Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. cze futerka:multi::multi::multi::multi:
  2. a ja mam 12 dni wolnegooo:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/229/9cc59946331b5bc3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/201/6c6a35fc5d14e791.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/202/30dd530992434f2e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/229/a834ef8a38d8120d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/229/4351d289a6845dd3.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cheeky/img/010.gif[/IMG] właśnie te naszykowałam do cytowania [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cheeky/img/010.gif[/IMG] TAM kce jechać :placz::placz: daj iine fotki z tej serii :loveu::loveu: bereczek Eff :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] cze zielona:multi: to jedź:evil_lol::eviltong: zaraz [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no widzisz ...zaoszczędziłam Ci pracy :grins: bereczek Eff :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ehehehehe hej hej Alcia [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Effa - BEREK:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] berek:loveu: mam 12 dni wolnego:loveu::loveu: jest piekna pogoda:multi: wszyscy sa hapi:multi: cos mialam napisac ale zapomnialam co :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/202/63723df39abd6ace.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/229/e0c7e76c6aea191b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/202/a14f3fc091a5d44c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/229/42f337f91b7f4f16.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/229/1a47d6f6b622765a.jpg[/IMG][/URL]
  5. [CENTER][B]universal studio c.d. [/B][LEFT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/228/182c933ba91fda82.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/228/a309af186dda9f41.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/228/519ead63519ad636.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/200/3bd3a88f7dceb2af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/228/5361d8912a8584b3.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] niebawem dam Tigre [/LEFT] [/CENTER]
  6. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B].................hejka hamerykańska dziewczyno poogladałam Twoje zakupy........:razz::razz::razz: [/B][/COLOR][/quote] :loveu:dżendobryyyy [quote name='Wyjątek']Efcia a gdzies Ty byla, cooo? Ja tez chce!!:diabloti:[/quote] hahha ja siedzialam w domu:diabloti: [CENTER][B]universal studio[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/228/ad39d7b6faa0cfc8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/201/f2cd6985448847c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/228/6e53a044cc2774fe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/228/ebebe8078c1fd181.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/227/b3ffb84dbbe984af.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  7. [quote name='Vectra']Mówiłam / pisałam , że Franio lubi kotka ? oto dowód ;) Miłość [url]http://images23.fotosik.pl/200/255f7f908b2ac55f.jpg[/url] [/quote] łał jakie słodkie:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: czesc Ewo:multi:
  8. ochhh Aluuu :loveu: a u ciebie jak zwykle nagadane:diabloti::evil_lol: czesc czołem:multi::multi:
  9. hej promyczki:loveu:t:loveu:rzymajcie sie cieplutko Salsuchna odpoczywaj sobie:razz:
  10. [url]http://img206.imageshack.us/img206/7471/tnobraz205zm1.jpg[/url] i jest nasz duecik:multi::multi::multi::multi::multi: mam taka sama wieże:razz: siemanko:multi:
  11. [URL]http://images34.fotosik.pl/228/38fb7c56a7fe6a00.jpg[/URL] piona:multi::multi: siemanko:multi::multi:
  12. [quote name='agbar']curva curva curva.....Dealer wyrwal sobie pazura na spacerze...:mdleje: nie calkiem ale ta twarda czesc odeszla wysoko od tej miekkiej....zemdleje se chyba....:mdleje: co ja mam z tym zrobic???????????? przeciez nie zawine?? smarowac???czym????? o rany...:placz:[/quote] uuułaaaaaaa ałć... to booli.. ale nie az tak dlugo;) Tigra raz ze złamano-wyrwanym pazurem byla u weta zerwal jej do konca i posmarował czyms różowym ( takim odkażającym) [SIZE=1]i nic nie zapłacilam [SIZE=2]a za 2 razem jak jej sie tak do polowy zerwal to nie bylam u weta tylko popryskalam odkazaczem do ran ( takim co pielengniarki np. po pobieraniu krwi przemywaja) i ona sama sobie go powolusiu oderwala liżąc. Dili trzymaj sie słoneczko:loveu: a ty mamusiu Dilerka sie nie łam:razz: bedzie dooobrze:p buziaczki slemy z Tigierką:loveu: [/SIZE][/SIZE]
  13. [quote name='Menrzuś']bejsbolem jeNdzo mała:diabloti:[/quote] łeeeeeeeeee....a juz myslalam ze t[SIZE=1][COLOR=lightblue]woj[/COLOR][/SIZE]ą pałą:razz::diabloti: hehe oki ide bay bay:loveu:
  14. [quote name='Menrzuś']zobaczysz, że kiedyś po odwłoku dostaniesz :mad:[/quote] ta pałą??:razz::razz::diabloti:
  15. [quote name='Menrzuś']śpij słodko....te 3 dni szybko miną :lol: branoc :loveu:[/quote] mam nadzieje:razz: :loveu:macu macu hihihi
  16. :evil_lol:nie moglam sie powstrzymac:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/227/3aef1e7106faa3c4.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='Menrzuś']Jednak ta praca Ciebie wykańcza :shake:.....biedna Effa :glaszcze:[/quote] oo tak glaskaj glaskaj...a ja idem do lozka:p jeszcze 3 dni i dluuuugiiiii weekend:multi::multi::multi::multi:branoc:loveu:
  18. [quote name='Menrzuś']no to fijołki alpejskie - niech Ci będzie :eviltong:[/quote] ale ze co ze jezdzisz w alpy na fijołki:razz::roll:
  19. [quote name='Menrzuś']to pewnie cyklameny masz, a te fijołkowe fijołki są niepowtarzalne :p[/quote] cyklu to ty mi sie nie czepiaj..., wszystko z nim okejj:razz::diabloti:
  20. [quote name='Menrzuś']a widzisz.......za to tutaj było mniodzio :evil_lol: chciałem na spacerku fijołki obfocić, ale jakiś kretyn wszystkie powyrywał. A przecież są pod ochroną :roll:[/quote] ja mam fiołki na parapecie:razz: u mnie fajnie w miare fajnie bylo przed południem potem dupnie:razz:
  21. [quote name='Menrzuś']Piękna dziś była pogoda, nieprawdaż? :razz::evil_lol:[/quote] eeeee yyy nie nie była piekna:roll: było brzydko wiał wiatr i wogole do d....
  22. [quote name='Menrzuś']:mdleje:...... chcesz żebym zawału dostał? :-o witanko :razz:[/quote] :lol: ale od czego?? od machania czy macania:lol:
  23. [quote name='Menrzuś'] to chyba nie mój wątek :crazyeye:[/quote] buahahaha o w morde...:oops: miało być machu machu - od machania ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  24. [quote name='Matusz']czemu????????????:razz:[/quote] nie wiem.... caly dzien mi jakos słabo:roll: nie wiem czy az tak cisnienie leci ... czy to przez ta zmiane pogody :roll: czy po szczepionce... jednojest pewne czuje sie jak bym miala zaraz upasc:roll: jeszcze 2 takie o.. [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/199/814ee3028c87a0fb.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/227/649fc376256c8f8d.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...