Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='Alicja'][COLOR=red][B][FONT=Arial]Widzialam domki jak z klocków lego :p[/FONT][/B][/COLOR] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Efaaaaaaa a Punkowi u Klockowej odrastają w doopce piórka :grins:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] haha cholera ze tez mojemu rosolkowi nie odrastaja:evil_lol: [quote name='Matusz'][COLOR=navy][B]hej członkinio ! :loveu::loveu:[/B][/COLOR] [COLOR=navy][B]fajne te "takie tam" :cool3::lol::lol::lol:[/B][/COLOR][/quote] hej hejjj:multi: ale sie ch... czuje:roll:
  2. hahahahaha musze przyznac ze jamniki jak biegaja jajkami prawie po ziemi ryją :evil_lol::evil_lol: extra psiowe foty:multi::multi::multi: czesc członki:loveu:
  3. ojojojojjjj bidula.... uchh pies po narkozie to jak nie pies:razz:
  4. [quote name='masienka']pochwal sie skanem :) bo na stronie pojawi sie z opoznieniem[/quote] a najlepiej powiedz kto jeszcze wygrał:evil_lol:
  5. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Rosołka obudź a Tigre zawołaj żeby nie szczekała i niech pozują do zdjęć :) :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] tak tak i co moze rosołka posadzic na głowie Tigry:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/227/fc89bd3b57dd9368.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/227/06bca6281ddc6e6b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/200/1ab6084a7fbffd20.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/226/eafd6694680abf9b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/200/c3154e560acd6657.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='Vectra'] a i jak sobie tak biegały , bawiły się , to do sąsiedniego warsztatu podjechał pan.Zagaił ,a jak że ... jakie śliczne :loveu: i tym o to sposobem Lalka została ojcem Franka ,a Klamka matką :evil_lol: Bo pan w swoim monologu skwitował , że to ciekawe , że po czarnych rodzicach urodził się brązowy piesek :cool3: taki śliczny maleńki pitbullek :loveu: i dobrze , że po mamie odziedziczył uszy , bo ze stojącymi one groźnie wyglądają :evil_lol: [/quote] :grin: a kot jest babcia???:evil_lol::evil_lol: hej hej Eff:loveu:
  7. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]wieżowce, wieżowce, wieżowce ---> są super ale....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]gdzie Tigra i Rosołek? :eviltong::eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] rosolek spi na dnie klatki:roll: a Tigra szczeka na rodziców:roll: :lol: [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/200/4dda29bb7890f27a.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/227/361d95779d75170e.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/200/26f491a022e06b77.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/199/e4fd9fefe81e8153.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/226/e66eb53d62c1742e.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]
  8. [quote name='Alicja']buuu ja mam tylko tyle [SIZE=+1]Obecnie szybkość Twojego łącza mierzona od serwera TEST.4WEB.PL wynosi:[/SIZE] [SIZE=+2][COLOR=red]994.60kbps[/COLOR][/SIZE] [SIZE=+0][COLOR=black]możesz ściągać z szybkością 124.33 KB/sec. z naszych serwerów.[/COLOR][/SIZE][/quote] a ja tyle [SIZE=4]Obecnie szybkość Twojego łącza mierzona od serwera TEST.4WEB.PL wynosi: [/SIZE][SIZE=+2][COLOR=red]951.70kbps [/COLOR][/SIZE][SIZE=+0][COLOR=black]możesz ściągać z szybkością 118.96 KB/sec. z naszych serwerów.[/COLOR][/SIZE] ale mama wrocila i zaraz pewnie usiadzie na kompa czyli predkosc spadnie:grin:
  9. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=red][B]a może muli kompek :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]zrób se testa neta [/COLOR][/FONT][/B] [URL]http://test.4web.pl/results.php?kbps=951.7&downloadtime=12.453&KB=1446.75&recorded=1[/URL][/quote] to nie komp to net...:roll: a jak mama usiadzie na swoim kompie to juz wogole padaka:roll: zastanawiam sie nad zmiana....
