-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]PO co Ci piżamka na majowy wyjazd do Zakopca :hmmmm: ja to bym ............se dres kupiła :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hmmmmm... a po co mi dres??:hmmmm:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
e.v.a replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[url]http://images23.fotosik.pl/191/f3ded03028538c79.jpg[/url] :mdleje: kotecek??? -
dżem dobry...moze kolacje po turecku?:razz::evil_lol:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
:loveu:czesc :multi::multi::multi::multi: -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]effa.. spytaj sie rosołkowej czy nie chce mieć jajka z moim kurakiem :cool1: własnie pokazałam mu foty... i zrobił fiu fiu :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] buahahahaha yy nie rosolek nie chce:evil_lol: [quote name='zuzolandia'][URL]http://images30.fotosik.pl/192/174a120d54d871ed.jpg[/URL] rOSOŁEK TAKI borok loszkubany troszku ....mo sztresa pewnie hihihihih to jo cekom az łobrobisz te fotyncje hamerykaszanskie ![/quote] hihhi okejj okejjj jakos ci cos dam...moze jutro ;) [quote name='Jagoda*']Ale Tigra czyścioszek...:-o A może specjalnie do zdjęć ja wykąpałaś...;) [URL]http://images29.fotosik.pl/191/2f493e96d2c22dc1.jpg[/URL][/quote] no cos ty:roll: jeszcze czekam az brzusio bedzie w 100% łądny i wtedy do wanny siup [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Aleś się rozwaliła dyspozycyjnie :evil_lol::eviltong:;) [URL]http://images29.fotosik.pl/191/2f493e96d2c22dc1.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] buahahahh [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hand: cze Eff.....są jajka :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] cze Al:multi:.... w lodówce ;) [quote name='dbsst']czesc wnusiu czesc ciachprawnusiu ;) czesc ptaku papurzasty :roll: pierwsza koszulka przesympatyczna druga tez niczego sobie ;) piżamka tak abrdzo kobieca lubie takie ;) no byłam zaznaczyłam teren spada dalej :evil_lol: ps co do bagazy ostatnio TZ w Brukseli zgineła walizka gdzie miał pizame i garniak na poranne spotkanie -------- biedak kombinował ciuchy zamiast przygotowywać sie do pogadanki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] czesc babusiu:loveu: taaak pidżamka bardzo kobieca i sexi w sam raz na wyjazd majowy z tztem:grin: buahahha biedny "dziadzius":shake: na golaska musial biegac:oops: [quote name='Jagoda*']Hej, hej...!:hand:[/quote] hej hejjj:multi:
-
uchhhh cios poniżej pasa:mdleje: uwielbiam placki :placz:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]punkowe ptaszysko :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :niewiem: [quote name='Menrzuś']No już tak nie mglej, nie mglej :razz: No nie mów, że od razu jajecznicę by zniosła:shake:.....musi mieć zwarte :p[/quote] no juz nie bede nie bede [quote name='clockwork'][URL]http://images29.fotosik.pl/191/3f4f20d30f29a2c7.jpg[/URL] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]ooo gófka sie odkreciła :evil_lol::evil_lol: mojego kuraka też to czeka :roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ale co czeka?? brak majtek, zwarte jajka?? moze ich brak? czy odrkęcająca się łówka:eviltong: [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]masz zepsutą Rosołkę .....skoro nie ma ffcale jajców ...ani na ani w :eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ona ma w a czasami tez pod:diabloti:
-
[quote name='Menrzuś']przecież stąd nie wychodziłem :eviltong:[/quote] :mdleje: [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]no sooo Ozzulek ma zwarte jajka :grins: a Rosołek nie ma nic :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a Rosołek to dzieffcynka wiec jajkow zwartych czy nie to nie ma:shake::shake::shake: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/209/07a73f3d4a7837bb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/191/3f4f20d30f29a2c7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/192/faf399500f8cc19a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/192/174a120d54d871ed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/210/9a4bf0a5e131e3db.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:oops:...Rosołek nie ma majtków :roll: [URL]http://images28.fotosik.pl/192/06c6ed420ad66257.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] ty popac lepiej na swojego Ozzulka :obrazic: pffff:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Menrzuś']bo to jest "goły" rosołek, czyli bulionik :evil_lol:[/quote] a ty bys sie przywitał:mad:
-
[url]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/ACA71.jpg[/url] :grin: :grin: :grin: no ja z was nie moge.... jakie wy podobne fryzury macie:grin:
-
[url]http://images32.fotosik.pl/209/9f3f1115a01b8dd8.jpg[/url] hehehe on ma usmiech jak klaun:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='zuzolandia'][URL]http://images29.fotosik.pl/191/2f493e96d2c22dc1.jpg[/URL] szczesliwy piesiooo w koncu hihih No cio??????????? bracik nie zrobił zadnych fott???? ....tak bym se obejrzala z ciekawossci a co;-) doberek!!![/quote] uchhh juz wlepialam jakis czas temu foty z las vegas itp :eviltong: i nie wiem ktore byly a ktore nie:shake: ale napwno jakies jeszcze wlepie jak znajde czas i ochote na zrzucanie z plyt i obrabianie:roll: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Tigra przydusiła prosiaka do ziemi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: tak trzymaj maleńka :multi::multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hihi sie nadepnęło dziewczynie:evil_lol: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dobry wieczór :) Ale fajnie, trafiłam akurat na fotki :loveu: [URL]http://images29.fotosik.pl/191/b064cfe544ba9801.jpg[/URL] Mamuniu co za ślepka... :loveu: A Tigra na plecach... co za wariatka :evil_lol:[/quote] Tigra sie tak drapie:p:evil_lol: i troszke rosołka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/191/f89ec3d61f2c75ad.