-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]oddałam swój głosik Madziu :) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] ja tysz hej hej Madź:multi:
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dobry, dobry - wariaty wstrętne :diabloti:[/quote] hej hej Gizmelko:loveu: [quote name='zuzolandia']hejo stara torboo;-) daj foty hamerykanskie dajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] helołłł hehe ni ma fot hameryki:eviltong: moge dac foty ostatnmich mini zakupków:evil_lol: [quote name='Alicja']:multi:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi:heyka skleyka :p[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]berek Effffff:multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] siemanko :loveu: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Hejka Effcia przyszłam co bys mi szybciej tego zwrota załatwiła bo muszę zapłacić mandata:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] buahahhaha siooo siooooo :eviltong: [quote name='Jagoda*']Obejrzałam świat zza Wielkiej Wody.:lol: Torba suuuper...[/quote] :loveu: jest piatek jest pietek:multi: wreszcie
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
e.v.a replied to Vectra's topic in Foto Blogi
hihiih ooo jak sie kotecki bawią:loveu::loveu::loveu::loveu::evil_lol: -
[URL]http://images31.fotosik.pl/218/e42fa1db918cf5fa.jpg[/URL] masowanko:loveu::loveu::loveu:
-
:mdleje: o bosz... a ja myslalam ze ty kolejnego terierka do domu przyprowadziłas :grin: rewelacyjna przemiana!!!!!!!!!!:loveu:
-
GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P
e.v.a replied to Wyjątek's topic in Owczarek niemiecki
hej hej dziołszki:multi: -
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
e.v.a replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ale Tebelek urosła:loveu: -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Noooo coooooo? Cukrzyk jest i tyle:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] w doopie mu sie poprzewracało a nie cukrzyk:diabloti:
-
[quote name='sota36']O! "JARUS" tak nazwiemy ptaka![/quote] :grin::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicja'] [COLOR=Red][FONT=Arial][B]będą Ewuś ...ale Qdłaczek teraz najważniejszy :razz:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] no wiem wiem :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:za Qdłaczka
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]z tego tez moge dawać korki:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a cos ty taka korkowa:diabloti::diabloti::diabloti: -
ło boze nie wlepiaj takich fot bo usne zaraz:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
[URL]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/AAB35.jpg[/URL] zostaw Jarusia w spokoju bestio:placz::placz::placz:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Oc do mnie na korki z polskiego:razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] a do mnie na korki z wagarowania:diabloti: -
Aluśka bys dała jakie foty bo nudno tu cos:razz::diabloti::diabloti:
- 78403 replies
-
hej hej pracusiu:multi::multi:
-
[quote name='Medorowa'] Nie wiem, jak jest teraz, ale mimo wszystko ja mam już osiem miesięcy stażu za sobą, więc praktycznie - o ile staż dalej trwa do roku, zostało mi tak naprawdę cztery, no ale co tam;)A Ty miałaś przyznany od razu na 6 miechów:crazyeye::crazyeye:[/quote] achaaa.... nie no u nas daja na pol roku z mozliwoscia przedłuzenia do roku czasu. na mniej nie daja:shake: czasami daja odrazu na rok cze Madzia:multi:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
e.v.a replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[CENTER][I]''...w sercu mam kamień, duszę pełną łez.. Był mądry, wierny i bardzo oddany. Niektórzy mówią, że to tylko pies..."[/I] [B][[COLOR=yellow]*[/COLOR]] [[COLOR=yellow]*[/COLOR]] [[COLOR=yellow]*[/COLOR]][/B][/CENTER] -
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Zasnęłam i dopiero wstałam :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] jaaaaa cieeeeee Aluuuu ale z ciebie śpioch:crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
e.v.a replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[CENTER] “Dokąd idą psy, gdy odchodzą? No, bo jeśli nie idą do nieba To przepraszam Cię, Panie Boże Mnie tam także iść nie potrzeba Ja poproszę na inny przystanek Tam gdzie merda stado ogonów Zrezygnuję z anielskich chórów Tudzież innych nagród nieboskłonu W moim niebie będą miękkie sierści Nosy, łapy, ogony i kły W moim niebie będę znowu głaskać Moje wszystkie pożegnane psy” :calus:[/CENTER] -
[url]http://images24.fotosik.pl/14/949b5086006f2db8.jpg[/url] o masz a Madzialena znowu nie grzeczna była:razz::razz::razz::razz::razz:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Witaj Ewuniu[/COLOR][/FONT][/B]:multi:[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No właśnie molestuję mame a tak poza tym to nie mam nikogo takiego bo wszyscy mają albo psy samce albo koty:cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] no to molestuj:razz: jak dla mnie psy na plazy sie mecza:roll: noo chyba ze jest wiosna i 20 stopni C ...a nie 35 witanko:multi:
-
[quote name='Medorowa'] Witajcie kochane. A więc staż będę miała w małej, aczkolwiek bardzo fajnej perfumerii... jedyne co mnie przeraża, to to, że okazało się, że będzie on [B]trwał aż 5 miesięcy[/B] ...[/quote] buahahaha a co ty myslalas ze 5 dni???:grin: i tak dziwne bo staze trwaja poł roku a nie 5 miesiecy:roll:
-
[URL]http://images32.fotosik.pl/219/1cc22bea538d5dd3.jpg[/URL] błeheheheheheh co Dilek:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
ceść cołem:loveu::multi: