-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
hej hej :multi::multi::multi::multi:
-
a teraz..... podziwiajcie moj nowy nabytek:diabloti: new toirba na aparata:loveu: ochhhh jestem taka podniecona ze ja mam hahaha szkoda ze byla strasznie droga:mdleje: .... naszczescie wyplata we wtorek to na sobotnie zakupy bedzie kaska:grin: ta taaammmmm [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/213/c41936f16d79de10.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/193/e2286a577f5c9229.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/194/facee9f29e6ef1f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/213/70d1ca120aeb61f4.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]łooooooooo ale widoki :crazyeye::crazyeye::crazyeye::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] fajne nieee?? :] [quote name='zuzolandia'][URL]http://images31.fotosik.pl/212/42e29aaabf3b4db5.jpg[/URL] ooo a ja goopia stołki do piwnicy wyniosłam zamiast se za oknem wystawic hihihih [URL]http://images33.fotosik.pl/212/c1a92b3e457f549d.jpg[/URL] oooooooooooooooo jaki powalajacy widok;-) JUZ JEST JUTROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!! DAWAJ FOTASKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hihihihihihihih[/quote] buahahahahaha no most extra:cool3: zara:diabloti: [quote name='mia_mia']witojcie Tigrulcowe:p[/quote] siemanko:multi: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]jeEFFCIA ale zaszalałaś :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] wiemmmm:cool3: [quote name='agbar']to ja przyjde jak bedzie Los Angelos:diabloti:[/quote] hehehe oki zawolam cie:eviltong: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Cześć kosmopolitko:multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] witam cie:multi: [quote name='Medorowa']ale bym sie popluskała:p [URL]http://images32.fotosik.pl/211/6b4660eace10353b.jpg[/URL][/quote] ty to pływac nie uwmiesz.... wiec wskocz lepiej do wanny:eviltong: [quote name='dbsst']wpadne później bo mi sie foty nie otwieraja jak zmienie łącze czyli jak będe w domu to z chęcią obejrze hameryke:diabloti:[/quote] hehe oki babcia wpadaj:multi:
-
[CENTER]:multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/CENTER]
-
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/192/52d7d5f8cf0bff7e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/193/315f79b1937a2680.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/212/6117ec68118401cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/193/61c06f3682e33bc8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/192/72dd21aa0ca03e85.jpg[/IMG][/URL] a jutro San Diego i Los Angeles;)[/CENTER]
-
[quote name='Matusz'][COLOR=navy][B]kiedy byłaś w San Francisco ??:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/quote] w weekend.....:grin: [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/193/704e8cb05fd27247.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/192/b668c6cfc3d8e416.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/212/42e29aaabf3b4db5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/193/1d5ca593335fccd9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/193/65eb3597667a1700.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
e.v.a replied to Matusz's topic in Foto Blogi
cze członku:grins::grins: -
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/212/61dc95c47fa3c154.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/212/b06ddf7a6d8403fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/193/fb3f9300d992a2bf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/212/9ce95d1d14955886.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/212/be89e77d297a0a2e.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
-
cieszkam sie ze jstes zaspokojona amerykadźańsko:razz::diabloti::cool3::evil_lol: to jeszcze troszke [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/212/62a511cca01ada7f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/212/c1a92b3e457f549d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/192/ffbd2f120b7e3071.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/192/ee869b616a659761.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/193/f8ab45cd13e2f69f.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
e.v.a replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[CENTER]:calus::kciuki::kciuki::kciuki:[/CENTER] -
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/212/38d78e9b76051c61.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/193/f1aa1d55485ca83c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/193/f0f41fd67e6ebaaf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/212/e05968d958fb5158.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/212/8db4f86e09ef661c.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
-
[quote name='Matusz'][COLOR=navy][B]wow !!! :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/quote] [CENTER]:grins::grins::grins: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/212/8d45552ae51b93bf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/212/c04f46442668ae4c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/212/bf1672f8eb8484f7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/212/5144fa87d4e0b09a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/193/b0da97a51abea7d1.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
e.v.a replied to bonita's topic in Foto Blogi
[URL]http://i27.tinypic.com/2ro6efr.jpg[/URL] nooo siatki juz potrafisz focic:diabloti: teraz czas na wyrazne psy:evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong::loveu: -
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/193/2e18d01165385cc5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/211/6b4660eace10353b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/193/db29401659eaa698.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/193/7a804e2571458ca8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/193/fddccbb7a76c918a.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
-
ta dammmmm [CENTER]San Francisco [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/193/46bd149a5e770b6b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/193/a0a75d708e2bbc6b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/212/bc4df163eef9737b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/211/fc1de637b3e7c7c3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/212/3eb6e570993be71e.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
-
siemanko ptaszynki:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
czesc Zuzole:multi::multi::multi::multi: za nie długo foty u mnie:diabloti:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
hej hej łańcuszku:multi::multi: -
czesc czesc Tureczko:loveu::loveu::evil_lol:
-
ooo Madzia Madzia powiedz gdzie bedziesz tyrac:razz:?? w kamieniołomach:diabloti:???
-
[quote name='dbsst'] czesc Szalona Wnusiu no pewnie ze się liczy jak ja schudłam i byłam chuda przez dwa tygodnie bo teraz znowu przytyłam- moze ja Szpilce zarcie podjadam :roll:- to ta chudowadosc bardzo liczyłam :evil_lol::evil_lol: [/quote] buahahahah noo ja bylam szczuplejsza przez +/- połtora miecha :grin: [URL]http://images31.fotosik.pl/210/b61dd4677127814f.jpg[/URL] ołłł jaki słodziaczek:loveu::loveu::loveu: dziendoberek :multi:
-
[quote name='Jagoda*']W dresach się nie sypia, chyba...;) A może teraz inna moda?[/quote] chyba sie nie znamy na modzie ..... hihihi [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]do spania ....bo zimno :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no Alu no co ty..... no w sumie... TZ zawsze zabiera w nocy kołderke i zimno nawet latem:roll: [quote name='zuzolandia']hiello !!!! przyszlam powiedziec ze juz jest jutro;-)[/quote] hahah dzieki za info :evil_lol: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Skarboneczkoooooooooooooo:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :niewiem: [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B] witaj Eff........ja tam bym dresów nie zakładała.............do spania nawet jak zimno.............. w maju zapowiadają upały, więc w Zakopcu może będzie chociaż te 15 [/B][/COLOR][/quote] masz racje moja droga masz racje:p:evil_lol: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witanko Effa.... no dobrze- przekazałam mojemu papugowi- z jajek nici ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] i jak zareagowa???:razz: [quote name='zuzolandia']hej hej .........cus mi obiecałas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] buahahahahah za niedlugo [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a Effa mówiła że ma ....w lodóffku :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no kilka jest:siara: jestem po pracy jestem po prawie zakupach i no wlasnie mam dylemat... nie wiem czy kupic sobie torbe na aparat ....fajna jest...nawet bardzo .... ale cholernie droga:placz:
-
Ciem witam ciem:multi::multi::multi::multi:
-
[URL]http://images31.fotosik.pl/110/6b99f9dee9d5761c.jpg[/URL] ułaaaaaa mniammmm mmmmm mmm mmmmmmm czesc:multi:
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
e.v.a replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']nie kotecek , ino prosiacek :diabloti: karkówecka [/quote] ufff... to co straszysz:diabloti::razz: