Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [CENTER][B][SIZE=5][COLOR=magenta]:new-bday:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=magenta]100 lat 100 lat niech zyje zyje nammm[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=magenta]hejjj[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][/SIZE][/B] :laola::laola: :drinka::cunao::drinka:[/CENTER]
  2. czeeeeeeeeeee:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  3. [quote name='Vectra']Ponosi Was wyobraźnia PONOSI !!!!! :diabloti:[/quote] ciutke :oops::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: cze :multi:
  4. aaaaaa ale Klocuś miał fajna przekąskę :loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]a Ty zamiast uciekać od boćków to jeszcze im zdjęcia robisz :roll::evil_lol::evil_lol: aśśśśśśśs Ty ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ojjj one daleko byly to sie nie liczy:razz::razz::razz::razz::evil_lol:
  6. [quote name='Niki-lidka']oj ja nie wiem, czy Ewa lubi na sile...ale swatac na sile to najwyrazniej polubila i to bardzo:) przeciez wlasnie teraz grilluja sobie na czesc silowego swatania:diabloti: wiesz ja mysle, ze wybierze dobrze pod wzgledem materialu genetycznego...wiec niewdziedzia raczej nam nie wybierze...choc jak popatrzy pod wzgledem sily itd to moze i nam wcisnac jakiegos niewdziedzia albo zubra czy cus:shake: trzeba jakas ankiete choc wypelnic:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] :evil_lol: i zaszczepić sie na wscieklizne :evil_lol:
  7. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]wiem dlatego nie chcę jej zacząć futrować jak głupia...chcę żeby zdrowo przybrała na wadze ale ona oporna na kilogramki :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] ochhh a ty bys tak chciala zeby w ciebie ktos kilogramy wrzucał :diabloti:
  8. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hmm a Ty jak zwykle nie zdażyłaś krzyknąć NIEEEEEEEEEEEEEEEEEE i Tigra w wodze się pluska :evil_lol::evil_lol::evil_lol: dwa boćki więc będą bliźniaki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :eviltong: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] tym razem jej pozwolilam bo bardzo cieplo bylo:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: :mdleje: i jeszcze boćki:cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/231/b76c86178754b280.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/202/2feef0086e571ae9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/231/2da876b8100bf1fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/202/2fb501059a82b80c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/231/0c97f5464f545ab1.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='Niki-lidka']ja tez nie chce...ale czy ta CAO niewdziedzica chciala?:diabloti: ona nie chciala tego niewdzia, ani malych niewdziatkóf:eviltong:[/quote] myslisz ze Ewa lubi siła...:diabloti::razz:?? i ze dobierze odpowiedniego partnera..??:roll: chyba nie chciała bym byc zapłodniona przez niedźwiedzia :grin:
  10. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cześć beboki! Przyniósł coś bociek? :P[/quote] :diabloti: a kysz siło nieczysta:diabloti:
  11. [quote name='Rybka_39']Ryb? To ja mam wacka?:shocked!: "my sie juz kąpałyśmy na początku marca:evil_lol: " Efka lepiej się kąp chociaż raz na tydzień xD[/quote] :roll: w sumie nie zaglądałam wiec nie wiem :evil_lol: :roll:czepiasz sie szczegółów :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/231/63001decfeb86ef0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/230/b638a21abae4e77c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/201/d9e8890eca78a4f8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/203/de5c951b84e88b9f.jpg[/IMG][/URL] oo i bocka spotkałam:cool3: nawet 2 :p:p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/202/8828c46ed1a695e4.jpg[/IMG][/URL]
  12. [url]http://images25.fotosik.pl/201/a7a8b996dc80bdbb.jpg[/url] nie ma to jak duuza miska:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. [quote name='Niki-lidka']o wlasnie... Ewo specu Ty nasz! jak ktoras z nas dogomaniaczek bedzie chciala zajsc w ciąze,to bedziemy sie do Ciebie zglaszac:D:D:D oki?:)[/quote] z tym że ja nie chce trzymac swojej głowy pomiedzy Ewy nogami:roll::roll::roll::roll:
  14. [quote name='Rybka_39']CZeść Effa..tak se przyszłam przywitac sie:loveu::cool3:[/quote] ooo Ryb przyszedł:loveu: [quote name='Medorowa']Hmmm, przez to zdjęcie dostałam jakiejś weny do spacerowania:roll::roll::roll: [URL]http://images27.fotosik.pl/201/e10d4e34d80c2e8d.jpg[/URL] Już się kąpieta??To co ja tak tego mojego oszczędzam:roll:[/quote] my sie juz kąpałyśmy na początku marca:evil_lol: teraz woda jakas taka dziwna , mętna była wiec nie pluskała sie za duzo :roll: potem tylko brodziła w płytkiej wodzie w innym miejscu bo tam czysciutka byla
  15. [quote name='teqquila'][B]hehe przylecialam na skrzydlach kochana :eviltong:[/B][/quote] :evil_lol::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [CENTER][SIZE=6][B]foty na wsteczu[/B][/SIZE] [/CENTER]
  16. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]spray nadaje klimatu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: chciałabym żeby 25kg ważyła....nie chcę jej tuczyć za bardzo :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Tigra caly brzuchol miala w sreberku8) pamietaj ze przytyc latwiej niz zrzucic:razz::evil_lol:
  17. ho ho ho ktos tu z fotami szaleje:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. Ewo jak bede chciała zajsc w ciąże to sie do ciebie zgłosze bo widze ze nabierasz praktyki :grin:
  19. [quote name='teqquila'][B]Siema Efa :evil_lol: wpadlam tak se do Ciebie :diabloti:[/B][/quote] ho ho ho kogo nam tu przywiało :diabloti:
  20. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]aaaaaaaa teraz widzę i jak kopie i jak doopke kąpie:multi::multi::multi: my się jutro skąpiemy:multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/quote] :evil_lol: my pewnie tez jutro bo dzis nie mam sily isc na pola:roll: posladki mnie bola od wczorajszego łażenia:oops::evil_lol: uchhh praca za biurkiem mi nie służy:shake:
  21. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:mad::mad:Kto podpierdasił słonko :placz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [/quote] :siara: :siara: :siara: co złego to nie ja:grins: cze All :loveu:
  22. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/231/ee3c067ba62cd437.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/202/31a456fe85717752.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/202/f8d9d2434e3023f4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/203/b11d1b9a33cfd3f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/203/53ced02982f4de94.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:glaszcze: koffa koffa :loveu::loveu: ino czasu brak , domku dla Qdłaczka szukamy , ogłoszenia robimy , bazarki i dalej doopa [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]co Ty za głupoty gadasz.... jak nikt was nie koffa....a My? :roll: Tigrunia :multi::multi::multi: śliczność trawiasta :)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :grins::grins::grins: :evil_lol: witam dzołszki wy moje:loveu: [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]ooooooooooooo jaki śliczny janiołeczek:loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR] [U][URL]http://images33.fotosik.pl/229/9cc59946331b5bc3.jpg[/URL] [/U]:diabloti::diabloti::diabloti: [COLOR=DarkRed][B]cze..............widziałam jajko u kuraka:razz::razz::razz: i Tigrunię jak bańki puszcza:loveu: [/B][/COLOR][/quote] a jak kopie dołki to nie widziałaś??:roll: to ci pokaze:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/231/70b71934e83c5726.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/202/38d2fad9451e34e8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/231/bcb16745eb703a07.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/202/c70aaa8592e39a7d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/230/7620c1f42257cbcd.jpg[/IMG][/URL]
  24. czesc czołem:multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...