Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Najlepiej byloby zrobic jej diete eliminacyjna na 6-8 tyg ryba i ryz, albo baranina z ryzem, ew konina ryz ( tylko to chyba odpada bo jak tak konia zjadac ? ),
  2. Ulka byloby fajnie jakbys oglosila Negre, jej potrzebny jest osoba , ktora je ucywilizuje i nauczy,ze czlowiek moze byc ok, dzikus z niej straszny.
  3. Sterylizacja zwieksza szanse na adopcje suczek, no i moze tez uczy niektorych ludzi ,ze taki zabieg to nic strasznego. Dzieki wszystkim , ktorzy wsparli zabiegi.
  4. Przekazałem dzis 18 kg puriny mamie Missieek, tabletki na robaki, srodki na pchły, dla szczeniakow, ale to kropla , pewnie wystarczy na 4-5 dni, ponoc sa bardzo chude, najwazniejsz eto szukac im domow i karma.
  5. Missieek ,ktora wyjela Bunie ze schronu, znalazla pod Olkuszem 9 zagłodzonych szczeniat w wieku 6 miesiecy ,maja watek na dogo.
  6. Moze wkleic ten watek na psy krakowskie ?
  7. Missieek załatwie dzis worek karmy dla nich i frontline mam, no i tabletki na robaki, tym suczkom chyba trzeba zrobic blokade hormonami , bo cieczki zaraz dostana.
  8. Podnosze karma w kazdych ilosciach dla psow i kotow sie przyda i jak najwiecej ogloszeni missieek chyba powinna zalozyc nowe watki ,nowym psom.
  9. Wszystkie zwierzeta Eli sa regularnie badane i leczone, nie sa to młode -podlotki , tylko zwierzaki starsze i po przejscicach, co niestety odbija sie tez na zdrowiu.Profilaktyka ( odrobaczania, szczepienia, odpchlania), stałe leczenie ( Dakota caly czas byla w leczeniu), wizyty w lecznicy, Bunia tez wymaga stalego podawania lekow do oczu, Filemon chorowity ( co chwile infekcje drog oddechowych), Febe po sterylizacji i usunieciu guzow pakietu mlekowego, Czotek po kasrracji, mial badany tez mocz i analizy krwi, no i Rex-a to uszy, a to zeby, walka z nadwaga, badania tarczycy i innych narzadow, mozna by tak wyliczac. Do tego odpowiednie zywienie. Jesli ktos ma watpliwosci , cala dokumentacja leczenia zwierzakow Eli jest.
  10. Podnosze Filipa.
  11. Ulka dzięki, moze bedzie na sterylizacje suczki-matki, ktora jeszcze nie jest oglaszana, ma 3 ,4 tygodniowe szczeniaki i , oczywiscie wzieta z OL.
  12. Ania pod tym nr telefonu 662 247 589 pani z Warszawy szuka yorka, ona jest bardzo podobna moze warto sprobowac, kontakt znalazlem na watku przygarne psa.
  13. Ulka ,czy moja paczka doszła juz do Ciebie ?
  14. Podnosze, kto wesprze kodem ogloszenia psow Missieek.
  15. To bajoro w , ktorym stoi Hanza fatalne...., jestem zdziwiony,ze ona jeszcze tam jest jakies 3 lata temu szukalem jej domu, ale bieda nadal siedzi w schronisku.
  16. Podnosze Savane, czeka juz ponad rok.
  17. Kurcze chyba napisze ogłoszenie,ze za znalezienie domu Filipowi czeka nagroda.
  18. Na Filipa wysle kod, dlugo juz czeka.
  19. Zdjecia malutkiej Zuzi sa na stronie missieek w moim podpisie, missieek ma teraz duzo swoich spraw na glowie, nie ma czasu zbyt czesto tu zagladac.
  20. Czy filip jest gdzies jeszcze oglaszany ? ktos uaktualnia jego ogłoszenia ?
  21. Camara , jesli miałabys nadmiar chetnych na szczeniaki, pamietaj,ze u Missieek sa 2 suczki wilczkowate 2 miesieczne i 3 szczeniaki 4 tygodniowe , ktorych matka jest wielkosci ok 15 kg- wszyskieze schroniska w OL.
  22. Missieek ma kilkanascie doroslych kotek po sterylizacji.
  23. Podnosze szkoda ,ze tak dlugo czekaja i narazie cisza.
×
×
  • Create New...