-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']ja nie mówię o blożkach, tylko o wątkach, powiedzmy, dyskusyjnych[/quote] tym bardziej :grin: chłopie a co ty myslisz ze ja mam czas:diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']mało wątków odwiedzasz :p[/quote] bo mnie tez nie odwiedzaja:diabloti::evil_lol: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
e.v.a replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]one nie są długie, tylko niskie ;) stąd takie wrażenie, twój pies jest dłuższy do jamnika np:p[/B][/COLOR] [/quote] nie prawda nie prawda twoj jest dluzszy twoj -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']nic nie poradzę na to - komp nie znosi debilizmu.....poczekamy, może ktoś się zlituje :roll:[/quote] uchhhh:roll: a ja nadalnie wiem dlaczemu cie tak denerwuje:niewiem: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
e.v.a replied to Matusz's topic in Foto Blogi
boszzzzzzzzzz... jamniki sa tak nienaturalnie dłuuuugie:evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']na mnie nie licz - komp mi się wiesza na widok jednego avatarka :shake:[/quote] chlip jestes bez serca:shake::shake::shake::shake::shake: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']eee tam.....z Tigrą są lepsze :p[/quote] no beda jak sie zapisze ta strona:razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']u Ciebie też cieniutko z fotkami :shake::eviltong:[/quote] sa hamerykanskie:razz: czekam az bedzie 10 post na stronie to wlepie od nowej strony Tigre:evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']przecież chyba nie dalej jak wczoraj wklejałem :p[/quote] dlatemu az sie zdziwilam jak zobaczyłam bo dawno nie widzialam:razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ukradli mi Sylwę z podpisu, więc ogłosiłem strajk fotkowy :cool1: [/quote] ale masz pomysły....:roll: -
[quote name='zuzolandia'][URL]http://images32.fotosik.pl/226/eafd6694680abf9b.jpg[/URL] majne goten tosz to pikne jest ;-) doberek!!!!!!!! widzialam hamerykeee !!!! i jesio mi mało;-) a mosz oceana????????? hihihihihihihihiih[/quote] a moze oberwac by chciała:diabloti:???
-
[url]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/ABA104.jpg[/url] piekny portrecik:loveu::loveu::loveu:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
e.v.a replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'] [B][I][COLOR=blue]Zauważyłyśmy również, że ktoś był przed nami w naszym ulubionym miejscu:mad:[/COLOR][/I][/B] [/quote] i spał w waszym łóżeczku...... i wypił wasza woodeczke... :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: uchh jak super zalatuje:loveu: -
[quote name='apple'] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No paczaj jaki świat mały a nie psuje ci się bo moja od nowości nawala:angryy: Bubel jakiś:cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] moja dzialajaca bylajakies 10 lat temu :grin: teraz tylko gramofony brata sa pod nia podłaczone:razz:
-
[quote name='Vectra']witaj Effunia :buzi:[/quote] hej hej Efuś:loveu: [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]hej Eff:loveu: ale fajnie, że masz tyle wolnego ! ;-)[/B][/COLOR][/quote] bry członku:multi: wiem:multi: ale wolala bym miec tyle w wakacje:roll:
-
[quote name='Alicja'][B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]cicho ...Magda poznaje swoje wnętrze [/COLOR][/FONT][/B]:cool1: aaaa to co innego:razz: [FONT=Arial][COLOR=red][B]oooo Punk go odwiedził :razz::razz::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jhaha nooo niesz szykuje kaske na alimanty:diabloti:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Do doopy ci nakopie :eviltong:jak to jeszcze raz przeczytam:diabloti: Normalnie na złośc mi chcesz zrobić:evil_lol:......poczekaj do wakacji odwdzięcze sie:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] buuu no dobra ju nie bede:roll:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
e.v.a replied to Vectra's topic in Foto Blogi
hej hej Eff:multi::multi::multi::multi::multi: -
a ja mam 12 dni wolnego:grins::grins::grins::megagrin:
-
:evil_lol:teee Klockowa .... nie grzeb w doopie obiektywem bo cie rozboli:diabloti: a Rosołek jajko zniósł:loveu::loveu::loveu::evil_lol:
-
[quote name='agbar']Wy nie wiecie....a ja wiem:grins:..i zaraz wam powiem:loveu: 3 lata temu przyszedl na swiat by niesc usmiech i szczescie... [U][url]http://images25.fotosik.pl/200/4402b661bb3c6aed.jpg[/url][/U] Dzis Dealer ma urodzinki:loveu::loveu: Wszystkiego najlepszego Piesku:loveu::loveu:[/quote] łaaaaaaaaaaaaaaaa mały Diluś:loveu: [CENTER][SIZE=6][B][COLOR=Black]100 lat 100 lat niech żyje żyje nammm!!!!! :BIG::beerchug::BIG: [/COLOR][/B][/SIZE][/CENTER]
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
e.v.a replied to bonita's topic in Foto Blogi
zalatuje mi tu nowym aparatem:diabloti::diabloti::diabloti: -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
witanko :loveu: eee łapka " ładnie" wyglada :) szybko sie zagoi -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[CENTER]:crazyeye:footyyy widze foootyyy:crazyeye:[/CENTER]