: czesc:multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/195/f7009fa0c5e8e0d5.jpg[/IMG][/URL] pora karmienia rekinow [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/195/76e448e2a0f4c9e2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/215/1ae63ee4bd6213ed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/195/1f9c072cff32b803.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/215/046fcfda480cb009.jpg[/IMG][/URL]
  20. helołłłłłłłłłłł apelkooooo:loveu:
  21. czesc Madzialenka:loveu::multi::multi::multi::multi:
  22. [quote name='dbsst'] do babci strzelać :mad:[/quote] błehehehehe:oops::oops:
×
×
  • Create New...