-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Taaaa mów mi jeszcze.......ja jak leciałam do Londynu to mnie tak przeczepali że hej. leciałam na wesele przyjaciółki i wiozłam jej przyszłemu meżowi śliwowicę łącka w dośc nietypowej butelce oraz serwetki z matamii pierścieniami........zatrzymali mnie bo te serwety z pierścieiami wygladały jak jakiś dynamit czy inne ładunki wybuchowe a śliwowica jak jakiś roztwór do bomby....tak mi powiedział ten celnik na lotnisku jak mnie potem przepraszał:evil_lol:........no i tak zostałam terrorystką:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] buiahahahahahha [quote name='Alicja']:crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye::crazyeye:Dżapkowa prawie jak AlKaida :evil_lol::evil_lol: [/B][FONT=Verdana][COLOR=Black]myslisz ze powinnysmy sie jej bac??:razz:[/COLOR][/FONT][B] [URL]http://images29.fotosik.pl/191/cadb970774e558da.jpg[/URL] aaaa to taki piecyk elektryczny ;)......ale krzesło i tak jest :grins: to ja już połowę maty mam [/B][FONT=Verdana][COLOR=Black]no bo krzesło to jest stolik:evil_lol:[/COLOR][/FONT][B] :razz::razz:dlaczemu brachol nie przywiózł Ci rózowej bluzeczki :roll:....zielona fajna ;) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] :niewiem: ....:roll:dziekii:p
-
[quote name='zuzolandia'][URL]http://images26.fotosik.pl/191/8672426db538798a.jpg[/URL] ooojjj cusik Tigerka niezadowolona .....czyzby jej nowy-stary - lokator niezbyt przypadl do gustu???? hihihihihi cze EFFF;-)[/quote] hehe Tigierka w niebo wzieta:razz: łazi za bratem jak cien:evil_lol: nawet do kibla chce z nim chodzic:lol: a tu taka jakas nie wiem ....moze malo zadowolona ze kaze jej siedzec w pokoju i robie foty:roll::evil_lol: czeee:multi: Ozzulkowaaa to ta mata:razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/208/b4742f2e1680c1fe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/191/cadb970774e558da.jpg[/IMG][/URL] a tu moje nowe 3 bluzeczki [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/190/7226702a295be20e.jpg[/IMG][/URL] ta jest bardziej błękitna niz na focie [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/190/25bdfee0a34d79c1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/208/a13f4b3ac983b9cc.jpg[/IMG][/URL] a ta ostatnia ma takiego slodkiego ptasia na plecach:p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/190/303af0e1782dce31.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='zuzolandia']bo sie nażarl miesa ktore moj Adik mu wczoraj zaserwowoł ...:mad: tyle ze Fruzia mo maly zołundek a porcja dostała ponoc jak na wielki zołundek :mad:...no i se dzisiej łobrzigała kocyk i siebie fujjjj[/quote] uułeeeee łobrzigane futrzaki to nic przyjemnego:evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahaahhahaha :evil_lol: bruuuuummm wiem co to... ale ułaaaaa:hmmmm: zgasł ci silnik?? :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] buahahahaha nieeeee... to był moj krzyk mini zdziwienioprzerażenia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
e.v.a replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] ale , ale opowiem Wam coś co wg mnie i Rafała było wręcz niesamowite. W piątek odwiedził nas Michał , hodowca Franiowy ... pieski się bawiły , pokazywały co potrafią przy gościach :evil_lol: zademonstrowały jak się trzeba zachować przy stole :cool3: Franio grał pierwsze skrzypce ... wchodząc na stół :evil_lol: No i zaczęliśmy sobie żartować , że Michał za kare go zabierze do siebie .... Mamusia i Tatuś go okiełznają ;) Więc ja mówię do Frania , że idziemy teraz pakować kocyk , miske , szelki, smycz i piłkę i że jedzie do rodziców na kolonie ... Wiecie co , on normalnie w pewnym momencie zrobił taką nieszczęśliwą minę , zaczął się trząść , wlazł mi na kolana , wkleił się z całych sił i za żadne skarby nie mogłam go zwalić ... Siedział tak dotąd , aż Michał sobie pojechał , nawet się z nim pożegnać nie mogłam .. przez cały wieczór , Franio mnie nie odstępował , cały czas chciał na ręce , cały czas się tulał .. nawet do łazienki ze mną musiał iść i siedzieć na stopie , co nigdy mu się nie zdarzało .. całą noc łaził , pilnował mnie .. tulił się .... dopiero na drugi dzień wrócił do normy i podobno psy nie rozumieją co się do nich mówi :crazyeye: :crazyeye:[/quote] :grin: buahahahaa biedny mały Franiolek :grin: [quote name='Vectra'] [SIZE=1]Jutro jadym do weta z sarenką , niech go jeszcze raz ogladnie i przebada , bo te jego zachowania nie są Kanowe.starość psia to jest jednak podła :-( A te ataki to nie są ot takie sobie ..... jego stan zdrowia się pogarsza .Praktycznie nie przyswaja jedzenia ... dostaje jakiś drgawek , piszczy , czasem ma problem ze wstaniem , chodzeniem ....... Wet już nam sugerował eutanazje .. ja jednak nie potrafię , mimo że dla Kano życie momentami to udręka .. rozsądek to wie , ale serce nie potrafi [/SIZE][/quote] :-( ochhh Ewo ...wiem co czujesz... trzymaj sie wielkie mizianko dla seniorka naszego kochanego:calus: -