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/192/acde04ea50095394.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/191/1543c4c73b05c508.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/209/fc978d073d2a9f96.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/192/06c6ed420ad66257.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/191/2f493e96d2c22dc1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/192/5eedafb422b35df4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/210/d965d68450761e6c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/191/649bfc88a3c5fd9b.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przyszłam donieść że jesień to mam za oknem doberek effff :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] uuu to nie ciekawie masz za oknem:shake::evil_lol: u mnie rano była jesien!!!! brrrrrr berek kartofelek:multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/192/afa4be6ffe3108c2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/209/d1990c480b5b2895.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/191/df629f7064d152a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/191/b064cfe544ba9801.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/192/b458df2d672d7201.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]też lubię bluzeczki polo :loveu: [URL]http://images32.fotosik.pl/208/98ea77b45cb9e284.jpg[/URL] hmmm jakie ślepia rozbiegane :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] a ja wole takie longi takie jak ostatnia bluzeczka:eviltong: no polowki znowu za duze:mdleje: [quote name='zuzolandia'][URL]http://images32.fotosik.pl/208/a13f4b3ac983b9cc.jpg[/URL] fajowa ta bluzeczkaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!! boszeeee same terrorystki dookołaa.............[/quote] wiemmm :evil_lol::evil_lol: [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]Hejka widziałam foty na wsteczu:razz::multi::multi: [/B][/COLOR][/quote] czesc:loveu: cieszkam sie:multi: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]O! O! O! Co tam się dzieje beze mnie :evil_lol: [URL]http://images30.fotosik.pl/191/86c1713bd91f779b.jpg[/URL] Witaj Effa:loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] hyhyhy witanko:loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]elllllllllloooooooooo EFF :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] joł ziommmmm:evil_lol: [quote name='zuzolandia']doberek Effo;-) a mosz jakowes foty ze tego amerykanszkiego landu?[/quote] heee Ineczko czy ty aby nie przesadzasz:evil_lol: berek:multi: [quote name='goldenka245']Cześ Efka:loveu: Ja widze, że w głównym tytule lato, w pierwszym poście zima, w bannerku wiosna, jeszcze mi tylko jesieni brakuje:evil_lol:[/quote] buahahhahahaha :oops: ojjj ciiiiiiii
-
dobry jabłuszek:multi::multi:
-
cze bączku :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[B][FONT=Arial][/FONT][/B]a ku ku:multi::multi::multi::multi::multi:
- 78403 replies
-
[quote name='dbsst'] nie tylko fota tak wyszła ona własnie bardzo schudła :roll: [/quote] Tigra tez... coprawda dopiero 2 tyg mineły ale to tez sie liczy:evil_lol: [URL]http://images32.fotosik.pl/206/986f0121be6062e6.jpg[/URL] buahahahaha:roflt::roflt::roflt::roflt: cze babciu:sweetCyb:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
e.v.a replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:multi:widzialam sloneczne fotki:multi: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
e.v.a replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[URL]http://i288.photobucket.com/albums/ll172/matusz5/IMG_0443.jpg[/URL] łał... ale fajne duze pływające gołębie:razz::razz::diabloti: -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wypróżnio sie :cool1::eviltong: jełopek jełopek!! :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] eeee bez sensu sie godo:roll::evil_lol: ze co ze ja??:roll: chlip [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :hmmmm: Kapturek powiadasz :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] no ten tego:siara: nooooo :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mnie też wezwali na kontrole bagażu... :cool1: i pan sie mnie pyta: [I]"poznaje Pani swój bagaż??"[/I] -tak ten [I]-co jest w środku??[/I] - nie wiem :roll: pakowalim z chłopem na pół do dwóch bagaży więc nie wiem co jest w tym :p [I]-prosze otworzyć...[/I] otwieram... a tam sie wysypują majty :grins: które brałam na handel laskom :loveu: [I] - na ile pani jedzie??[/I] - na tydzień :roll: często sie przebieram :grins: a ogólnie chodziło o sprzęt do tatuowania który ich zaintrygował .... potem pan musiał mi pomóc zbierać majty i zapiąć walize :grins: cze EFF... z amerykancką matą :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] buahahaha\to moj brat jak musial sie przepakowac zeby czesc rzeczy nadac na 3 bagaż to pierwsze jak otworzył walizke na terminalu to wysypały mu sie majty i skarpety bo je na koncu upychal hehe cze :multi: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dobry wieczór :) [URL]http://images33.fotosik.pl/208/f9fe0fbeedb24c15.jpg[/URL] Nawet Tigra od komputera uzależniona... :evil_lol:[/quote] bry dobry bo Tigra to mały komputerowiec i jej najlepiej przy kompeckach:p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/190/9ad7220f3d0ab6c1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/192/6628dd57a5c0a12b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/208/98ea77b45cb9e284.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/209/87fb432a24a8107d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/191/86c1713bd91f779b.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll:to ja wiem czemu Rosołek jest łysy :grins: pewnie rzigoł :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] rosołek ino sro:roll: czy jak to tam po slaskiemu sie godo ...hahaha [url]http://images26.fotosik.pl/191/08f95b41[/url] w podskokach poprzez las...za Ozzulkiem spieszy kapturek, usmiecha sie cały czas..do słonka i do chmurek.... :grin:
- 78403 replies