Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Profilaktycznie Missieek poda mu jutro surowice ( juz ja wiezie ).
  2. Ostatnio Ayla1 zabrała z tego miejsca 4 psy, tez w nielepszym stanie.pomyśle cos o jakis funduszach dla Missieek.
  3. Czy mix collie z Ol, ktory byl wczoraj w kundlu, znalazl dom ?
  4. Czyli ostatnia szansa dla Negry....w nowym domu.
  5. Na forum bokserow , tez sie nikt nie interesuje ?
  6. Te nowe psiaki to z Ol ?
  7. Lucky był w telewizji,ale nikt chyba konkretny nie dzwonił.
  8. Podnosze temat, cały czas wsparcie w postaci karmy potrzebne.
  9. Taki fajny dom,a negra nie potrafi tego wykorzystac, jak ja oddadza, to koniec , nikt pewnie jej nie wezmie.
  10. Moge zasponsorowac takie ogłoszenie. savana juz bardzondlugo czeka.
  11. W wodzie wyglada jak labrador super zdjecia.
  12. Podac przez kilka dni , moze oswoi sie jakos sytuacja, najlepszy bylby tez jakis treser dobry.
  13. podnosze, jedna babka sie napalila na Inez ,ale drugi raz juz nie zadzwonila.
  14. Podnosze Inez.
  15. Rozpusciłem wici wsrod krakowskich milosnikow bokserow, moze ktos sie zainteresuje Inez.
  16. Czy Lucky, ktory mial byc przeznaczony na smalec , z akcji w Wieliczce , znalazł po kundlu dom ?
  17. Tez tu po cichu zagladam, historia Serwo to symbol tej lepszej Dogomanii.
  18. Co słychać u Szpilki, jacys ludzie sie nia interesowali ?
  19. Debil jakis sie odezwał, nie ma co sie przejmowac,po weekendzie zadzwonie do jednej hodowczyni bokserow rodowodowych ( normalnej, znajdywala domy tez zwyklym bokserom), moze ona cos wynajdzie w Krakowie dla Inez, i plakat ze zdjeciami by sie przydal. do powieszenia w lecznicy.
  20. Bunia ma wchłanialne szwy, po 10 dniach od zabiegu trzeba odciac tylko 1 wezelek.
  21. Szpilka wysterylizowana 2 tygodnie temu, kolej na kotki.
×
×
  • Create New...