piękna seniorka:loveu::loveu::loveu:
-
[url]http://images6.fotosik.pl/165/c527108dde2a7910.jpg[/url] :evil_lol:brrruuummmmm ułaaaaaaa...jaka krwiożercza motorówka:diabloti:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
e.v.a replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='Jagoda*']Okrutna Ewka! A moze lepiej wiecej komputerków w domu?...:evil_lol:[/quote] :eviltong: no w sumie dobry pomysł:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[url]http://i30.tinypic.com/33upcp0.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie ma to jak wygoda:lol: hej hej :multi:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ja też :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:[/quote] a ja nie:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
-
fiuu fiuuu ale ci sie powodzi :siara::evil_lol: hej hej:multi:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:canonkowe fajniste :eviltong: aaaaa taka mata ...:hmmmm: wygląda jak moje krzesło kuchenne :cool1: [URL]http://images33.fotosik.pl/208/f9fe0fbeedb24c15.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] hihi no nie wiem sama :eviltong: buahahaha nie nie potem pokaze :) [quote name='Jagoda*']Fajny aparat, każdy detal Boksi widoczny...:lol:[/quote] ee moj fajniejszy:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
-
ale piekny paff fiu fiu :cool3: widze ze z boxiow na pawie przeszłaś:evil_lol::evil_lol::evil_lol: siemanko:multi:
-
[CENTER]:hand::hand::hand::hand: 0X[/CENTER]
-
hej hej Alcia:multi: czas kupic nową piłe Ozzulkowi:evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
ochhh Gilku tak mi przykro:-(:calus: ale pamietaj ze teraz trafil szczurek do raju szczurkowego nic go nie bedzie bolec ...bedzie miec najlepsze szczurkowe jedzonko pod słoncem pełno szczurkowych przyjaciół i bedzie patrzeć swoimi szczurkowymi oczkami na ciebie...no i zawsze zostanie w tyn najwazniejszym miejscu ...twoim serduszku [*] [*] [*] -
[quote name='Jagoda*']Witaj uszczęśliwiona Ewciu...:lol:[/quote] uszczesliwiona?? no co ty przywiózł mi tylko 3 koszulki:roll::roll::roll: jeszcze ceny zerwał zebym nie wiedziala ile kosztowały :grin: [SIZE=1] no i karte 2gb dostalam:roll:;)[/SIZE] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]co za szczęściara z Ciebie ;)........co to za mata :hmmmm: [/B][COLOR=Black][FONT=Verdana]haha nooo szczescie jest u nas rodzinne :grin: to taka "mata " z wiatraczkami ktora sie podłancza do do laptopa stawia sie go na nim i ona go chlodzi wiec ci sie nie przegrzewa procedor :)[/FONT][/COLOR][FONT=Verdana][COLOR=Black] fajna sprawa:razz:[/COLOR][/FONT][B] kurde to widać jakiś pechowy dzień był :shake::shake:zła aura [/B][/COLOR][/FONT][/quote] uchhh nad jego zyciem ta aura krąży od dawna:evil_lol: własnie od 3 h usiłuje wyrobic dowód :grin: najpierw kasa mu nie przelala sie na konto potem zapomnial zdjęć a teraz baba mu powiedziala ze ona musi miec jego paszport bo ona nie wie czy on ma polskie obywatelstwo :grin: - to nic ze jej dawal stary dowód buahahaha co chwila przyjeżdża i bluzki ze polska to gowno a nie kraj ze w stanach sie czeka na dowog gora 30 min jak jest kolejka a u nas poltora miesiace bedzie czekac przy dobrych wiatrach:grin: kilka canonowych ( taki jakis mały ten aparat:evil_lol:) musze sie nim pobawic troszte narazie tak cykalam se [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/207/5622a8772d06a831.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/208/f9fe0fbeedb24c15.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/191/e949e89f6bfb52fe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/191/11c71dfffcfb4715.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/191/8672426db538798a.jpg[/IMG][/URL]
-
Madzialenko no cos ty gdzie jestes??:roll::roll:
-
