[quote name='PiotrekJ']Tylko dwa dni mnie nie było na DGM, a tu takie śliczniaste maleństwo się pojawiło :jumpie: :multi: ...
hehe :flasings: piotrku czy owe malenstwo o ktorym mowisz to ta świnka;-) czy ta panna na 2 planie;-) :hmmmm:
wielkie dzieki :-D
no i WSZYSTKIEGO NAJJJJLEPSZEGO dla Was i waszych boksikow tych malych i duuuzych :x-mas: z okazji swiat :)