Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]skarpetki są najlepsze :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]lubie oczojebne wzorki i kolory :loveu: ale buciki też fajne :loveu: takie fikuśne :) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ach dzieki dzieki
  2. dobry dzien dzien dobry:multi:
  3. cze obronco rosołka:loveu::loveu::loveu:
  4. [quote name='Menrzuś']raczej net się Jej urwał.....może to ta Rosółkowa? :razz:[/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]tak tak ....z całą pewnością to ONA :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Menrzuś']już ja bym jej :mad:.....dzioba makaronem związał :cool1:[/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ooo ja mam ...taki do spagetti :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Menrzuś']no to Ty zawiążesz, a ja świderka jej do dzioba wepchnę.....bądźmy humanitarni - niech cus do jedzenia w końcu ma :evil_lol:[/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: a może makaronik kolanko na dziobek naciągnąć :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :placz:zostawcie rosołka:placz: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Witaj Effuniu:loveu: a mnie jak zwykle nie ma na nocnych pogaduchach:shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] witaneczko:loveu: mnie tez nie bylo:razz: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przybiegłam ratować rosołkową z rąk makaroniarzy :evil_lol::evil_lol: cze EFFFFUŚ !!!!![/B][/COLOR][/FONT][/quote] kochana Madzia:loveu: witajjjjjjj [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no so ty .......nie lubisz spagetti :razz::razz:...ja lubiam :grins: cze Eff :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ja tez :P hej hej Alcia [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]toć to rozbój w biały dzień żeby mi tu odmawiać pokazania Rosołka i Tigrusi :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hahah dooobra masz moje zakupki z poczatku tygodnia:cool3: dzis jade na kolejne:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/197/b149e0fcb9f851d3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/198/4f7a49fc0bb4fe9f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/222/200d0a5f6f14d0fc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/222/8b1067523e47ae50.jpg[/IMG][/URL] p.s- wybaczcie ..wiem ze te skarpetki moga rozpraszac:evil_lol:
  5. [quote name='Menrzuś']uważaj, bo tak Ci jeszcze zostanie i goopio będziesz wyglądać :evil_lol:[/quote] no to co :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
  6. [quote name='Menrzuś']jaka pazerota - wszystko dla siebie :shake:.........:eviltong:[/quote] :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
  7. [quote name='Menrzuś']Już lepiej nie kombinuj......to mła :razz:[/quote] no widzisz... trzeba było tak odrazu... cześć mła:multi::multi::multi::multi:
  8. [quote name='Menrzuś']ale widać przez judasza kto idzie :eviltong:[/quote] kiedy to ja zadnego Judasza nie znam:niewiem::evil_lol:
  9. [quote name='Menrzuś']kcem, kcem i kcem :eviltong:[/quote] tak mam na drugie imie:grins::megagrin:
  10. [quote name='Menrzuś']no żesz.....nie widać?[/quote] pukania nie widac....pukanie słuchac:diabloti: oo teraz zauwazylam ze bez pukania sie wbiłes....
  11. [quote name='Menrzuś']przecież masz tam stado ciotek i jeszcze do tego jednego pędraka :crazyeye:[/quote] no to co :obrazic: a ja chce jeszcze
  12. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć EFFcia :multi::loveu: dawaj tu szybki Tigrusie z Rosołkiem :evil_lol::eviltong: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] hej hej:multi: ni ma:diabloti: [quote name='Menrzuś']Dzień dobry, czy zastałem Efkę? :razz:[/quote] yhmmmmmm a kto pyta?
  13. gratulacje Zuzienki:multi::multi::multi: szkoda ze sie nie zdazylysmy spatkac na psiowym spacerku:shake: ale chyba nie wszystko stracone jeszcze....:cool3:
  14. [quote name='Menrzuś']jak wchodzisz na 5 minut 2 razy w tygodniu, to sama widzisz co się dzieje :shake: Ja tam wszystko oglądam ;)[/quote] no jak bys mnie odwiedzal i cos do mnie pisal to bym bywała czesciej:siara:
  15. [quote name='Menrzuś']Co się stało? Przeziębiłaś się?:-o[/quote] nieeeee no cos tyy... tak se macham do ciebie i chlipam troszku:roll: bo mnie nie odwiedzasz:shake: no ja wiem wiem .. nudno u mnie w blozku no ale .... chlip
  16. [CENTER] [img]http://www.cosgan.de/images/smilie/traurig/a040.gif[/img] [/CENTER]
  17. mała dasz rade tylko chodz do tej szkoly!!!! i zobaczysz bedzie 2;)
  18. czesc czołem misie pysie:loveu:
  19. [URL]http://images26.fotosik.pl/197/07705a8165f20a58.jpg[/URL] ochhh jak fajnie bym wyglądała kucając pomiedzy nimi:loveu:
  20. psysłam ci pomachac:grins: machuu machuu :evil_lol:
  21. :multi:hejjjjjjjjj śliczna wiosna:loveu: no i dziewczynki:loveu:
×
×
  • Create New...