  10. [quote name='zuzolandia']jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dziekujemmmmmmmmm EFFOOOOOO;-)[/quote] takie tam [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/227/f8f33f1e632d67c3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/227/9909a982fa70abe8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/226/0ae5fd0b9e95a783.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/200/934d29576ba0e0ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/199/2cb9984aa80a78cb.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]witanko :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]to masz taki zły przesył :crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ja juz nie wiem co jest z mim nie tak:shake: raz pedzi jak szalony ( zazwyczaj wtedy kiedy mnie nie ma:evil_lol:) a czasem chodzi jak by mial pod górke:roll:... nie wspomne o gg:roll:
  12. [quote name='zuzolandia'][URL]http://images31.fotosik.pl/222/200d0a5f6f14d0fc.jpg[/URL] ooooooooo ale zajebiaszcze pumy!!!! chyba sie do łodzi na zakupy wybiore ;-) hihih daj foty hameryki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] :mdleje: ty z ta hameryka mnie wykonczysz:evil_lol: postaram sie cos wyskrobac:razz:
  13. [URL]http://images32.fotosik.pl/225/e5a6cd95600deff8.jpg[/URL] głowa jak u boxia a ciało jak u jamnika..... az w trawie ginie:evil_lol::evil_lol:
  14. małymi kroczkami dotarłam i do ciebie ALu :mdleje: moj internet wykancza mnie psychicznie:roll: witaj wiec Alu:multi:
  15. jabłuszkowaaaa... kiedy bedzie mała ALaa:razz::razz:??
  16. [COLOR=black]fiuu fiuuu jaki ćliczny avek:loveu:[/COLOR]
  17. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']c.d. Po prostu pinczerka_i_Gizmo ;) http://i32.tinypic.com/qsledt.jpg poprostu :loveu::loveu::loveu::loveu:
  18. wiiiidziałamm piekne pieski:loveu::loveu::loveu::loveu:
  19. [quote name='Medorowa']Witajcie kochane:hand::hand::hand::loveu: Zaczęłam staż - jest fajnie:p:p Ale jakieś grypsko próbuje mnie rozłożyć:roll::roll::roll: Idę spać, bo na nic już nie mam sił:shake:;) [CENTER]:loveu::loveu:[/CENTER] [/quote] taaaa grypsko...... pracowac sie juz jej nie chce hhahahaha
  20. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]widziałam skarpetki :diabloti:.....potem dojrzałam buciki :roll:;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hehehe...Alcia ale ty spostrzegawcza ;) [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Hmmmmmm widziałam zakupki...........................dobrze wam płacą w tej skarbówce:diabloti: Chyba się tam zatrudnię:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] buahahahahahahahhahahahahahaha [quote name='Menrzuś']Effa dostała premię za dobrą ściągalność podatków :evil_lol:[/quote] :grin: [quote name='Jagoda*']Witaj.......[/quote] hej hejj [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Moje pieniązki na Effy nogach:crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] tak jak by.... [quote name='Menrzuś']....a że cuś mało ich było, to te butki jakieś takie niekompletne :evil_lol:[/quote] hihiih [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ale za to Firmówki:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] baaa... [quote name='Jagoda*']Witaj..............:lol:[/quote] doberek... echh qrde no.... juz mam wszystkiego dosc.... czuje sie jakas taka nie taka.... echhh wszystko mnie przytłacza..i do tego ten cholerny internet jebie sie na maxa wszystko mnie dobija i ta pogoda okropna:placz:
  21. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] *** Salsucha właśnie się wybudza z narkozy :placz: Poszłyśmy na spacer do lasu, biegała za piłką i nagle patrze a piłka cała we krwi...złapałam ją i patrze a z łapy przedniej prawej krew ciurkiem leci....rana głęboka na 1,5cm i długa na 9, nad poduszkami. Koszmarny widok. Szybko do domu i do weterynarza, zaplamiła całą drogę do weterynarza, całą poczekalnie...wszystko. Od razu dostała narkozę i na szycie :roll: Okazało się że też ma drugie rozcięcie ale mniejsze. O 17 mam iść po nią...moja bidulka :placz::placz::placz: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] :crazyeye: o bosz.... trzymaj sie cieplo kochana trzymamy kciukasy za szybki powrót do zdrowia. qrde pewnie na jakis drut naskoczyła:shake: albo butelke....
  22. [url]http://img167.imageshack.us/img167/365/img0050editedlz2.jpg[/url] aaaaahahahahahaha bańka wstańka:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. [url]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/ABA73.jpg[/url] oooo Fruzia juz prawie taka duża jak Zuzia:loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  24. fiuu fiuuuu ale obczytana Gamcia:razz::razz::razz::evil_lol:
×
×
  • Create New...