witajcie wszystkie wy moje gołąbki :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: uchhhh ciezko wczoraj bylo na lotnisku:shake: nie dosc ze biedak zamiast o 7:30 wyleciał z las vegas o 13 to we frankfurcie przetrzepali mu bagaz osobisty bo babe zaniepokoilo to ze wiózł tam cos czego ona nie zlala - czyli mixer... :mdleje: to nic ze mial tam korkociąg z nożem:grin: ... ja bardziej interesowal ten mixer... najgorsze bylo to ze baba tylko po niemiecku gadala:razz: ... ale to jeszcze nic! czekamy na niego czekamy ludzie wychodza itd... nagle zostalismy prawie sami na terminalu...nikt juz nie wychodzi a brata nie ma:niewiem:... zaczelismy sie niepokoic ze moze wylecial 2 lotem i zamiast po 19 bedzie przed 23.... naszczescie wyszedl po 20 ..okazalo sie ze zgubili mu najwiekszy bagaż :mdleje: echh masakra.... no ale juz jest w polsce juz mnie wqrza:evil_lol:.... mam za to do dyspozycji mate chłodzącą do laptopa:grin: aparat canona s5is i kamere :evil_lol: najbardziej sie ciesze z tej maty:evil_lol: mam kilka fot za niedlugo je wrzucę :razz:
-
[quote name='Medorowa']Cze oglądaczko filmów:grins::grins:[/quote] cze Madziula:multi::multi: taka tam zbieranina komorkowa [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/190/27086957a1ae705e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/206/2ce3c3352dd161db.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/207/c1bb93af4138585b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/206/3782b381e95952ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/206/cbdf21392e918f23.jpg[/IMG][/URL]
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
cze Salsuchny:multi::multi::multi::multi::multi: -
[quote name='Alicja'][B][FONT=Arial][COLOR=red]no so Ty ....było już chyba w styczniu na fotaskach :p[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]A tak wogóle to dzień doberek :loveu:za oknem .....nooooo nie pada :multi::multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] no bo on tak mało na nim spi ze wiecznie nowe jest:lol: doberek:multi: u nas tez nie pada ale i tak brzydko jest:shake:
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']......albo klapki na oczy założy jak jakiemuś [B]kuniowi[/B] :roll:[/quote] :lol::lol:no wiesz..... kon to kon z klapkami czy bez ten sam :siara: -
witajcie wy moje kochane:multi: kręgosłup coraz lepiej:multi: wczoraj jeszcze troszke cierpialam ale dzis znaczna poprawa:cool3:troszke jeszcze nie tak jak powinno byc ale mysle ze we wtorek bedzie okej. dzis bylysmy na zdjęcie szwów. moj mały Tigierek taki grzeczny był:loveu: wet nie mogl wyjsc z podziwu:multi: grzecznie lezala troszke sie bala ale byla dzielna:cool3: na wszelki wypadek miala kaganiec - bo moje rece byly najblizej do gryzienia:evil_lol: ranka ladnie sie goi Tigrusiek moze juz biegac:multi: jeszcze troszke opuchnieta jest ale powoli wszystko wroci do normy:) rano mialam jechac do wawy:roll: ale wyszly komplikacje na lotnisku w los angeles u mojegobrata i lecial 5h pozniej niz powinien z tego co wiem to nie dosc ze mial inna godzine na bilecie ( on mial 19:30 a lot ponoc byl o 18:30) to jeszcze robili problemy z nadbagazem i z tym ze moj brat ma bilet w jedna strone:roll:... biedac 5h na lotnisku siedzial:shake: nikt go nie poinformowal ze lot bedzie wczesniej!... no wiec zamiast rano jade okolo 16 po niego:roll: ma byc o 19 u nas w warszawie ale czy bedzie o tej godzinie na nawet najstarsi gorale nie wiedza:razz:.... [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witaj najpiękniejsza z Eff :loveu: Effa.... dlaczemu mój kurak zrzuca pióra :roll:... dużo piór.... od jakiegoś tygodnia... nie znam sie na papagajach więc pytam :oops: leni sie na wiosne??? :roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hej hej Madź no wiec po 1) wiosna = "linienie"papuś jak kazde zwierze gubi piórka :) po 2) stare piórka ptaszki zastępują nowymi po 3) moze am sobie wyrywac bo jest samotny ...nudzi sie.. itp - trzeba obserwowac po 4) jesli to starszy ptak łysieje :) musisz obserwowac jesli nagminnie bedzie sobie wyrywac piórka proponuje isc do weta moze jakies witaminki ci da :) albo kupic partnera:evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hand: cze Effa :loveu:byłam TU :grins: byłaś na zakupach :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hej hej:multi: niee:-( ale bylam w kinie na "nie kłam kochanie" musze przyznac ze fajny taki lekki filmik polecam :)