Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='zuzolandia'] JESTEM WKUR........ NA MAXA..... MIAŁO BYC TAK KUDŁĄTO PIEKNIE A TU DOOPA:placz::placz::placz: CALY TYDZIEN SLICZNIE A WEEK SPASKUDZONY :placz::placz::placz:[/quote] nie płąkaj.. nie płakaj u mnie tez straszna pogoda dzis:roll::roll::placz:
  2. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Hello my dear Dogo friend :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] heloł apelko:loveu: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ładne to San Francisco... prawie jak Jastrzebie :cool1::cool1: szczególnie z tymi latającymi meblami :evil_lol::evil_lol: wjechał pod prąd:diabloti: [URL]http://images33.fotosik.pl/214/e10fc1fc4a7a1b28.jpg[/URL] cze Eff:multi::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] buahahahahahah cze Klockowa:multi::multi: [quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:ten kawałek łaczki mozesz mi kupić :grins: piesy se tam będziemy wybiegiwać BEREK :multi::multi::multi:wstawaj :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hihi oki Alciu dla ciebie wszystko:loveu: [quote name='dbsst']heloł wnusiu :diabloti:[/quote] czesc babusiu:loveu: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć EFFcia :) :loveu::multi: mam dla Ciebie piwko :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [url]http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/4297991/2/istockphoto_4297991_cold_beer_6.jpg[/url][/quote] jaaaa cieeeee dziekiii:loveu::loveu: wstalam wstalam juz nie spie...
  3. [quote name='Menrzuś']eeeeech....mówię Ci :shake: [/quote] tez lubisz zakupy?? tacy jak my powinni sie trzymac razem:calus::biggrina:
  4. [quote name='dbsst']im dumna z tego jak paw o!:eviltong:[/quote] pfffff paff paff .... no babci nooooo:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
  5. [quote name='dbsst']LUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUNAPARK [URL]http://images33.fotosik.pl/214/e10fc1fc4a7a1b28.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ano wanna tyż w deche :diabloti:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/193/6741d5d26ccee2f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/213/e4b335f32e15d6de.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/194/dfb67f936dbc47fd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/213/bcce3a336de33d29.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/214/3c6f8845077a8a40.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  6. [quote name='dbsst'] eeeeeeeeeeeeeee wiesz emerytury mi nie styka i w ogóle tak mnioe w krzyżu łupie :roll:[/quote] taaa a babka to aka skąpa jak skąpiec o !:razz:
  7. [quote name='dbsst']no to [URL]http://images31.fotosik.pl/212/42e29aaabf3b4db5.jpg[/URL] chciałam zobaczyć boshe w tej hameryce systko wywalaja pez okna dziwni jacys tyle dobrych krzeseł i lodówka niezła :diabloti:[/quote] hahaha mi sie wanna podoba:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: torby nei chcecie podziwiac to wlepiam inne foty:razz: [CENTER]San Diego [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/214/e10fc1fc4a7a1b28.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/213/3c78ce21b1ac7169.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/214/5a036cc2ef435f8e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/214/b3069aad8c442fd9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/213/88f684776f17f05e.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  8. [quote name='dbsst']witanko ma wnusiu ukochana :diabloti::loveu: [/quote] no to jak taka kochana to moze babcia by mi dala jakiego pieniącha:roll: matka mi gdzies wsiąknęła :roll: ni ma jej i ni ma:niewiem:
  9. [quote name='Vectra']Jasne i co jeszcze ? ptasiego mleczka i gwiazdkę z nieba :razz: [/quote] eee nieee ptasie mleczko mozesz mi dac ...psy i tak czekolady jesc nie powinny:roll:
  10. [quote name='zuzolandia']złamalas mi serceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]aaaaa dlaczemu droga ta torba ...i dlaczemu taka mala[/B][/COLOR][/FONT] :hmmmm:[/quote] no nie wiem dlaczemu taka droga :roll: no w sumie droga to pojecie wzgledne:evil_lol: jak dla mnie droga... małą nie jest:cool3: jest taka w sam raz na mojego "giganta" :razz:
  11. [quote name='Menrzuś']skąd ja to znam :p[/quote] skąd??:razz::razz::razz::razz::razz:
  12. [quote name='Menrzuś']Boszszsz....nie byłaś na zakupkach.....biedactwo :glaszcze:....ajajajaaaaaaaaaj współczuwam :shake:[/quote] :placz: no widzisz jaka ja nieszczesliwa??:placz: no w sumie bylam ale chciałam jeszcze:roll:
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=Red]czyje :grins::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Ozzulka :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  14. [quote name='Menrzuś']a faaaajna - no tak.....jest fantasticko....tylko co to rozczochraniec jest z przodu? :roll: juz go gonisz? :crazyeye: to wypiję z Tobą jak ze spacerku przyjdę, bo już mnie psy gonią ;)[/quote] ochh no co sie czepiasz ludka:cool1::razz: no :roll: przyjechal zrobil mi balagan w pokoju przez niego nie pojechalam dzis na zakupy do lodzi bo zabral auto ..:roll: caly dzien zjeb.... echhh zreszta i tak ze soba malo co gadamy... no to wracaj szybko:razz:
  15. [quote name='Menrzuś']Stefana? :crazyeye: widać w tragicznej sytuacji jesteś :shake:.....braciszkowi też sie uciekło? :cool1:[/quote] fajna ! echhh bardzo tragicznej:roll: jakas depresja mnie łapie:roll::razz: jemu moglo by sie uciec juz poza granice naszego kraju:roll:
  16. [quote name='Menrzuś']no pewnie - właśnie oglądałem nową torbę :razz: Witanko :multi:[/quote] fana nie?:cool3::cool3::cool3: :evil_lol: to jakmnie pamietasz jeszcze to cho ze mna na pifo:roll: bo wszyscy mnie olali:placz:zostawili:placz: tak mi zle:placz: tak mi smutno:placz: czuje sie nie potrzebna i niezaspokojona alkoholowo :placz: i towarzysko:placz:
  17. ajjj bo bys gar ryzu z mięchem nagotowala i by wierdzielaly ze hej!:diabloti:
  18. czesc Ci robaczku:loveu: pamietasz mnie jeszczee???:roll::roll::roll:
  19. [quote name='zuzolandia']jaaaaaaaaaaa torba fajnooo ale jo kcem los angelos i te drugie tyz!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] teraz czas podziwiac torbe:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  20. wez mnie ze soba na piffko:razz: janime mam z kim pojsc:placz::placz::placz: tak mi smutno:placz::placz:
  21. eee fot nie ma...:roll: ide se stąd :roll::eviltong::eviltong::eviltong:
  22. psysłam sie przywitac:grins: witać:multi:
  23. [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]ciem mnie witasz???[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]laciem??[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]:diabloti:[/COLOR][/B] [/quote] ciem ja cie laciem :evil_lol::multi:
×
×
  • Create New...